Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετά από ένα απογοητευτικό προηγούμενο βράδυ ξαναπέρασα για να δω την άλλη βάρδια και πάλι δυστυχώς δεν υπήρχαν οι σταθερές αξίες της, αλλά επίσης είχα όρεξη και για μασάζ. Πήγα μήπως πετύχω τη Μίρα. Τέλος πάντων αφού και η πόλη δεν έχει ένα σωστό μασαζίδικο με φουλ υπηρεσίες και παρουσίες που να έχουν όλα τους τα δόντια, είπα δε γαμιέται ας δοκιμάσω μια που δεν έχω ξαναμπεί στο μαγαζί. Δε θυμάμαι το όνομα της κοπέλας εντάξει ήταν busty και ευγενική δεν ήταν κανένα χάλι αλλά ούτε κάτι αξιόλογο.

Εντάξει ξεκίνησε ένα μασάζ αλλά καμία σχέση με το ερωτικό μασάζ που μου πούλησαν. Τέλος πάντων δεν κράτησε και πολύ, έγινε μονότονο αλλά εντάξει ήταν μασάζ και όχι απλό χάιδεμα, αλλά πεταμένα τα έξτρα χρήματα. Νομίζω ήταν και ακάποτη πίτα στη συνέχεια δε θυμάμαι σίγουρα, μέτρια αλλά της πίεσα λίγο το κεφάλι να τον πάρει βαθιά και ένοιωσα κάτι καλύτερο. Στο σεξ πάλι μέτρια βέβαια με τόσα κρατημένα που είχα και την παταγώδη αποτυχία να τελειώσω έκανα ένα δυνατό τελείωμα μέσα της μέσα σε κραυγές χιμπατζή αφήνοντας και την τελευταία σταγόνα σπέρματος που διέθετα.
Αυτό έφτιαξε κάπως την κατάσταση μιας πολύ μέτριας συνάντησης που κόστισε 70Ε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, ilarionas, stam_90

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού