Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψαχνοντας να βρω με ποιό μωρό θα εξαργυρώσω το εκπτωτικό έπαθλο που είχα κερδίσει τα μάτια μου έπεσαν πάνω στην Φρατζέσκα και δεν ξεκόλαγαν με τίποτα. Και τελικά δικαιώθηκα! Το μωρό είναι ακριβώς όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες της. Γλυκό προσωπάκι, μικρό και στητό στήθος με ρογες καυλωμένες διαρκώς,κορμί λαμπάδα, ένα πεταχτώ κωλαράκι και ένα καλοσχηματισμένο μουνάκι που είναι συνέχεια καυλωμένο!
Στα του αγώνα τωρα. Το μωρό εσκασε με πέτσινο μαυρο παντελόνι και άσπρο μπλουζάκι και απο μέσα φόραγε ένα ωραίο σετάκι σεξι άσπρα εσώρουχα. Παραγγείλαμε κάτι να πιούμε και μέχρι να μας τα φέρουν τον είχε βάλει ήδη στο στόμα της και εγώ με τα δάχτυλα μου περιποιόμουν τις τρυπούλες τις. Λίγο 69 και μας διεκοψε η καμαριέρα για να μας φέρει τα ποτά μας. Ξανά πίπα απτό μωρό και καβάλημα απο πάνω μέχρι να τελειώσω. Ξανα μπανιο και απτους 2μας και λίγο κουβεντούλα(εχει μάθει αρκετά καλά ελληνικά). Τωρα ηταν η σειρά μου για περιποίηση στις τρυπούλες της και τα αληθοφανεί βογγητά της έδιναν περισσότερη ένταση στην στιγμή. Λίγο γλύψιμο απο μέρους της και συγχρόνως εγώ να βάζω δάχτυλα και στις 2 ζουμερες τρυπούλες της! Λιγό στάση ιεραποστολικό και μετά στα 4 όπου η θέα ήταν εκπληκτική. Δυνατό σφυροκόπημα,χαστούκια στο κωλαράκι της, δαχτυλα στην πίσω τρυπούλα της και η Φραντζέσκα να ουρλιάζει σαν τρελή! Σίγουρα θα μας άκουγαν απτα διπλανά δωμάτια!
Πολύ καλή συνεύρεση και ευχαριστώ το Athens Diva για τους διαγωνισμούς που κάνει! Ελπίζω να ξανακερδίσω και στον επόμενο διαγωνισμο....Ναι!ΠροσκύνημαΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kostis76, satyrus και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού