Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 197 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 436721
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κλείσιμο ραντεβού λοιπόν αφού την προηγούμενη μέρα πέρασα από εκεί και δεν ήταν διαθέσιμη και από ότι κατάλαβα μόνο με ραντεβού θα την πετύχεις.
Ο χώρος σε σχέση με την εξέλιξη των υπόλοιπων ελαιοτριβείων ήταν για μένα κακός, τέλος πάντων δεν έδωσα σημασία πέρασα στο δωμάτιο με μικρό κρεβάτι αλλά ίσως και να βολεύει για το nuru που επέλεξα, το δωμάτιο κάπως καλύτερα σε σχέση με την είσοδο-υποδοχή.
Η κοπέλα ήρθε αμέσως και ξεκίνησε να ετοιμάζει το χώρο ανάβοντας κεράκια κτλ. Να πω την αλήθεια εκ πρώτης όψεως με το που είδα την Έλενα είπα μπας και πάρω τυποποιημένες υπηρεσίες βαρεμάρας, αχ που να ήξερα τι με περιμένει στη συνέχεια ο αστοιχείωτος.

Στρώνει το κρεβάτι, φέρνει και κάτι φαγώσιμο, που ήταν προφιτερόλ και σοκολατάκια είπε γιατί θα πεινάσουμε συν ένας χυμός τάδε. Όπα λέω μάλλον σωστά επιλέξαμε. Μπαίνουμε για ντουζάκι οπού μου είχε πει πριν μην μπεις, θα μπούμε μαζί, εκεί ένιωσα σαν πασάς χωρίς να κάνω τίποτα με περιποιήθηκε και έπαιξε,έγλυψε και σαπούνισε το εργαλείο μου. Βγαίνουμε και στη συνέχεια με αλείφει με ένα τόνο nuru λάδι-gel, δε ξέρω πάντως έφευγε εύκολα μετά χωρίς οινόπνευμα. Ανεβαίνει λοιπόν επάνω μου και μου κάνει το καλύτερο nuru που έχω κάνει έως τώρα. Δεν το πίστευα, περνούσε από το σώμα με τέτοια μαεστρία, κατάφερε κυριολεκτικά και περάσει από όλο μου το κορμί εκτός από το κεφάλι. Από τους ώμους μέχρι τις άκρες των δακτύλων του χεριού και από τον αυχένα μέχρι τις πατούσες και τις άκρες των δακτύλων του ποδιού.

Όλα εναλλάσσοντας όλα τα μέρη του κορμιού της. Δηλαδή τη μια περνούσε με τα πόδια τις, μετά περνούσε όλο μου το σώμα με το νινάκι της, μετά το κωλαράκι, μετά τα βυζάκια της με αποκορύφωμα το ότι πέρασε και χάιδεψε όλο μου το κορμί, φτάνοντας μέχρι και τις πατούσες οπού χάιδευε όλα μου τα δάχτυλα, ένα-ένα με τις καυλωμένες ρωγίτσες της. Ειλικρινά δεν πίστευα ότι το ζω αυτό και μου έφυγε και το πιάσιμο στον αυχένα από το μουνομασάζ.
Με γυρίζει από την άλλη και συνέχισε παρόμοια ώσπου σηκώθηκε όρθια πήρε τον χυμό τον έβαλε στο στόμα της και τον έφτυνε διαπερνώντας το κορμί της με τελευταία στάση τη μουνάρα της και τελικό προορισμό το καυλί μου.

Η συνέχεια είχε σοκολατάκι και μια tantra εμπειρία με έμφαση στο εργαλείο που είχε ήδη σαστίσει με ότι συνέβαινε, φοβερή πιπάρα δεν έχω λόγια, σε κάποια φάση πριν-μετά δε θυμάμαι βουτάει το δάχτυλο της στο προφιτερόλ και μου το βάζει στο στόμα, εκεί πέσαν κάτι σοκολατένια βαθιά γλωσσόφιλα.
Όταν αλλάξαμε ρόλους και πήγα να της κάνω γλυφωμούνι, πριν φτάσω πασαλείφει το μουνί της με την κρέμα σοκολάτας, εκεί συνειδητοποίησα ότι έχει μεγάλη καύλα μέσα της αφού έτρεμε, είχε σπασμούς όσο την έγλυφα και δαχτύλιαζα, δε με σταμάτησε ποτέ.

Η συνέχεια είχε σεξ με πολύ αργούς ρυθμούς αρχικά γιατί κόντευα να εκραγώ, μετά πολύ βαθιά οπού έτρεμε ολόκληρη και μετά ανελέητο κοπάνημα και άπειρες στάσεις, σίγουρα τελείωσε και αυτή,ίσως πάνω από μια φορά. Η κοπέλα δε σταματάει ποτέ αφού μου έκανε πάλι ντουζάκι και πίπα μέσα στη ντουζιέρα. ΑπερίγραπτοΠροσκύνημα

Η κοπέλα είναι απίστευτη επαγγελματίας. Σε μια μόνο συνεύρεση ζεις πολλές διαφορετικές εμπειρίες που σίγουρα δε θα περίμενες ποτέ ότι θα τα ζήσεις με μια γυναίκα και ειδικά όταν την έχεις δει για πρώτη φορά. Όποιος δεν έχει δοκιμάσει αυτή την εμπειρία του λείπει ένας ολόκληρος τόμος στον τομέα του ερωτικού μασάζ. Μοναδικό αρνητικό ο χώρος που την αδικεί.

Έλενα τα λόγια μόνο δεν μπορούν να περιγράψουν την εμπειρία που έζησα μαζί σου. Σε ευχαριστώΚαπέλο
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, kwstasxat, Kaloeros και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού