Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 8695
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειπα στον τυπο του γραφειου που ηταν ευγενεστατος οτι δεν θα κατσω να γραψω κριτικη αλλα οσο σκεφτομαι τα 40 ευρω που φυγανε για το τιποτα κυριλεκτικα πεταχτηκανε εξαιτιας των υποσχεσεων του οτι ειναι απο τις καλυτερες που εχουν περασει απο το γραφειο του τα τελευταια 10 χρονια(!!!) εκνευριζομαι οποτε θελω να προειδοποιησω τους συναγωνιστες . Λοιπον αρχικα η τυπισσα ειναι οντως μουναρα θεομουνο μπαμπατσικη με πιασηματα ψηλη νταρντανα με παρα πολυ καλες αναλογιες , επικοινωνια καλη με καλα αγγλικα κατι που σπανιζει στις ρωσσιδες , παμε τωρα στο τι συνεβη, στα φαουλ και γιατι δεν θα ξαναπαρω , μπαινει μεσα το μωρο και μετα απο ενα συντομο διαλογο αρχιζει το χαμουρεμα και τα φιλακια τα οποια στην αρχη δεν ηταν με γλωσσα αλλα αφου το παλεψα με τη δικη μου στο στομα της μαλακα και ηρεμα τελικα το αποφασισε να δωσει γλωσσα και αυτη , φαουλ 1ο δεν ειχε κανει μπανιο πριν το ραντεβου και εβγαζε μια ελαφρια ξινιλα αυτη τη χαρακτηριστικη ξινιλα του λευκου δερματος , ηταν τοσο μουναρα ομως που λεω αστο θα κανω υπομονη αφου αντεχεται η φαση , αφου μετα τον πρωτο γυρο θα παει να πλυθει θα την χαρω πιο καθαρη στον 2ρο γυρο , φαουλ 2ρο το οποιο ομως προβλεπετε στη περισταση αν το θελει η κοπελα αλλα εμενα με ξενερωνει αφανταστα σε σχεση με το πως εχω μαθει ειναι οτι εβγαλε αλοιφη , εκει βεβαια δεν μπορω να κατηγορησω την κοπελα γιατι ειναι δικαιωμα της να το βαζει αλοιφη αλλα οπως και να εχει ειναι κατι που με χαλαει πολυ προσωπικα , αφου λοιπον με ξαπλωνει για να τον παρει στο στομα σκαει το 3ο φαουλ το οποιο στην κυριολεξια με γαμησε και γαμησε και την συναντηση , λοιπον η τυπισσα με ρωτησε αν με πειραζει να μου βαλει προφυλακτικο αφου το ειχε ανοιξει ειδη χωρις να μου παρει πιπα και σχεδον ξεκινησε να μου το φοραει , εκει λοιπον μαγκες μου εσκασαν μαζεμενες ολες οι κακες αναμνησεις απο τις ρωσσιδες των γραφειων που σκανε για αρπαχτη και δεν τηρουν καν τις υπηρεσιες οπως αναγραφονται στην εκαστοτε σελιδα και τα εκατονταδες χαμενα ευρωπουλα απο τετοια αποτυχημενα ραντεβου ειδικα παλιοτερα που ειμουν πιο απειρος και ψαρομενος στη φαση , με αποτελεσμα να μου πεφτει στο καπακι και να με πιανει ενας τρελος εκνευρισμος οτι επεσα σε κακη επαγγελματια , μολις με ειδε οτι τα πηρα μου ειπε σορρυ που ρωτησα και επιασε την πιπα με χωρις καποτα αλλα ηταν ειδη αργα γιατι μου επεσε και δεν ισιωνε με τιποτα ,μου ειχε ζητησει και τα λεφτα μπροστα(απο τις λιγες φορες που το κανω πλεον) οποτε μου τα εσκασε ολο το bad trip οτι 3 μεροκαματα θα πεταχτουν στα σκουπιδια λογο κοροιδιας του γραφειου και της κοπελας , σηκωθηκα λοιπον , πηρα το γραφειο τηλεφωνο , αρχισα τα παραπονα για την αρπακολατζου που μου στειλανε με τις καλυτερες συστασεις και υποσχεσεις και το ραντεβου ειχε παει στον κουβα ειδη ... το γραφειο ειπε να κρατησει η τυπισσα 50 ευρω για αυτην και τον οδηγο οποτε εμενα μαζι με τα 20 ευρω του ξενοδοχειου θα μου εβγαινε η χασουρα στα 70 ευρω για 10 λεπτα συναντησης 2 γλωσσοφυλα και 5-10 δευτερολεπτα πιπα ακα σε εντελως πεσμενο πουτσο μιας και μονο η ερωτηση να βαλει καποτε με ξενερωσε τελειως . Επισης να τονισω τα εξης γιατι οι τυποι ειναι ικανοι να πουλησουν παραμυθι για να δικαιολογησουν την παπαρια της , ειμουν πεντακαθαρος , ξυρισμενος παντου με τιγκα γυμνασμενο σωμα απο κροσσφιτ και με 0 τριχες στο σωμα . Η τυπισα εχει ερθει εδω προφανως για αρπαχτη , το νου σας συντροφοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2018
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
173
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Andy Dufresne, ilarionas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2018
Εγώ κατάλαβα ότι εσύ έχεις το πρόβλημα. Εχεις μία διάθεση και η άλλη περιμένεις να μπεί στο μυαλό σου.
