Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325893
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το καλύτερο μου γαμήσι EVER... Τέτοια χημεία δεν θυμάμαι να είχα με άλλη στα 15 χρόνια της πορνοθητείας μου.Άνετο πάρκινγκ.Απίστευτος πολυτελέστατος χώρος! Βγαίνει το μωρό...όμορφη είναι...εμένα μου αρέσει αρκετά.Δεν θα την δεις και θα σου πέσουν τα σαγόνια αλλά έχει συμπαθητικό πρόσωπο,είναι ξανθιά με γαλανά μάτια,μέτριο μέγεθος βυζιού αλλά σωστό σε σχήμα και σε σφριγηλότητα.Επίσης είχε πολύ σωστή ρώγα.Εκεί που πείστηκα να μπώ ήταν όταν γύρισε και είδα την κωλάρα της.Μου αρέσει πάρα πολύ αυτό το σχήμα πατουριού!!!Στρογγυλή κωλάρα σφιχτή σε λατίνικο μέγεθος. Επισης ήταν χαμογελαστή κι είχε και υποσχόμενο βλέμμα.Μπήκα στο δωμάτιο και περιμένω.Μπαινει το μωρό μέσα με μια συστολή κάπως.Ελληνικά καλά δεν ξέρει.Ξεκινάμε το μπαλαμούτι και απο εκείνη την ώρα τα είδα και τα είδε όλα.. δέσαμε καλά.τσιμπουκάρες γλωσσόφιλα,φτυσίδια,γλυφομούνια,βυζογλειψίματα,αυνανισμοί ηδονικοί μέχρι τελικής πτώσεως..χουφτώματα απίστευτα και απο εμένα και απο αυτή..είχαμε παρασυρθει..και στο γαμήσι τα πάντα όλα.Μου τον έστιψε η καριόλα.Αυτη ρε παίδες είχε αλλάξει χρώμα..είχε γίνει κατακόκκινη ιδρωμένη με χαμένο βλέμμα..και έκανε κάποια ψιλοτινάγματα... σας λέω είχε αφεθεί τελείως..τσόντα - υπερπαραγωγή... και στο κούμπωμα ψωλής-μουνιού ήμασταν άψογα.Έβρισκα την σωστή αντίσταση..και τα κορμιά μας είχαν συγχρονιστεί απίστευτα.
Υ.Γ ξεροέχυσα στα πόδια της... ένιωσα σαν να έβγαλα όλο το μεδούλι μου. ΜΙΛΑΝΑ GOLD medal

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Μιλάνα
Υπηρεσίες
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 savvass, koskat30, foxio και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού