Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιγα λογια για την ΑΛεξανδρα

Την κοπελα την αντιλαμβανεσαι απο το χτυπημα της πορτας. Οταν ακουτε χτυπημα με χερι μπουνια κατα το ημισι και βαρυ χτυπημα με το κοκκαλο , αρχιστε να ντυνεστε
Οταν το χτυπημα ειναι ναζιαρικο με νυχια, ξεντυθειτε ελευθερα. Ετσι χτυπαει την πορτα η συγκεκριμενη.

Οι φωτο της ειναι αρκετα ακυρες. Η μονη που θα σας τη θυμισει κοιταζοντας τες μετα το τελος της συναντησης ειναι αυτη που εχει ενωμενους τους αγκωνες της μπροστα απο το σωμα της και ακουμπαει τις γροθιες της στο πηγουνι της. Παρουσιαζεται ελαφρως πιο αδυνατη ενω εχει ενα απολυτως θηλυκο λεπτο κορμι και οι εκφρασεις των φωτο δειχνουν κατι αλλο. Στην πραγματικοτητα ειναι χαμογελαστη και κανει ωραιο χιουμορ

Αντικρυζοντας την μενεις απολυτα ικανοποιημενος για την επιλογη σου. Πολυ ομορφη, μελαχινη με χτενισμα αφελειες, ομορφη μυτη, μεγαλα σκουρα ματια, χαμογελο φανταστικο και
καταλευκο φυσικο χαμογελο με ομορφη οδοντοστοιχεια. Ελαφρυ υαλουρονικο στα χειλη, τοσο οσο ! Το προσωπο της ειναι απο τα πολυ δυνατα της σημεια. Σου βγαζει κατι ευχαριστο,
κατι γηινο με μια ομορφια που δεν θες να αποχωριστεις οταν εχει περασει η ωρα και πρεπει να φυγει. (πιστευω οτι πρεπει να την εχετε δαγκωσει ασχημε με το κοριτσι).

Σωμα, πααααρα πολυ καλο. Λεπτο, στηθος 2αρακι πεσμενο οσο επιβαλλεται μετα τη διαδικασια που εχει υποστει αλλα ομορφο στην οψη και με πιρσινγκ στις θηλες! δεν με τρελαινει αλλα το
συγκεκριμενο ζωδιο του νερου κανει κατι τετοια. Οκ κοιλια και μεση λεπτα οσο πρεπει , ποδια λεπτα ισια ομορφα και μετα τη γυρνας απο πισω και παθαινεις σοκ. Ενας απο τους καλυτερους κωλους που εχουν ερθει
Αθηνα τελευταια (θυμαστε την Κριστιν πριν απο 4-5 ετη?δειτε κριτικες μου) . Αυτη μου θυμισε! Μεγαλος πεταχτος και ορθιος. Οταν ειναι ορθια ειναι πολυ προκλητικος! Στα 4 οχι το ιδιο αλλα γενικα ειναι
σουπερ κωλαρα! Υψος οσο λεει γυρω στο 172-3 πρεπει χωρις τακουνια.

Οι υπηρεσιες της ειναι περαν σχολιασμου! Μου εβγαλε μια τιμιοτητα και μια καθετη συμπεριφορα, δεν μου εδωσε το κατι παραπανω που συνηθως παιρνω απο τα κοριτσια πραγμα που με επιφυλαξη με κανει να πιστευω οτι
θα ειναι καλη με ολους! Φιλια με γλωσσα, πιπα παααααρα πολυ ωρα , γενικα ακουραστη και υπακουη. Υποπτευομαι οτι ισως να αναρρωνε απο κρυωμα ή να ετοιμαζοταν να αρρωστησει!

Στο σοσιαλ πολλα παραπονα για Αθηναιους και πολυ καλα λογια για Θεσσαλονικεις! Αλλα και παλι με μια αποσταση. Επαγγελματιας, και κυρια σε γενικες γραμμες.

Δεν θα την ξανασυναντουσα γιατι οτι ηταν να παρω το πηρα και δεν αφησε περιθωριο για παρπανω. Νομιζω θα περασετε καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pink_floyd
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
644
Πόντοι:
4.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, james034, feragamo και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2018
Συμφωνώ απόλυτα με την κριτική σου εκτός όσον αφορά το στήθος , χαλαρό, μικρό και με αυτά τα piercing δεν πολύ μου άρεσαν.
Έχει όμως φοβερό κώλο αλλα δεν τον δίνει . Επίσης δεν προσφέρι cif
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1