Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην κορασιδα Ζηνα, προκειται για ενα πιπινι 22 ετων με καταγωγη απο τη Ρωσσια οπως αναφερει.
Η δεσποινις εχει ενα πανεμορφο κορμακι με ομορφα καλλιγραμμα ποδια και πολυ ομορφο τσιτωτο πεταχτο κωλο.
Στηθος δεν εχει καθολου ουτε καν λεμονακια, ειναι σχεδον πλακα.
Στο προσωπο μου θυμισε λιγακι την Αντριαννα απο Λεων 28 οροφο, Ιασ 20γ ασανσερ, και νυν μασατζου.
Το προγραμμα της απλο αποστειρωμενο στα 15ε.
Εισοδος στο δωματιο οπου η Ζηνα ηρθε σχετικα γρηγορα, οτι ειχα προλαβει να γδυθω.
Το καβλι μου ηταν ετοιμο να σκασει απο την καυλα.
Με βρηκε να καθομαι στο κρεβατι με τα ποδια να πατανε στο πατωμα, την τραβηξα κοντα μου και αρχισα να θωπευω με
μανια τα νεανικα κωλομερια της που ειναι απαλα και τρυφερα.
Εδωσα φιλακια στην κοιλιτσα της και πλησιασα προς το στηθος της να γλειψω τις ρωγες της αλλα δεν εδειξε
προθυμια αφου προσπαθησε να το αποφυγει. Ρωγα τελικα δεν εγλειψα...
Ξαπλωσα στο κρεβατι και η Ζηνα μου περασε καποτα οπου μου πηρε μια πιπα με πολυ γρηγορο ρυθμο, απορω πως δεν κουνηθηκε το
μυαλο μεσα στο κεφαλι της. Η πιπα της αν και και βαθια δεν προσεφερε καμμια ηδονικοτητα και δεν ειχε κανενα αισθησιασμο.
Το κορμι της ηταν σε τετοια σταση ωστε να μη μπορω να χουφτωνω οσο πιπωνει.

Η συνεδρια εδειχνε να πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο με τη Ζηνα μεχρι στιγμης να παρνει κατω απο την βαση..
Δεν ηθελε βυζογλειψιμο, πιπα αθλια, κακη σταση σωματος για να μην πιανω την ωρα της πιπας.

Τα πραγματα αλλαξαν οταν ηρθε η ωρα του γαμησιου.
Το πιπινι εστησε το πανεμορφο κωλαρι του πορνοσταρικα στα τεσσερα και πηρε ολο το καυλι μου μεσα μεχρι που βρηκαν τα
αρχιδια.
Εφαγε ενα πολυ δυνατο γαμησι με μπατσες στα κωλομερια και με βογγητα απο μερους της.
Δεν εκλεψε ουτε στιγμη και με αφησε να βγαλω τις ορμες μου πανω στα οπισθια της.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου η Ζηνα ανοιξε τερμα τα ποδια και εφαγε ανελεητο γαμησι,
την γαμησα πολυ δυνατα προσπαθωντας να βρω τα ορια της αλλα η νεαρη πιπινα αντεχε
και ελεγε fuck me ! fuck me !! εδειξε πραγματικα να γουσταρει το δυνατο γαμησι.

Το μουνι της αρχικα σφιχτο αλλα πιο μετα εγινε υγρο και ανοιξε, ωστοσο ειχε και παλι καλη αισθηση.
Κρεμα δεν ειχε φερει στο δωματιο.

Χυσιμο με την κορασιδα να βιαζεται λιγο να δει την καποτα αν ειχε σπασει.Επειτα χαιρετηθηκαμε και εφυγε χαμογελαστη.

Συνοπτικα η κορασις Ζηνα στα προκαταρκτικα πιανει πατο. Ουτε κανει ουτε θελει να της κανουν..
Αγαπουλες και γουτσου γουτσου δε χωρανε στο δωματιο.
Φαινεται η κλιση της ειναι το pse οπου γαμιεται δυνατα και το επιζητει κιολας.
Αναλογα με το τι ζητατε και εσεις πάτε η δεν πάτε.
Απο εμενα θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα !!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζήνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Ημεδαπος και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού