Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσφατη Συνάντηση με το Χριστινάκι σε γνωστό χοτελ πίσω από το Μεταξουργείο μετά από εύκολη συνεννόηση με λίγα SMS. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική αυτή την φορά βέβαια.
Το ραντεβού κλείστηκε απογευματάκι μετά την δουλειά μιας και ήθελα να αποσυμφόρισω την πίεση της ημέρας .
Χτυπάει η πόρτα μπαίνει το μωρό στο σωματείο φορώντας ένα μαύρο φόρεμα με ανοιχτό ντεκολτέ όπου τόνιζε το πλούσιο μπούστο της, χαιρετισμός με ένα πλατύ χαμόγελο πολύ καλή πρώτη εντύπωση σαν εικόνα που αντίκρισα μπαίνει για μπανάκι εγώ ξάπλα στο κρεβάτι περίμενα Τώρα να μπω σε πολλές λεπτομέριες για την εμφάνιση δεν έχει ιδιαίτερο νόημα μιας και τα ποιο πολλά έχουν αναφερθεί από άλλους.
Συνοπτικά μικρό καμομενη κοπέλα με πλούσιο φυσικό στήθος ελαφρώς πεσμένο δεν με πείραξε καθόλου , από πρόσωπό άκρως καυλωτικο , ξανθιά κόμη το πρόσωπό με μια λέξη θα το έλεγα έκφυλο-καυλωτικο γεμάτο γωνίες και βλέμμα γεμάτο προσδοκίες για μια δυνατή ώρα τις οποίες βέβαια ευτυχώς επιβεβαιώθηκαν στην διάρκεια του ραντεβού.
Βγαίνει από το μπάνιο το μωρό τσεκαρισμένο και βουρ στη μάχη φιλιά , χουφτωματα να μην χορτενο να παίζω και να ρουφαω τα βυζια της , λες και ήμουνα με γκόμενά που είχα φορτώσει πριν από λίγο σε νυχτερινή μπαροτσαρκα .
Κατεβαίνει σιγά σιγά και μου αρχίζει μια πίπα όνειρο στον ήδη καυλωμενο πούτσο μου ρίχνοντας μου καυτές ματιές με τα συνοδείας φτυσιματων και άφθονης βωμολογιας .
Πέρασμα σκούφο και βουρ για την κολάρα της που την είχα ορεχθει ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.
Στήσιμο στα 4 με εμένα από πάνω να μπαίνω με αργες και μαλακές κινήσεις μιας και δεν ήθελα να πονέσω το μωρό, κωλος με ωραία αίσθηση μπορώ να πω , όχι πολύ δουλεμένος μα ούτε και κλειστός να σου σπάει το πούτσο. Η κατάθεση δεν άργησε να έρθει μέσα της .
Πήγαμε πάλι στο μπάνιο για λίγο φρεσκαρισμα και μετά κρεβάτι για κουβεντούλα.
Το καλό ότι είναι ελληνίδα και μπορείς άνετα να μιλήσεις μαζί της .
Έναρξη Β γύρου στο ίδιο προκαυλιρικο μοτίβο χαμουρεμα με κατάληξη σε 69 μιας και ήθελα να της δώσω και λίγο από την απόλαυση που μου εδεινε , το οποίο έδειξε να το απολαμβάνει .
Περασμα σκούφου την ανέβασα από πάνω γιατί ήθελα να παίξω με τα βυζια της τα οποία δεν χορτενα εναλλαγή με εμένα από πάνω και μόλις ήρθε η ώρα της κατάθεσης βγαλσιμο σκούφου και όλα στο στοματάκι της όπου τα πήρε αδιαμαρτύρητα και πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει.
Συμπερασματικά όπως έβαλα και στο τίτλο της κριτικής μου η κοπέλα το έχει γενικά με την όλη φάση έχει τον τρόπο να σε απογειώσει δεν λέει όχι σε τίποτα και τιμάει τα λεφτά που παίρνει και με το παραπάνω σε αυτή την τιμή με τις υπηρεσίες που έχει είναι πολύ καλή επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, gymaster, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2018
100 euro η Χριστινάρα που δεν είχε δεύτερο ζευγάρι παπούτσια να βάλει?Θεέ και Κύριε!Μυρίστηκε λεφτα και βουρ να φάει το κοινωνικό μέρισμα και το επίδομα αλληλεγγύης του κοσμάκι(ναι με ι).Χριστίνα γερά.Πάρ τους τα λεφτά.Κυριάκο τώρα που θα βγεις ξέρεις.Μνημόνεια και φτωχοποίηση ως που πιάνει ο πάτος.Και βάλε.
13 Δεκεμβρίου, 2018
Εσυ ρε φίλε μην τα δώσεις ......
13 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο σου από ποια σκοπιά αναφέρεσαι
T
THEbeast
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3