Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106089
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινο περασμα απο το μαγαζι της Λιζας.Ειχα στο μυαλο μου σημερα να κανω κατι ιδιαιτερο και συγκεκριμενα να παρω ενα duo.Ειχα δε προαποφασισει να εχω δοκιμασμενες (απο εμενα) επιλογες για ναμαι και πιο σιγουρος.Ρωτησα αν ειναι ελευθερες η Βανεσσα και η Ελενη, ηταν και μπρος μαρς.Με κερασαν ποτακι,με οδηγησαν στο δωματιο και στο λουτρο για μπανακι και με αφησαν να ετοιμασθω με την ησυχια μου.Και οι δυο milf απο Ρωσια,η μια μελαχροινη μινιον με Ασιατικα χαρακτηριστικα και η αλλη ξανθια πιο ψηλη με μεγαλυτερο στηθος.Μετα απο λιγο εμφανισθηκαν και αφου ανταλλαξαμε φιλια και φιλοφρονησεις απαλλαχθηκαν απο τα ρουχα τους και ξεκινησαν το μασαζ.Η μια στα ποδια η αλλη στο σωμα και τον αυχενα και εναλλαξ καταφεραν χαρις τα 4 χερια να χαλαρωσω σε χρονο dt.Γυρισα ανασκελα και εκει αρχισε το 2ο μερος.Πρωτα ξεκινησαν οι δυο τους να γλωσσοφιλιαζονται και να χαμουρευονται,μπηκα και εγω στο παιγνιδι και ανα δυο φιλιομαστε και μπαρλαμπουτιαζομαστε.Κατοπιν εσκυψε η Ελενη και αρχισε την πιπα και την ισπανικη ενω εγω γλωσσοφιλιαζομουν με τη Βανεσσα.Σε λιγο εσκυψε και η Βανεσσα και οι δυο μαζι τουδωσαν και καταλαβε.Γλυψιμο @@@@, κορμου, βαλανου με διπλη συμμετοχη οτι καλυτερο.Σηκωθηκε η Ελενη μουφερε τα βυζια στη μουρη για γλυψιμο,ενω η Βανεσσα συνεχισε την πιπα.Κατοπιν εκατσα ανασκελα,ηλθε απο πανω μου η Βανεσσα τον εβαλε μεσα της και ανεβοκατεβαινε λικνιζοντας το μινιον κορμι της ενω εγω θωπευα τα βυζια της Ελενης.Εν συνεχεια στηθηκε η Ελενη σε θεση πισωκολητου πηγα πισω της και συνεχισα τον αγωνα ενω τωρα φιλαγα και χαμουρευα την Βανεσσα.Το τελος εφτανε,τον εβγαλα εξω πεταξα το προφυλακτικο, γυρισε η Ελενη εφερε τα βυζια της μπροστα στο καβλι μου, η δε Βανεσσα σταθηκε πισω μου και με το ενα χερι χαιδευε τα @@@@ μου ενω με το αλλο μου τον επαιζε πανω στα βυζια της Ελενης.Και επηλθε το τελειο ξαλαφρωμα.Γλώσσα Εκανα μπανιο .φιληθηκαμε χαιρετηθηκαμε και εφυγα χαρουμενος για τη συναντηση.Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βανεσσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελενη
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Νίκος Τζαναμπέτης, NickGeek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού