Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 779376
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τετάρτη 5/12/18 πήρα την απόφαση να επισκεφτώ το ξακουστό Σ29 για 4η φορά με στόχο να γνωρίσω τις υπηρεσίες της ξακουστής αφεντικίνας του ιδρύματος Ζανας. Τις προηγούμενες φορές πέρασα καταπληκτικά με τρεις διαφορετικές κυρίες. Δεν συνάντησα ποτέ την κυρία Ζάνα. Είχα την εντύπωση ότι πλέον δεν ασχολείται με το αντικείμενο παρά μόνο διευθύνει . Μια κριτική όμως προ μηνός περίπου συναγωνιστού που περιγράφει διπλή συνεύρεση με την κυρία Ζάνα και μια άλλη θεραπεύτρια μου δημιούργησε την επιθυμία να δοκιμάσω την τύχη μου. Μου άνοιξε την πόρτα μια τσαχπινούλα δε θυμάμαι όνομα με κάθησε στο γνωστό καναπέ με ρώτησε τι ήθελα να πιω.    Ζήτησα μια πορτοκαλάδα και εξέφρασα την επιθυμία να δω την κυρία Ζάνα. Πράγματι τη φώναξε και ήρθε. Αντίκρισα μια ώριμη κυρία κανονικού αναστήματος γεματούλα. Δε με χάλασε. Με πλούσιο πάνω όροφο. Της εξέφρασα την επιθυμία μου να απολαύσω τις υπηρεσίες της και δέχτηκε προς μεγάλη μου χαρά με ένα πονηρό χαμόγελο και μάτια. Κούνια που με κούναγε. Έπειτα της ζήτησα να δω και τα άλλα κορίτσια διότι εμείς οι επαρχιώτες δεν έχουμε την ευχαίρια  της εύκολης πρόσβασης στο ίδρυμα με την λιγότερη πληροφόρηση περί δυναμικού. Αρκούμενοι μόνο στις κριτικές συναγωνιστών που προφανώς δεν περιγράφουν τις αρετές όλων των κοριτσιών. Παρήλασαν οι όμορφες. Πιο πολύ μου άρεσε η Σόφη. Ψηλή λιγερή, με ωραία κίνηση. Θυμήθηκα και ορισμένα καλά σχόλια συναγωνιστών στο μπου, οπότε ζήτησα διπλό για μια ώρα,160€. Ζάνα Σόφη.  Δωμάτιο ντουζάκι έναρξη μασάζ. Η Σόφη στα πόδια μου και η Ζάνα κορμό. Όλα καλά στην αρχή. Απολαυστικό το μασάζ της Σόφης στα πόδια. Όχι όμως και της Ζανας όταν άρχισε να πιέζει με δύναμη την πλάτη μου και να προσπαθεί να σπάσει τα σκληρά σημεία που φανερώθηκαν. Πόνος..πόνος...πόνος. Πώς τον λένε το δεσπότη;  Άντεξα; Με λυπήθηκε; Δεν ξέρω. Όμως ένιωσα ελαφρύτερος μετά από λίγο. Υπέροχη αίσθηση. Άξιζε. Τέλος μασάζ. Πέσανε τα σουτιέν . Πω..πω τι αντίκρισαν τα ματάκια μου! Δύο ζεύγη βυζάρες. Υπέροχες. Άρχισε το παιχνίδι. Η Ζάνα έχει όμορφα μεγάλα στρογγυλά βυζιά. Αλλά η Σόφη πιο μεγάλα με ρόγες σαν κεράσια. Έπαιξα αρκετά μαζί τους. Η Ζάνα μου πρόσφερε ένα υπέροχο στοματικό με πάρα πολλά deep throats. Μιλάμε για πλήρη εξαφάνιση. Σίλβερ αλέρτ. Μετά ήρθε η σειρά της Σόφης πάρα πολύ αισθησιακό  το καταχάρηκα. Όπως ήμουν ξαπλωμένος φιλοξένησαν και οι δύο κοπέλες το πουλάκι μου το Νικολάκη μου στις ζεστές τους φωλίτσες. Τις ανταπέδωσα στοματικά πιστεύω επάξια . Εκδήλωσαν οργασμό και οι δύο. Το τέλος μου ήρθε. Με μένα να περιποιούμαι το γλυκό νινάκι της Σόφης και τη Ζάνα να παίζει με το Νικολάκη μου. Ήταν μια συνεύρεση που θα μου μείνει αξέχαστη. Είχαν απόλυτο δίκιο οι συναγωνιστές με τις κριτικές τους. Οι κοπέλες είναι υπέροχες αλλά δεν είναι οι μόνες. Υπάρχουν κι άλλες που έχω σκοπό να δοκιμάσω. Μετά κάναμε ντουζάκι με τη Ζάνα με τη Σόφη να ζηλεύει γιατί δεν χωρούσε κι αυτή. Αλλά να μην στενοχωριέται γιατί σύντομα θα τα ξανά πούμε. Δεν τελειώσαμε όμως εδώ. Αφού ντυθήκαμε εμφανίστηκε ένα μπουκάλι ρακή. Και πες και πιες και πες και πιες. Δε σας λέω τι είπαμε ούτε πόσο ήπιαμε. Πάντως το κατευχαριστήθηκα. Ελπίζω κι εσείς κορίτσια. Θα επανέλθω....
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σόφη
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, manolis69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2018
Η Σοφη ειναι απο τις πιο καβλιαρες γυναικες που δουλευουν στον χωρο....
V
vyzomaniakos
07 Δεκεμβρίου, 2018
Ναι είναι γλυκιά κι όμορφη. Θα τη πάρω μόνη της να το νιώσω καλύτερα.
12 Δεκεμβρίου, 2018
μεζε εβγαλαν η ξεροσφυρι?
G
giorgos.k
17 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καραμέλες....σε μασατζιδικο ήμουν...όχι δε ψαροταβέρνα! Αν και τις ρακες πρέπει να τις πεινούν χωρίς μεζέ!
27 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βεβαίως και είναι αλλά δεν προσέχει και πολύ την ... καθαριότητά της Θυμός απορώ πώώς της έκανες και γλυφομούνι Κεφάλι σε τοίχο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5