Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370784
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Μια βραδιά που δικαιωσαι πολλές και πολλούς καθώς η ατμόσφαιρα ήταν καταπληκτική.
Μία βραδιά όλο εκπλήξεις από ωραίες παρουσίες,σεξυ εμφανίσεις αλλά και παλιά καλά ζευγάρια όπου ξανασυναντηθηκαμε σε μια βραδιά όλο διασκέδαση και παιχνίδι χωρίς τελειωμό.
Πηγα με την Τ κατά τις 12. Ο κόσμος σιγά σιγά άρχισε να μαζεύεται και σιγά σιγά να πέφτουν τα πρώτα βλέμματα προς επιλογές ζευγαριών για το μετά μας παιχνίδι.
Το αποκορύφωμα έγινε κατά τι 1 όπου ήταν λες και έσκασε πούλμαν και έμπαιναν όλοι μαζεμένοι σχεδόν εκείνη την ώρα.
Σιγά βρε παιδιά δεν προλαβαίνουμε να επιλέξουμε. Γλώσσα
Ένα φιλικό μας ζευγάρι έφτασε και αυτό με την κοπέλα ξανθιά 38 με 3 βυζι τούμπανο με κορμί λεπτό γύρω στα 1,66 και όλο τσακπινια και ο άντρας λεπτός και αυτός στο ίδιο περίπου ύψος.
Εγώ με την Τ καθόμουν ήδη στο μπαρ σε 2 σκαμπό. Η κοπέλα τότε ήρθε ανάμεσα μας να χαιρετήθει με την Τ.
Μόνο χαιρετισμός δεν ήταν αυτός με τα πρώτα γλωσσοφυλλα να πέφτουν βροχή ☔ καθώς η βραδιά ήταν και στο θέμα τους.
Όχι που δεν θα το έκαναν, αλλά αλλά λόγια να αγαπιόμαστε.
Κάποια στιγμή πέρασε η ξανθιά σεξυ σερβιτόρα όπου με το κολλητό της μαύρο φόρεμα και το μακρι σπαστό μαλλί της ξεσήκωσε τους πάντες και την φίλη μου όπου ήθελε να την γνωρίσει. Μου είπε αυτή την θέλω έστω για λίγο να την έχω δίπλα μου.
Και τότε λες και το μαγαζί μας άκουσε.
Έβαλε ο Θέμης ένα ωραίο αισθησιακό χορό που συνηθίζει να χορεύει η σερβιτόρα και δεν έχασα ευκαιρία να πάρω την φίλη μου να την πάω επάνω στον στηλο να γνωριστούν καλύτερα.
Η Π ας την πούμε την φίλη μου ανέβηκε και σιγά σιγά θα φιλιά έπεσαν όπως και ένα πολύ ωραίο soft παιχνίδι με τα κορίτσια να μας προσφέρουν ένα ωραίο σεξυ θέαμα με τα κορμιά τους να ξεσυκωνουν το κοινό.
Αφού τελείωσε η Π είχε πολλές καλές και είπε πάμε επάνω παιδιά να ξεσκιστουμε είμαι φουλ καυλωμενη.
Βλέπεις το Παιχνίδι για κάποιους έχει όρια λόγο δουλειάς.
Ανεβήκαμε στο επάνω μεγάλο δωμάτιο καθώς το σχήμα μας είχαμε όρεξη να το μεγαλώσουμε κατά την διάρκεια του παιχνιδιού και θέλαμε χώρο.
Όταν μπήκαμε ένα ζευγαρι γύρω στα 42 περίπου και οι δύο έπαιζαν ήδη μέσα αριστερά. Εμείς καθίσαμε μέσα δεξιά και τα ρούχα βγήκαν χωρίς δεύτερη κουβέντα.
Η Π με την Τ ξεκίνησαν τα φιλιά καθώς εγώ με τον Θ της είχαμε στην μέση και παίζαμε και εμείς. Η Π μου πήρε τότε μια υπέροχη πιπα ξαπλωμένη που ήταν καθώς η Τ ήταν στημένη στα 4 και ο Θ έπαιζε με τα δάκτυλα του μαζί της καθώς εγλειφε την Π.
Μετά από λίγο το άλλο ζευγάρι ήρθε και αυτό δίπλα μας και ξεκίνησαν να παίζουν ποοο κοντά μας με τα χέρια να αρχίσουν να ακουμπάνε.
