Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα εμεινα χωρις δουλεια λογω διαφορων ακυρωσεων που οφειλονται μαλλον το χρημα διοχετευεται στις καταναλωτικες δαπανες των εορτων.
Επειδη ομως ειχα μαζεψει καποια φραγκα, ειπα να περιηγηθω σχεδον ολα τα ρδελα, να δω ποιες μου κανουν κλικ και μετα να διαλεξω μια για καταθεση.
Αρχισα απο ψηλα: Περγαμου - μπαζα, Ρεμουνδου - μπαζα - Πιπινου οπα λεω ωραιος χωρος, επιπεδου στουντιο.
Ζεστος χωρος, οτι πρεπει, εξω ειχε ηλιο με δοντια. Η τσα2 ευγενεστατη μου λεει εχω δυο κοπελες.
Βγαινει η Χριστινα πρωτη, επαθα σοκ, πολυ ομορφη, ψηλη, καλλίγραμμη, ξανθα μαλια χτενισμενα μπουκλοειδως, χείλια βαμενα κοκκινα κυριλε, ματια φλογερα τονισμενα απο το μακιγιαζ. Κορμι λαμπαδα, βυζακι 1,5-2αρι, κολλαρακι τελειο, γαμπες ατελείωτες.
Εμεινα εκθαμβος, ειναι πιο ωραια απο την Βικυ, κατα την γνωμη μου, ασε που της ριχνει και ενα νουμερο στο βυζι.
Δεν θυμομουν κριτικες, αλλα η εμφανιση της με ειχε μαγεψει.
Ρωταω το προγραμμα, ολα μου λεει η τσα2 εκτος πρωκτικου.
Καταβαλω το παραβολο των 20 € ,και περναω στο δωματιο.
Πολυ ωραιο δωματιο, τεραστιο κρεββατι, τεραστιος καθρεπτης, ντουζ, σφραγισμενη πετσετα. Επιπεδου στουντιο και βαλε.
Λιγο σκοτεινοτερο απο οτι πρεπει αλλα τραβηξα τις κουρτινες, εξω ειχε ηλιο, τα πατζουρια αφηναν να περναει φως και ετσι ο φωτισμος επανηλθε σε φυσιολογικα επιπεδα.
Μπηκα στο ντουζ και καθησα κατω απο το καυτο νερο να μου φυγει η κρυαδα που ειχε εξω.
Σχεδον ξεχαστηκα και ηλθε η Χριστινα πριν βγω απο το ντουζ.
Ανεβηκε στο κρεββατι και αρχισε να κινειται καυλωτικα σαν φιδι κοιτώντας με με τα ωραια εκφραστικα ματια της και σουφρωνοντας αισθησιακα τα χειλη της.
Ειχα καυλωσει πριν σκουπιστω. Ανεβηκα στο κρεββατι της αμαρτιας και αρχισα να την φιλαω. Κριμα που δεν δεχεται φιλια στο στόμα. Ξαπλωσε να σε φιλησω παντου μου λεει. Πραγματι με φιλησε παντου, απο την κορυφη ως τα νυχια (εκτος απο το στόμα), περιποιηθηκε δεοντως και τα @@ρια μου. Η καυλα μου τρυπουσε το μυαλο. Αναμεικτα συναισθηματα, απο τη μια να θελω να απολαυσω τα φιλια της και απο την αλλη να θελω να της τον χωσω χωρις αναβολη.
Με καθαρισε με μωρομαντηλο και μου εκανε μια φανταστικα απολαυστικη πιπα.
Ειχε τα παντα: παιξιμο κεφαλιου, πλαγιο κλαρινο, γλυφιτζουρι Ιπερασμα της γλώσσας κατα μηκος του φουτσου), βαθυ λαρυγγι. Ηταν μια καταπληκτικη πιπα που την εκανε καλυτερη το λαγνο βλεμμα που μου εριχνε ενω πιπωνε. Πιπωνε και τα ματια της χαμογελουσαν. Της ειπα να στηθει για 69. Μου εστησε το νινι της περιφημα και αφου δαγκωσα πολυ πολυ μαλακα το πανεμορφο κωλαρακι της αρχισα την περιποιηση της κλειτοριδας ενω αυτη πιπωνε. Σε καποια στιγμη σταματαει την πιπα και αρχιζει να βογγαει και να συσπαται η λεκανη της.Τα ζουμια της μου ηλθαν στη μουρη.
Σταματησα και της ειπα να με καβαλλησει. Χαρμα οφθαλμων και πουτσου ηταν το cow girl. Θα το ξαναπω: το βλεμμα της και ο τροπος που σουφρωνει τα χειλια της ειναι το κατι αλλο. Χτυπηθηκε αρκετα, την τραβηξα και γω πανω μου και την σφυροκοπησα ενω φιλουσα τις ρωγες της.
Την εστησα ιεραποστολικα, σηκωσα ψηλα τις ατελειωτες γαμπες της και αρχισα το σφυροκοπημα. Δεν εκλεβε καθολου και ετσι τον επερνε ολον μεσα. Απολαμβανα την φατσουλα της και τα καυλωτικα βογγητα της. Επειδη χθες ειχα γαμισει την Ολγα και εχω περασει τα 60 αργουσα να χυσω. Ομως ουτε η τσα2 ενοχλησε, ουτε το Χριστινακι δυσανασχετισε.
Οταν ενοιωσα να ανεβαινουν τα φλοκια την εστησα στα 4 με φατσα τον καθρεπτη. Τι ωμοι στρογγυλοί, τι δαχτυλιδενια μεση, τι κωλαρακι εβλεπα και απολαμβανα ενω σφυροκοπουσα το μουνακι της. Εχυσα πολυ εντονα και επεσα εξαντλημενος στο κρεββατι. Με κοιταξε με αυτο το γλυκο της βλεμα. Θα ξαναλθω της λεω. Εισαι πολυ ομορφη. Μου εδωσε μωρομαντηλο να βγαλω την καποτα. Εβαλε τα σεξυ εσωρουχα της και εφυγε.
Η τσα2 μου εδωσε μια καρτα με το τηλεφωνο. Αν δουλευει την Παρασκευη θα ξαναπαω.
Πηγαινοντας προς το αυτοκινητο μονολογουσα "Τι μουνι ηταν αυτο που γαμησα".
Την συστηνω ανεπιφυλακτα, vfm με τα ολα του

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.421
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, kafearkoudas, houdin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2018
Πάντα ήταν στη "σκιά" της Βίκης. Κουκλάρα νούμερο 2 δηλαδή......
13 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα μου άρεσε περισσότερο. Ίσως να βελτίωσε κομμωση κλπ. Ειδικά στο βυζι της ρίχνει
14 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπημένο μου δίδυμο όπως και νά ΄χει.....Χαμόγελο
15 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξερετε πως μπορώ να πετυχω Βικυ-Χριστινα μαζί; έχουν στανταρ μέρες;
Είμαι Θεσσαλονίκη γι αυτό ρωτάω αν μπορώ να ξέρω πότε θα είναι
17 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Βίκυ μετακομισε στο Βεργας 3
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5