Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον συναγωνιστες επισκεψη στο εν λογω οικημα.Ελλειψη χρονου και βολης λογω δρομολογιου. Ειπα να δοκιμασω ωριμο κρεας! Μαρια στην βαρδυα, ητανε δωματιο ειπα αφου ξερω οτι θα περασω ας μπω να ξεκουραστω και λιγο.Οντως μπαινω και αρχιζω να ετοιμαζομαι.Γδυσιμο φρεσκαρισμα και ξαπλα. Σκαει η Μαρια απο διπλα και λεει παω για μπανιο κι ερχομαι. Μια χαρα λεω φρεσκια φρεσκια θα μουρθει. Κι οντως τα μαλλια ηταν βρεγμενα και ηταν ισα ισα σκουπισμενη. Πεφτει πανω μου και φερνια τα βυζακια της στην μουρημε εντολη γλυφε να μ αρεσει ! Οκ μεσα. Ετσι οπως ηταν ειχε ξεκινησει να μου τον παιζει με τα ποδια - πατουσομαλακια! Κατεβηκε εβαλε λαδι κι αρχισε κατι σαν ισπανικη! Βεβαια με τετοιο βυζι δεν γινεται αλλα η προθεση παει στα συν. Ξεκινησε μια ελαφρια πιπα χωρις,εβαλε καποτα κι αρχισε πιο σθεναρη επιθεση κατεβαινε στα παπαρια και μεχρι κωλοτρυπιδα. Καλο γλυψιμο, περιποιητικο θα ελεγα. Δεν χαριζε τιποτα. Καλη γλωσα,μουλιασμα. Αποπειραθηκε για δαχτυλο με τροπο του στυλ μαλακα μαλακα δεν θα καταλαβεις τιποτα καιθα σ αρεσει. Της ειπα οχι και ανεβηκε για ιππασια, στην αρχη με πλατη σε εμενα και μετα γυρισε φατσα χωρις διακοπη. Εφερε παλι βυζακια για βυζαγμα. Περασε κανα πενταλεπτο και ξαναγυρισε αναποδα παλι να προσπαθει για δαχτυλακι. Οχι καλη μου δεν θελω. Ξεπεζευει κι αρχιζει παλι πιπα. Μωρε λεω κοιτα υπηρεσιες η θεια! Ξανα ανεβαινει πριν προλαβω να πω τιποτα, αναποδα και σκυβει τελειως κατω σχεδον ξαπλωμενη με τουρλα κωλο και να καρφωνεται. Ωραια θεα αποφασισα να προβω σε ωμοτητες!!! σαλιωσα δαχτυλο και αρχισα να χαιδευω και να σπρωχνω για εισοδο. Σε καποια φαση εισηλθα .. ακουσα ενα μικρο βογγητο αλλα δεν αλλαξε σταση! Εννοιωσα ομως οτι ξαναξεκινησε την προσπαθεια εισβολης κι απο μερους της. Ημουν ετοιμος να χυσω και με το που ειπα καβαλ θα σε χυσω ξεπεζεψε,ξεκαποτεψε κι αρχισε να τον μαλαζει αναμεσα στα βυζια. Δεν αργησα πολυ και αρχισα να πιστολιαζω με ενταση κι εγινε το μοιραιο! Εννοιωσα το δαχτυλο την στιγμη που η ενταση χτυπαγε κοκκινο! Εχυσα πολυ γιναμε χαλια αμφοτεροι,πιο πολυ αυτη βεβαια και μεχρι να ηρεμησω ειχε τραβηξει δαχτυλο και ειχε ερθει διπλα μου κι εγλυφε ρωγες. Μετα αφου ηρεμησαμε γυρισα μπρουμητα και αρχισε ενα μασαζακι τελειο. Εγινε κανα 15λεπτο. Συνολο περασαμε το μισαωρο, κανενα χτυπημα πορτας, ησυχια. Χαλαρωσα και αφου ανταλαξαμε φιλακια και χαμουρεματα χαιρετησε κι εφυγε. Αυτααααα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, MIGIMA, Al Petsiklan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2018
και γαμώ τις περιγραφές! Respect!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1