Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη συνάντηση με τη κυρία. Συνεννόηση εύκολη με μηνύματα και την καθορισμένη ώρα χτυπάει η πόρτα. Εγώ αγχωμένος γιατί είχα ζητήσει αυταρχικό, που δεν είχα ξανακάνει.
οι φωτογραφίες είναι δικές της. Είναι όντως ψηλή ( πάνω στις τακουνάρες της ξεπερνούσε το 1,95), λεπτή , με απίστευτα πόδια, ωραίο κώλο, υπέροχο μουνάκι. Το στήθος της είναι μικρό - μοντελέ, ίσως το πιο αδύνατο σημείο πάνω της. Στο πρόσωπο , κλασσική εμφάνιση σλάβας με μαύρα μακριά μαλλιά και χειλάρες.
Αφού χαλαρώσαμε και συζητήσαμε λίγα λεπτά βρέθηκα να γλύφω αρχικά τα πόδια και τα τακούνια της πεσμένος στο πάτωμα μπροστά της. Μετά έγλυψα για πολύ ώρα το πραγματικά υπέροχο μουνάκι της ενώ αυτή με ταπείνωνε ερωτικά και ταυτόχρονα άλλοτε με φιλούσε με βαθιά γλωσσόφιλα και άλλοτε έφτυνε στο στόμα μουΠροσκύνημα. Έπαιξε και με διάφορα παιχνίδια μαζί μου, γελώντας αυτάρεσκα πως με βιάζει και μου παίρνει την παρθενιά. Το τέλος με βρήκε στα τακούνια της έντονο όπως ποτέ άλλη φορά

Ακολούθησε ντουζάκι μαζί και παιχνίδια κάτω από το νερό , πιο GFE τώρα και λιγότερο αυταρχικά με εμένα να μη χορταίνω να γλύφω το μουνάκι της και να πίνω το νερό που έσταζε από εκεί, καθώς έκανε ντουζ

Η συνεννόηση έγινε σε άπταιστα αγγλικά

Η βαθμολογία είναι ότι υψηλότερο μπορούσα να βάλω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
180
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, dhotzias, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2020
Η κοπέλα το έχει...
GFE αλλά και dom
Το 1.95 πάνω στα τακούνια ισχύει και η εικόνα είναι εντυπωσιακή Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1