Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατόβραδο είμαι αραχτός στο ξενοδοχείο μου έχω κάνει το μπανάκι μου με αφρόλουτρα, ξυρίστηκα πάνω κάτω και είμαι έτοιμος να υποδεχθώ την Αλεξάνδρα.
Στην ώρα της η Αλεξάνδρα ήταν έξω από την πόρτα μου, η πρώτη εντύπωση μου ήταν ουάοοο … Μια πραγματικά όμορφη κοπέλα ψηλή , με μαύρα μακριά μαλλιά χείλια λίγο έντονα που σε προδιαθέτουν για φίλημα και για πίπες… Τα αγγλικά της είναι πολύ καλά και είναι ευχάριστη στην παρέα της… Δεν το πολύ κουβεντιάσαμε γιατί όρμησα να γευτώ τα χείλια της και να αγγίξω την βελούδινη νεανική επιδερμίδα της. Δίνει απλόχερα τα φιλία της και η γλώσσα της έκανε ένα σωρό παιχνίδια με την γλώσσα μου και όχι μόνο!!!.... Πολύ καλή στην πίπα της ακούραστη με αρκετό γλείψιμο των αρχιδιών αν και την πίκρισε λιγάκι η λοσιόν που έβαλα μετά το ξύρισμα. Πεντακάθαρο, αποτριχωμένο και υγρό το μουνάκι της το απόλαυσα στην στάση 69 με γλώσσα και με δάχτυλα.
Στο σεξ ένοιωσα ότι ήμουν με την κοπέλα μου και ότι το ευχαριστιόταν και αυτή το ίδιο με εμένα!. Το κάναμε σε αρκετές στάσεις και με παραλλαγές, το λέω αυτό γιατί ενώ την είχα σε στάση ιεραποστολική με τις ποδάρες της τυλιγμένες στην μέση μου, της τα άνοιξα και τα κρατούσα ανοιγμένα σαν σε σπαγκάτο επιτρέποντας την διείσδυση μέχρι τον πάτο… Καταλυτική αγαπημένη στάση το πισωκολλητό, έχοντας την στημένη στα τέσσερα προσφέρει μία θέα και μια ηδονή μοναδική… Τελείωσα μόνο μια φορά μέσα της μέσα στο προφυλακτικό και αυτή στο παραπέντε που λέει ο λόγος…
Καλή θα την χαρακτήριζα την συνάντηση μου με την Αλεξάνδρα, είναι μια όμορφη νεαρή κοπέλα γύρω στα 25 με καλή διάθεση και όρεξη για σεξ…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, satyrus, ilarionas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού