Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η προηγούμενη κριτικη μου έβαλε φιτίλια να πάω να δω την Alsu. Σάββατο απόγευμα με αρκετή κίνηση δούλευε μαζί με τη Σαντρα. Η Alsu είναι όπως την εχει περιγράψει ο φίλος πριν, μελαχρινη με πολυ καλο σωμα φτιαγμένο στηθος προς το σκληρό με μεγάλη πεταχτή ρόγα και κυκλοφορεί πρακτικά γυμνή....πρόσωπο πολυ καβλε με μακρύ μαλι μαζεμένο.
Αυτο που μου έκανε επίσης πολυ καλή εντύπωση ηταν η διάθεση της απο το σαλόνι ακόμη που ηταν πολυ θετική!
Πλήρωσα για προγραμμα 69 και πέρασα στο δωματιο δίπλα στο μπάνιο των κοριτσιών μιας και τα αλλα δυο ηταν γεμάτα!
Η Alsu ήρθε γρήγορα και μαλλον είχε προγραμμα στο μυαλό της αλλα την ξεβολεψα κατι που δέχτηκε χωρίς αντίρρηση. Λίγο περισσότερο θέατρο στην αρχή αλλα οκ....πίσω σύστημα πολυ δουλεμένο αλλα πολυ καθαρη. Με άφησε να παίξω μαζί της ελεύθερα χωρίς μα και μου και μαλλον το χάρηκε. Η δίκη της περιποίηση υψηλού επιπέδου που ξεκινησε απο φιλια και προχώρησε σε πλούσια περιποίηση της ευαίσθητης περιοχής απο γλυφόκολι μέχρι συνεχιζόμενα deep throughts και πάλι πίσω κατι που το έχω ζήσει μόνο με Μαντόνα. Όταν δεν άντεχα άλλο προχωρήσατε στο σεξ σε μια στάση ιεραποστολικου όπου πηρε στάση για να έχω πλήρη πρόσβαση. Με το τέλος έφυγε σχετικά γρήγορα αφού είχε πολυ κόσμο....
Η εντύπωση μου είναι ότι αυτή την στιγμή η Alsu αποτελεί εξαιρετική λύση και χτίζει κοινό γρήγορα....είναι μαλλον προς το pse αλλα έδειξε ότι μπορει και gfe μέσα σε πλαίσια.
Ελπιζω να βοήθησα, καλά να περνάτε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Alsu
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.694
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, ZeroTolerance, 911-Toninno και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού