Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564596
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Συναγωνιστές! Χθες λόγω των αυξημένων σηκωμάρων ήθελα να ξεδώσω και πάλι! Αρχικά σκέφτηκα να πάω στο De Paris (τις ίδιας αλυσίδας) αλλά εν τέλει βρέθηκα στο Deluxe μιας και δούλευε ένα από τα στανταράκια μου!
Παρόλο που πήγα νωρίς δεν άργησα να παρκάρω! Έχω μάθει και τις καβάτζες ;) Ανέβηκα τα σκαλιά και μπήκα στο ναό! Με χαιρέτησε ο ευγενικός, αλλά λίγο ξινός, τσάτσος και μου παρουσίασε τις κοπέλες... Τέσσερις στον αριθμό! Όπως σας είχα πει είχα σχεδόν προαποφασίσει με ποια θα περάσω χρόνο, αλλά άλλαξα άποψη! Προς το καλύτερο βέβαια! Έτσι λοιπόν επέλεξα την Αντζελίνα, για το απλό, η οποία με είχε κερδίσει από το σαλονάρισμα! Δεν φαντάζεστε για τι λάγνο βλέμμα μιλάμε!
Πράγματια έδωσα τον όβολό μου και ανέβηκα στο δωμάτιο με αριθμό 1. Όλα πολύ καθαρά και περιποιημένα και η ευγενική κοπέλα πριν μπω με ρώτησε ποια θα... είναι μαζί μου!
Μετά από λίγη ώρα ήρθε η Αντζελίνα! Ελληνικότατη σας πληροφορώ, εκτός και αν με ξεγέλασε, πράγμα που δεν πιστεύω... Είναι ένα ωαραιότατο τουμπανοεϊδες με φανταστική πίσω κίνηση και καυλόφατσα! Και όχι μόνο!
Στα του αγώνα... Πίπα ωραία, δυνατή και υγρή... Έκανε και dt και έστησε την κωλάρα της... Την ξέσκισα και τα έδωσα όλα...
Αφού τελειώσαμε έκατσε αρκετή ώρα στο δωμάτιο και τα είπαμε, πράγμα το οποίο εκτιμώ αφάνταστα...
Προσωπικά θα την επέλεγα ξανά για πολύ μεγαλύτερο πρόγραμμα...
Αντζελίνα μου στο υπόσχομαι!
Περνάτε και γαμάτε καλά μάγκες!!!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Lolocotoro
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
236
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steveman7, satyrus

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2018
Ρε μυστη αφου εχει ταττοο αλβανικο αετο στο χερι πισω απο το μπρατσο τι ελληνικοτατη????
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 147626
05 Δεκεμβρίου, 2018
Παίκτη ομολογώ ότι δεν το παρατήρησα... Αν και κάτι ψιλιάστηκα όταν την ρώτησα από που είναι και μου είπε Γιάννενα... Όπως και να έχει, άσχετα από που είναι, πέρασα όμορφα μαζί της...
05 Δεκεμβρίου, 2018
Πιο πολυ διαφημιση μου κανει παρα κριτικη. Βεβαια ο συνταξας ξερει καλα το Ισμηνης 2...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3