Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214032
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα εδώ και καιρό να δοκιμάσω μασατζίδικο. Δυστυχώς είχα μια μέτρια και ακριβή εμπειρία στο γκάζι αλλά πριν γράψω κριτική ήθελα να δοκιμάσω και ένα δεύτερο μασάζ σε διαφορέτικό μασατζίδικο, όπως και έπραξα.
Η Σουζάνα μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον από κριτικές και φώτο και είπα να δοκιμάσω.
Το πάρκιν ήταν εύκολο λόγω της ώρας (λίγο πρίν τις 9 το βράδυ)
Είσοδός στη Φρατνζή πολύ καλή γιατι δεν καρφώνεσαι καθόλου.
Ανέβηκα πάνω , όπου με υποδέχτηκε η τσατσά. Πέρασαν μια μια οι κοπέλες απο το γραφείο της Τσατσάς.
Και να μην είχα πάει για τη Σουζάνα , πάλι αυτήν θα έπαιρνα. Μου αρέσει πολύ το στύλ της.
Ωραία τσουπωτή ξανθιά με ανοιχτόχρωμα μάτια, γυναικάρα που φαίνεται ότι δεν τσιγκουνεύεται να σου προσφέρει απόλαυση. Όπως και έγινε
Πήρα το πρόγραμμα των 60€ και μπήκα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα όπου με έβαλε να κάνω μπάνιο και ξαναβγήκε. Καθώς έκανα μπάνιο μπήκε μέσα η γυναικάρα.
Αρχίσαμε κατευθείαν τα φιλιά και τα χάδια, την έγδυσα και άρχισα να της γλύφω τα λαχταριστά της βυζόμπαλα,μετά ξεκίνησε μια μαεστρική πίπα.
Γίναμε ένα κουβάρι και χάθηκα στην ηδονή μέσα από φιλιά και πίπα μέχρι που πήγε η γυναίκα να μου βάλει προφυλακτικό να μπώ μέσα της, αλλά τη σταμάτησα και της είπα ότι ήθελα να τελειώσω με το υπέροχο τσιμπούκι. Πήγαμε στο καναπέ όπου την έβαλα στο πλάι μου στα 4 να μου κάνει τσιμπούκι. Με την υπέροχη πίπα και με τη θέα της κωλάρας και το πιάσιμο του στήθους της κρατήθηκα όση ώρα μπορούσα ώστε το τελείωμα να είναι πιο απολαυστικό....όπως και έγινε. Μετά το τελείωμα, η κοπέλα με καθάρισε με υγρομάντηλα και κάθισε λίγη ώρα για κουβεντούλα.

Συνοψίζοντας....
Αν ψάχνετε για μοντελοειδές δεν κάνει για σας.
Αν σας αρέσουν οι τσουπυωτές γυναίκες, και το gf περάστε άφοβα. Φοβερή γυναίκα , πεντακάθαρη και συμπαθέστατη. Θα τιμηθεί ξανά στο μέλλον.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.024
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2018
Σο 45 λεπτά έκανα λάθος. Είχα πάρει το πρόγραμμα των 30'
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1