Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Υστερα απο καιρο αποχης απο την ενεργο δραση λογο επεμβασης ειπα να παρω για πρωτη φορα μια συνοδο σε ξενοδοχειο,ετσι διαλεξα την Δαναη.
Οταν ανοιξα την πορτα επαθα πλακα,η κοπελα ηταν πανεμορφη το σωμα της εξαιρετικο και ενα υπεροχο χαμογελο.το στηθος οχι και τοσο μεγαλο (οχι οτι με χαλασε δηλαδη,απλως το αναφερω για τους ποιο ψαγμενους),κολαρακι ομως ολοστρογγυλο.
η κοπελα γενικα εχει πολυ καλη διαθεση ειναι εποικινωνιακη και σεβεται τον πελατη της (αυτο εισεσπραξα εγω).
απο εκει και μερα μεχρι εκει στην στιγμη που ξαπλωσα με εναν αγγελο διπλα μου βρεθηκα στην χειροτερη ψυχολογικη μου στιγμη,ουτε θυμαμαι τι μαλακιες τις ελεγα.οταν καταλαβα τι κανω ηταν πλεον αργα ετσι αυτη εφυγε και εγω πηρα το βραβειο του μαλακα της χρονιας (περικεφαλαια,παρασημα κπλ κλπ.)Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 casa di cane, chris1955, Danae και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2018
ΡΕ φίλε συγνώμη να ρωτήσω κάτι? Γαμησες η όχι γιατί δεν κατάλαβα....
N
nikbel2000
05 Δεκεμβρίου, 2018
Το ξερω οτι δεν σε παρηγορει, αλλα ολοι (ή οι περισοτεροι) εχουμε κανει τις ιδιες ή αναλογες μαλακιες
05 Δεκεμβρίου, 2018
πρόβλημα αυτό...δηλαδή την πήδηξες ή πήγες για ψυχολογική υποστήριξη μαζί της;
06 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου αν ειχα παει για ψυχολογικη υποστηριξη δεν με ενοιαζε,για αλλο πηγα και αλλο εγινε αλλα για να μην δωσω λαθος εντυπωσεις,σε αυτο δεν φταιει το κοριτσι,δικο μου ηταν το λαθος.
06 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα ενταξει φιλε μου απλως βιαστηκα δεν ειμουν απο το χειρουργειο 100% ετοιμος και ειχα φοβηθει λιγο.οκ προσπερναμε ηδη οι ενοχλησεις φευγουν και σε καμια εβδομαδα πιστευω ολα καλα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5