Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ειναι μια απο αυτες τις μαλακιες που κανεις,που ξερεις οτι ειναι μαλακια αλλα λογο εμπιστοσυνης γελιεσαι.
Ετσι λοιπον εφαγα και εγω την πρωινομεσημεριανη φολα μου απο το γυφτοτσουρκακι του εν λογο οικου.Η τσατσα παραμυθιαζε καργα ταζοντας τελειωτικα,εξηνταεννεα,ενενηνταεξη και του πουλιου το γαλα,και εγω που φανταζομενος την καλη μου σχεση μαζι της,την πιστεψα.
Περασμα στο καθαρο δωματιο,το αδειο καλαθακι με παραξενεψε αλλα εν τελει καταλαβα γιατι ηταν αδειο....δεν πατησε ψυχη!
Ερχομενη η κοπελα στα ενδοτερα απλα ανεβηκε στο κρεβατι και κουβαριαστηκε σαν να μην ηθελε να την πιασεις καθολου.Δεν εβγαλε και τιποτα απο το σουτιεν και το αλλο που φορουσε πανω απο το σουτιεν.Προσπαθησα απο εδω,απο εκει,να χουφτωσω κατι,τιποτα.
Μασαγε και τσιχλα σαν χαζο,δεν εκανε καμια κινηση να φτιαξει τον πελατη.Ξαπλωσα εν τελει και μου περασε πλαστικο σε πεσμενη πουτσα και αρχισε ενα ας το πουμε τσιμπουκι που ουτε καν προσπαθουσε να αγγιξει με καποια αισθηση τον αλλο.Ειχα ξενερωσει τη ζωη μου και με το που σταματησε λιγο και μου ειπε οτι ειμαι και κουρασμενος,απλα σηκωθηκα και ντυθηκα.
Με ρωτησε αν συμβαινει κατι και της ειπα οτι αν δεν θελει να δουλεψει ας το παρατησει το σπορ γιατι δεν κανει γι'αυτο.Και τσαντιστηκε λεγοντας πως αν δεν την αρεσα ας μην περναγα.Εν τω μεταξυ ηταν καυλακι εκ πρωτης οψεως,μπανικο κωλαρακι μελαχρινακι,βυζακι μικρο αλλα στητο κτλ.Αλλα μεγαλη ξενερα.
Κριμα γιατι πλεον ειναι κοινη πρακτικη εκ των στελεχων των μπουρδελων,αντι να προσπαθουν να κερδιζουν πελατεια,απλα την διωχνουν.
Δεν μπορω να πω οτι θα πατησω ξανα.Ειναι λυπηρο παντως.Να μην εχουν να φανε,να μην σταυρωνουν πελατη και να μην κανουν κατι να βελτιωθει η κατασταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.549
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, 6Y44, Kavouras13 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2018
Το μαγαζι αυτο σερβιρει αρκετες φολες!! Το νου σας.. καλα εκανες κ ανεβασες κριτικη..
Αλλα τα λεφτα σου ( η μερος αυτων) τα ζητησες πισω απο την υποτιθεμενη εμπιστοσυνης τσατσα;; Οεοοοο;
09 Δεκεμβρίου, 2018
Στενωχορεθηκα τώρα που είχε αυτή την εξέλιξη..
Είναι γνωστή φόλα..
Τουλάχιστον τα λεφτά τα πήρες πησω..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2