Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετω τους..εκλεκτους συντροφους!Εχτες περασα να δοκιμασω την βερονικα που δουλευει 1 μηνα περιπου στο ιδρυμα.Μιας κ ειναι πρωτη κριτικη για αυτη,ας την περιγραψω: ρωσιδα,1.60, 28 ετων καστανοξανθη με μακρια μαλλια, 2,5αρια βυζια στο υψος τους κ με ωραια ρογα, κ με καποια κιλα παραπανω (7-8;). Την λες γεματη οχι χοντρη,κ μετριας εμφανισης. Το σαλοναρισμα της ειναι οντως επιθετικο- χωρις ομως να σε πιεζει ντε κ καλα- κ επειδη εβγαζε πολυ καυλα..περασα!. Η κοπελα ηρθε,κ αμεσως αρχισαμε χαδια,φιλια κ τριψιματα.Την εστησα στα 4 κ βαρουσα τα τουρλωτα κωλομερια της κ μετα ετσι οπως ηταν της το δωσα στην στοματαρα της,αφου μου τον καθαρισε(σχολαστικα). Τσιμπουκι σε διαφορες στασεις,μεγαλης διαρκειας,μεσου βαθους,καλης ηδονικοτητας κ με εναλλαγες: πλαγιο,πεταρισματα γλωσσας(τι ειπα τωρα,ο μπαγασας!), μαγουλομπουκωμα (οποιος καταλαβε,καταλαβε),κ μετα απο κανα 5'(;) μου λεει στα αγγλικα-αυτα μιλαει-ξαπλωσε κ δωσμου 2'.Πηγαινει αναμεσα στα ποδια μου κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ με ενα αισθησιακο τσιμπουκωμα της ψωλης κ της γυρω περιοχης!!! Σκεφτηκα μηπως το πηγαινε να την βγαλει χωρις γαμησι,αλλα η κοπελα ηταν απλως χαλαρη, αβιαστη κ ΠΟΛΥ υπακουη.Μετα της ζηταω να μου περασει καποτα κ το κανει ΜΑΕΣΤΡΙΚΑ με το στομα της δειχνωντας την εμπειρια της!!
Αφου βαζει τζελ, την γαμαω ιεραποστολικα στην αρχη με τα ποδια στους ωμους. Το πολυ τσιμπουκωμα ομως,μαζι με την πολυ καλη συμμετοχη της(βογγητα,χαδια,φιλια,ματιες)
με κανουν ετοιμο να χυσω!Την γυρνω στα 4, για να κερδισω χρονο,κ μουχαν φυγει λιγα φλοκια, που το ειδε κ το παρατηρησε λεγοντας μου αν εχυσα.Της λεω οχι κανονικα κ τοτε προς ΤΙΜΗ της μου στηνει ωραια την κωλαρα της για κανα 3' οπου κ γλεντησα!Βγαινοντας της λεω τσιμπουκωμα κ χυσιμο στη κοιλια, οπου κ εκανε αφου μου τον ξανακαθαρισε.Εχυσα μπολικη κρεμα ,ενω αυτη ζουλουσε τις αρχιδοσακουλες μου για να μη παει κ τιποτε χαμενο!!Μετα με καθαρισε η ιδια,μιλησαμε,με ρωτησε κ αν περασα καλα, φιλακι,γεια. Το δωματιο καθαρο(οπως της αλυσιδας), η τσατσα χτυπησε μεν,αλλα δικαιολογημενα(στα 11')κ η κοπελα εκατσε 14'χαλαρα.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Η βερονικα ισορροπει με τις υπηρεσιες κ την συμπεριφορα της μεσα στο δωματιο,την πολυ ΜΕΤΡΙΑ -οχι κακη- εμφανιση της,δειχνωντας(αν μη τι αλλο) φιλοτιμο στα λεφτα του πελατη..
Συνευρεση επιτυχης,συν.βαθμολογια 8/10
Γεια σας κυριοι.. καλη συνεχεια..καλα γαμησια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trizoni, mutsodringo, mela33 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2018
Ειναι αυτη που εχει μια μεγαλουτσικη ελια κοντα στο στομα της;
10 Δεκεμβρίου, 2018
Ναι αυτη ειναι.. Κ οπως κ με την τζενη που δουλευει αγκυρας/πιπινου (κ κανει τις τσιμπουκαρες)την εχει στο επανω χειλος..
Χανουν ποντους στην εμφανιση με αυτη τη μαλακια ,ενω μπορουν να τις βγαλουν ευκολα
(Laser).
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2