Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189022
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Μολις γύρισα ,και οι πρώτες εντυπώσεις ειναι πολυ καλές.
Πρώτη επισκεψη σήμερα ,και μπορω να πω ότι αν και το αγνοουσα,οι κριτικές και τα σχόλια εδώ με παρακινησαν να περασω μια βόλτα ,ειδικά σήμερα που ειχα πολλές καύλες και ηθελα να ξεσκιστώ.Εφτασα γύρω στις 3,30 και η πρώτη δουλειά να εξευρενησω το χώρο και τα άτομα.Περίμενα περισσοτερο κόσμο,οι παπούδες κλασικά ,αλλα γενικα ηταν χαλαρά ,κανενας που να γίνεται ενοχλητικός.Σε μια βολτα επανω ,στο καναπε αριστερά ,καθόταν ενας τυπος με μουσια ,50αρης ,είχε κατεβασει τα παντελονια και την επαιζε,τον κοιταξα ,ωραια ψωλη ,ωραιο τριχωτό σώμα ,μου κάνει νόημα ,πλησιαζω και γονατιζω και αρχιζω να του παιρνω μια υγρή βαθειά πίπα.Τρελάθηκε.με εγδυσε και αρχισαμε τα παιχνιδια ,γλωσσοφιλα,χαδια ,επαιζε με τις ρογες μου,τον εγλυψα παντου,λαιμό,ρώγες,και ποδια ,απο τα δακτυλα ,μεχρι τα μπουτια,αρχιδια,και κωλοτρυπίδα.τρελαινομαι να γλυφω αντρικές τριχωτές κωλοτρυπιδες.ενδιάμεσα δυνατά deep throat,και ρουφηγμα τα αρχίδια.μου εδινε χαστουκια στα μαγουλα και πουτσοσκαμπιλα.ήταν πανω απο 40 λεπτα ,που τον ρουφουσα ,καποιοι μας κοιταζαν και τις επαιζαν ,αλλα εγω δεν μπορουσα να δω ,μια και ημουν στα 4,φορώντας μονο ενα jockstrap ,με το κωλο γυμνο.Σε λιγο πλησιαζει καποιος ,τον ειχε πεταξει εξω ,και μου χαιδευε τη κωλαρα.Αρχίζω να τον τσιμπουκωνω ,ενώ ο δικός μου ,ερχεται απο πισω μου ,φοραει προφυλακτικό και αρχιζει να με γαμαει.δεν αντεξε και πολυ και μου τα πεταξε στην πλάτη ,ενώ μετά απο 2 λεπτά με χυνει και ο αλλος στο στομα.Μετά ντυθηκαμε και αράξαμε στο καναπέ.καπνισαμε 3 τσιγαρα,κουβεντιαζοντας χαλαρά.Του λέω εγώ θέλω να ξεσκιστώ σημερα ,και δεν το ευχαριστήθηκα καλά ,και κατέβηκα στο υπογειο στις καμπίνες .ο κοσμος ειχε ανανεωθει.σε μια καμπινα ενας σαρανταρης εμφανισημος τον παιζει ενω βλεπει τσοντα ,με καλει ,γονατιζω και παλι και τον αρχιζω στο deep throat,για κανενα 10 λεπτο ,του ζηταω να με γαμήσει ,μου λεει τετοιο τσιμπουκι δεν το χανω ,θελω να στα δωσω στο στομα ,και μετα απο κανενα 5 λεπτο ,μου σφιγγει το κεφαλι και αδειαζει στο λαρυγγι μου.
καθησα μετα κανενα μισαωρο αλλα δεν βρηκα κατι ενδιαφερον και εφυγα.
Σίγουρα θα ξαναπαω και σύντομα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2018
underw
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LEFTY2, Kariolitsa, Maikaros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2018
Τυπε σε εκμεταλευτικαν....
13 Δεκεμβρίου, 2018
Ποτε θα παμε μαζι να ξεσκιστουμε;;
18 Δεκεμβρίου, 2018
ΜΠΡΑΒΟ!!!
18 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οποτε θες καυλιαρη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4