Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Call-Girls 6110
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ορεξάτο MILF λοιπόν, ιδιαίτερα κοινωνικό και χαρμόσυνο. Σε ότι αφορά τις φωτό, είναι αληθινές μεν, αλλά δεν δείχνουν όλη την αλήθεια, με λίγα λόγια με έξυπνο τρόπο κρύβουν αλήθειες. Η κυρία δεν είναι με τίποτα το ύψος που διαφημίζει, εκτός και εάν εγώ είμαι ο sabonis και δεν το ήξερα και επιπλέον το σώμα της είναι πιο χαλαρό από ότι περιμένεις από τις φωτό. Οι βυζάρες ισχύουν, όπως ισχύει και η κωλάρα (σε μέγεθος, αλλά δεν είναι βραζιλιάνικη), γιαυτό λοιπόν και το 7 στο σώμα. Επίσης 7 στο πρόσωπο, καθώς δεν είναι ένα φρέσκο πρόσπωπο, παραμένει όμως γοητευτική, με μάλλον ωραία μάτια και ωραίες εκφράσεις. Το αγγλικό το κατέχει αρκετά (επικοινωνία 10) και η συμπεριφορά της είναι γενικά άψοφη (και εδώ 10), καθώς είναι πολύ περπατημένη, σε κόβει από χιλιόμετρο τι είσαι, ποιος είσαι, τι θες και που το πας και ανάλογα συμπεριφέρεται και αυτή. Στο σεξ τώρα, πιάνει ένα οχταράκι, καθώς το σεξ μαζί με την συμπεριφορά της, είναι τα βασικά της όπλα (το οποίο και το ξέρει πολύ καλά και το εκμεταλεύεται ανάλογα). Κοινώς κάνει τα πάντα με ορμή, απλόχερα, με πάθος και ίσως και να το απολαμβάνει κιόλας, who knows, who cares. Της λείπει όμως τεχνική στα σημεία, όπως επίσης και αυτό κάτι που θα σε στείλει αδιάβαστο, γι' αυτό και δεν πιάνει το απόλυτο άριστα. Σχέση απόδοσης θα παραμείνει στην βάση (5) και αυτό επειδή σε αυτά τα λεφτά, συν ξενοδοχείο και παρόλο που στον αγώνα δεν υπάρχουν παράπονα (αλλά δεν χάνεις και την μπάλλα), νομίζω η εμφάνιση θα έπρεπε να είναι καλύτερη. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν θα παίξει επανάληψη, όπως επίσης ότι λογικά εντός των επόμενων ημερών (ίσως και ωρών) θα την έχω ξεχάσει και θα αναζητώ την επόμενη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, geroksouras και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού