Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642252
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πει κανείς για την Τζέσικα αν και έχω άλλη αδυναμία στον επάνω όροφο, μόλις την είδα την επέλεξα γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα αλλά και για την κορμάρα της.
Είσοδος στο υπέροχο δωμάτιο, πραγματικά ο 3ος όροφος έχει γίνει απίστευτος ούτε θεματικό ξενοδοχείο δεν έχει τέτοια τελειότητα.
Τέλος πάντων λίγη αναμονή και μπαίνει το αστεράκι μόλις έβγαλε τη ρόμπα της έμεινα, τη κορμάρα είναι αυτή.
Επίσης πολύ καλό social, μια διασκεδαστική κοπέλα με το χαμόγελο της, τα αστειάκια της, που δημιουργούσαν ένα πολύ χαρούμενο και ευχάριστο κλίμα.

Επέλεξα nuru οπού το λατρεύω και η τύπισσα είναι σκυλί δεν κατέβαινε από επάνω μου μέχρι να τελειώσει το πρόγραμμα της, έκατσε πάρα πολύ ώρα κατάφερε μέχρι και τις γάμπες να περάσει πολύ καλά. Σε σημείο που κάλυψε εν μέρη και την ανάγκη για κανονικό μασάζ αφού ασκούσε πίεση ανά διαστήματα. Πέρασε σχεδόν από όλο το σώμα, απορούσα και εγώ πως αντέχει να έχει τεντωμένο το σώμα της τόση ώρα. Η αίσθηση ήταν απίθανη γιατί διαθέτει απίστευτη, σφριγηλή επιδερμίδα, αψεγάδιαστη, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, μαυρισμένη, και με τους πλαστικούς βύζους, και το υπέροχο κωλαράκι της, να ολοκληρώνουν τη φαντασίωση μου.

Γύρισα για να ασχοληθεί με την άλλη πλευρά και στη συνέχεια μου έριξε κάτι βαθιά γλωσίδια που έκανα εγώ deepthroat, απίστευτη καύλα, μετά κατέβηκε και επεξεργάστηκε καλά το εργαλείο με βίαια dt οπού τον έπαιρνε αμάσητο για πλάκα, συν γλειφοκώλια κλπ,κλπ.
Κάποια στιγμή γεύτηκα και εγώ τις τρυπούλες με γλειψίματα και δάχτυλα παντού χωρίς κανένα παράπονο.
Έτσι φτάνουμε στην ώρα του σεξ, δεν την πήδηξα, με πήδηξε, τι χαμός ήταν αυτός ελεύθερα αλλαγές από τη μια τρύπα στην άλλη, στάσεις κάμα σούφρα, τη τσοντάρα ήταν αυτή, παραγωγάρα, δε θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες.
Η κοπέλα είναι πύυυυυυυυυυυρρραυυυλος!!!
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Jessica
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 logitechgr, Kaloeros, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2018
Μύστη, μου δίνεις το τηλ. από τον 3ο που δουλέυει η Τζέσικα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1