Κατά τη γνώμη μου δεν γράφω κριτικές αλλά πολύ άκυρη η κριτική.
Που να βρείς και γκόμενα δηλαδή.
13 Δεκεμβρίου, 2018
τρατζικ ρε φιλε με το κροσφιτ.

Από εκεί και μόνο σε κόβω για περίεργο
13 Δεκεμβρίου, 2018
κατι δεν μας λες καλα...διοτι η συγκεκριμενη κοπελα οχι μονο εκανε μπανιο αλλα ειχε φερει μαζι της και απολυμαντικο στοματος...
(Updated: 14 Δεκεμβρίου, 2018) 13 Δεκεμβρίου, 2018
@ tenniskiller ,pokahontas , οτι να ναι λετε και οι 2 , οταν πληρωνεις 150 ευρω κοπελα και ξενοδοχειο τα οποια ειναι 2-3 μεροκαματα και οταν ταυτοχρονα παιζει τρελος ανταγωνισμος απο κοπελες που ξερουν να κανουν καλα τη δουλεια τους , δεν ανεχεσαι να σου σκαει η αλλη απλυτη και να σου ανοιγει καποτα να στη βαλει απο την στιγμη που οι υπηρεσιες της γραφουν οτι κανει ελευθερο , τωρα αν εσεις θελετε να τα σκατε ετσι οριστε δοκιμαστε , εγω να σωσω κοσμο παω , οι καιροι ειναι δυσκολοι και τα λεφτα δεν ειναι να τα πεταμε σε αυτες που κανουν αρπαχτες και να μην το φχαριστιομαστε κιολας . Επισης εχω γκομενα , παω με επαγγελματιες για να αλλαζω λιγο φαγητο , οσο για το κροσσφιτ τι τρατζικ ρε καραβλαχε , τρατζικ ειναι να γυμναζεσαι και να εισαι σε φορμα ? Αμα εσυ γουσταρεις κοιλαρα ειναι δικαιωμα σου να μην τον βλεπεις οπως εμενα εινα ιδικαιωμα μου να γυμναζομαι
13 Δεκεμβρίου, 2018
Ευχαριστούμε όλους τους ανθρώπους για τη στήριξη!
Κατ΄αρχάς, συγχαρητήρια για την παρατήρηση του κυρίου για το crossfit που αναγράφει το μέλος στην κριτική!
Είναι ένα μεγάλο ψέμμα η όλη κριτική του ανθρώπου αυτού τον οποίο χαρακτήρισε μυθομανή και ψυχοπαθή η ΝΑΟΜΙ,
για τους εξής λόγους:
1. Η ΝΑΟΜΙ, όπως οφείλει, μια και δε θέλουν όλοι οι άνθρωποι ελεύθερο στοματικό, ρώτησε, αν αυτός ο κύριος θέλει ελεύθερο στοματικό και σε καμία περίπτωση δεν αρνήθηκε!
2. Η ΝΑΟΜΙ έχει κάνει τα πιο πολλά πολύωρα ραντεβού για το Δεκέμβρη και ΟΛΟΙ είναι απολύτως ικανοποιημένοι!
3. Ο κύριος αυτός έδωσε στο τέλος στη ΝΑΟΜΙ 20Ε μόνο και ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ!
4. Ο κύριος αυτός ισχυρίστηκε στη ΝΑΟΜΙ,μια Ρωσίδα που δεν είναι στην πονηριά, όπως φαίνεται ότι αυτός είναι , ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ BOURDELA!
5. Στο γραφείο DREAMGIRLS.GR ισχυρίστηκε ότι είναι στους top κριτές του BOURDELA!
Η αλήθεια είναι κάτι που δεν μπορεί να μείνει κρυφή!
Συγχαρητήρια στους σχολιαστές για τη στήριξή τους στην ΑΛΗΘΕΙΑ, στο DREAMGIRLS.GR και στη ΝΑΟΜΙ!!
14 Δεκεμβρίου, 2018
Ρε παιδιά τι όφελος έχει να λέει ψέμματα? τον έχετε ξαναπιάσει να λέει ψέματα?
Φιλικά πάντα οι φόλες είναι πάντα πολλές, και 20 Ευρώ αν δεν έμεινε ευχαριστημένος βάση της συμφωνίας που είχε γίνει από πριν και πολλά της ήταν. PS καλά το crossfit σημαίνει ότι έχει γυμνασμένο σώμα, όντως τι σας πείραξε?
review reaction 1 Karapsolias-pattayas3
14 Δεκεμβρίου, 2018
Καλα αυτος που γραφει του dremgirls ειναι αστειος τελειως , ποτε δεν ισχυριστηκα οτι ειμαι στους τοπ κριτες , απλα του ειπα οτι εχω λογαριασμο και εχω γραψει 5-6 κρητικες και οτι ειχα και παλιοτερα ενα λογαριαμσο που ειχα γραψει καμια 10αρια αλλα τον ειχε βρει μια πρωην μου και ειχα προβλημα και τον εσβησα , 100% την αληθεια δηλαδη , επισης δεν ειπα ποτε μα ποτε οτι δουλευω για το bou αλλα οτι δουλευω digital marketing με bannerakia διαφημιστικα σε πορνοσαητ ,οτι ισχυει δηλαδη. Η ρωσσιδα του ειναι αρπακολατζου τελειως και οποιος δοκιμασει θα με θυμιθει . Αιντε να πουμε με τα παραμυθια σας θα χανουμε εμεις τα λεφτα μας , φυσικα και αφησα μονο 20 και αλλα 20 εδωσα για το χοτελ = 40 ευρω στον κουβα για τον τιποτα επειδη πιστεψα τα ψεμματα του λαμογιου οτι εινα ιη καλυτερη που εχει περασει τα τελευταια 10 χρονια , σκεψου πως θα ειναι η χειροτερη δηλαδη ...
14 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τη συγχαρητιρια για την παρατηρηση για το κροσσφιτ ρε χαζουλη ψευταρα , που ειναι το περιεργο σε ολο αυτο ? τσοπαναρεος απο χωριο εισαι και εσυ ?
14 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι συγχαρητιρια για την παρατηρηση για το κροσσφιτ ρε χαζουλη ψευταρα , που ειναι το περιεργο σε ολο αυτο ? τσοπαναρεος απο χωριο εισαι και εσυ ? Εχασα 40 ευρω επειδη πιστεψα τα παραμυθια σου και εχεις το θρασος και πας να βγεις και απο πανω λαμογιο . Οχι θα καθομουν σαν το θυμα να πληρωνω τζαμπα 130αρια στην καθε αρπακολατζου που δεν σεβεται τα χρηματα του πελατη της , βρε ουστ λαμογια !
16 Δεκεμβρίου, 2018
Μιας και πριν λίγο έφυγε η κοπέλα θα ήθελα να σταθώ στο γεγονός ότι στάθηκα πολύ τυχερός ότι ειχε ελεύθερο χρόνο την στιγμή που μπορούσα να κάνω ραντεβού μαζί τις και να γνωρίσω αυτό το ΠΛΆΣΜΑ που για μένα είναι το απόλυτο gfe...
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2