Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652703
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αγάπη είναι μια Αλβανίδα 40 με 45 ετών, μετρίου αναστήματος, με μαλλί καρέ ξανθό. Στο σαλονάρισμα χαμογελάει όμορφα, ενώ προβάλλει από τη ρόμπα κι ένα βυζί τριάρι, οπότε κάπως έτσι την επέλεξα, για πρόγραμμα 80 ευρώ μίας ώρας. Αυτά που διαπίστωσα στο δωμάτιο είναι τα εξής: Κάνει πολύ καλή ακάπωτη πίπα, βαθιά, επίμονη, ευφάνταστη, ασχολείται και με τ' αρχίδια. Αρέσκεται στο δυνατό σεξ, παίρνει πρωτοβουλίες, αντέχει στο σφυροκόπημα, ενώ στήνεται ωραία στα τέσσερα. Στα μεσοδιαστήματα προσφέρει και καλό, δυνατό μασάζ. Γενικά είναι μια φιλότιμη, καθαρή και πολύ εργατική επαγγελματίας, που τιμάει τα λεφτά της και κοιτάζει να ικανοποιήσει τον πελάτη. Το αδύνατο σημείο της όμως είναι ότι σαν σώμα χάνει πολύ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
341
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 f21, petsakas79sp, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2018
Από τις περιγραφές καταλαβαίνω ότι μιλά με για μια αντίστοιχη περίπτωση με Αλισια.ισχύει αυτό;συγκριτικά με την Αλιεία πως θα την χαρακτήριζες;κυρίως στο σώμα (μοναδικό ψεγάδι της αδυναμίας μου) με ενδιαφέρει;
P
petsakas79sp
10 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σόρι, δεν την ξέρω την Αλίσια. Όσο για την Αγάπη, δεν είναι κακό το σώμα της, απλά δεν είναι πλέον νέα και έχει κάποια κιλάκια παραπάνω.
11 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok φίλε μου. σε ευχαριστώ για την πληροφόρηση. θα τσεκάρω ο ίδιος σύντομα
P
petsakas79sp
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3