Η Π τότε ήθελε να την πηδηξω καθώς δεν άντεχε άλλο πράγμα οπου και εκανα έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη και μετά στα 4 χωρίς να σταματήσει το παιχνίδι με την Τ ταυτόχρονα. Μετά βγήκα για μια ανάσα χωρίς να τελειώσω και η Π ανέβηκε στον άλλο κύριο του ζευγαριού δίπλα καθώς τον ήθελε πολύ και αυτόν.
Αυτός καθόταν και η Π σε στάση καθιστή απολάμβανε το όρθιο σκληρό καυλο του και εμένα να γλύφω τις βυζαρες της.
Δεν άργησε να τελειώσει ο κύριος η Π έσκυψε να μου πάρει μια ωραία τελειωτικη πιπα σκέτη τρελά και υγρασία μέχρι λαρύγγι.
Ο Θ έπαιζε με την άλλη κοπελα και με την Τ και σιγά σιγά όλοι τελειώσαμε και κατεβήκαμε για φρεσκάρισμα και ποτάκι..
Η Π με τον Θ έφυγαν καθώς είχαν δουλειά.
Μέτα από λίγο ποτό και ενώ ξανά ανεβήκαμε επάνω ενώ είχε παιχνίδι δεν ήταν κολλήσαμε με κάτι που να μας κάνει άρα υπήρξε ένα μικρό κενό ώσπου ένα ωραίο νέο ζευγάρι γύρω στα 30 και οι 2 μας έκαναν κλικ στον διάδρομο.
Για καλή μας τύχη ένα δωμάτιο μέσα γωνία είχε ανοίξει την πόρτα και ετοιμαζόταν να φύγει.
Η καλή μας ή κοπέλα που είναι επάνω το καθάρισε τέλεια προσφέροντας μας το για πολύ παιχνίδι.
Μπήκαμε μέσα βγάλαμε ρούχα και ξεκινήσαμε να γλύφουμε τα κορίτσια μας καθώς ξάπλωσαν και φιλιοντουσαν. Η ανταλλαγή ήρθε γρήγορα και πλέον ο κάθε ένας είχε την κοπέλα του άλλου. Εγώ συνέχισα ένα ωραίο γλύψιμο στην κόπελα καθώς το ίδιο έκανε και ο φίλος στην Τ. Με ξάπλωσα για μια ωραία πιπα από την κοπέλα με πολύ δύναμη και πολύ βάθος.
Μετά φόρεσα προφυλακτικό και η κοπέλες έκαναν στο μεγάλο καναπέ 69 με την δικιά μου να είναι στα 4 και να την πηδαω και η Τ ξαπλωμένη από κάτω να την πηδαει ο φίλος. Για αρκετή ώρα τα κορίτσι το απολάμβαναν μέχρι που ήρθε το τέλος για αυτά καθώς τα γλυψιματα στο 69 ήταν τέλειο και το γαμησι από εμάς πολύ δυνατό με αρκετά χαστουκακια καθώς και οι 2 γούσταραν.
Μετά από λίγο ο φίλος μου ζήτησε να πάρουμε την κοπέλα του σε 2πλο που της αρέσει. Τότε ξάπλωσα εγώ ανέβηκε απο πάνω μου και αφού μπήκα μέσα της ο δικός της την έγλυψε στον κωλο την και με τα με μια κίνηση ματ μπήκε στην υγρή της κωλαρα. Η Τ την φιλαγε από πάνω της όσο εμείς την πηδαγαμε και της έλεγε πόσο πολύ της αρέσει αυτό που κάνει τωρα. Το σκηνικό δεν κράτησε πολύ μετά σε αυτή την στάση καθώς χυσαμε όλοι μαζί.
Κάπως έτσι έκλεισε η βραδιά με ένα κόμμα ποτάκι στο μπαρ για κι ανάσα και μετά για αποχώρηση.

ΥΓ. Σε αγαπάμε πολύ 2+2 για αυτά που μας προσφέρεις Φ-Τ.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Alienboy, mick11 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2018
Μμμμμμμμμ
10 Δεκεμβρίου, 2018
Σόδομα κ γομμορα
10 Δεκεμβρίου, 2018
Το καλύτερο ηταν στο τελος π η κοπελα ηθελε κ τους δυο μεσα της
27 Ιουλίου, 2021
Αξίζει πιστεύω ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη και εμπνευστή του εν λόγω μαγαζιού... Φυσικά θεϊκή μορφή είναι ο dj ο οποίος έχει μείνει κάπου στην δεκαετία του 70
27 Ιουλίου, 2021
Είναι ο χώρος που απευθύνεται σε συνειδητό ποιημενα άτομα...
Μοναδικός στο είδος του.
Αρκεί να είσαι σωστός και να παίζεις όμορφα και με σεβασμό
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5