Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συνάντηση τη προηγούμενη η βδομάδα. Αρχίζω τη κριτική μου με την υποψία πως όλες αυτές οι κριτικές που γράφονται για την Αννα Πιπινάκι δε παίζει να είναι γνήσιες. Επίσης υπάρχουν τουλάχιστον διπλάσια άτομα που δεν έχουν γράψει κριτική για το χάλι που είδαν και το έβαλαν στα πόδια. Γιατί το λέω αυτό;

Κλείνουμε ραντεβού στο Bill Hotel. Τη βλέπω στη ρεσεπτιον. Είσαι ο Γιάννης μου λέει? ‘ΩΩΩΩΩΩ! ΤΙ ΜΠΑΖΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??’ σκέφτομαι!! Αλλά σάστισα και είπα ναι εγώ είμαι. ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ. Επρεπε να πω πως είμαι ο Μπάμπης ο Σουγιάς και να εξαφανιστώ! Αλλά σκάλωσα άσχημα! Ποιο πιπινάκι;;; Η Άννα έχει εμφάνιση κυράντζας στη λαική! Ποιο αξιοπρεπές πρόσωπο γράφουν οι σύντροφοι; Μήπως δεν ισχύουν οι κριτικές; ; 40ρα , μαλλί αχτένιστο και βρώμικο, ξερακιανό σώμα χωρίς τίποτα να δείξει, στραβά δόντια με κακό χαμόγελο , ένα κακάσχημο πρόσωπο ταλαιπωρημένο με ρυτίδες και μακιγιαζ του δρόμου. Ευγενική όμως και κοινωνική. Απ τα πρώτα που μου λέει είναι πως πάρα πολλοί τη στήνουνε και δεν έρχονται ποτέ. Κουλό της λέω αλλά μέσα μου σκέπτομαι πως έρχονται τη βλέπουνε και το βάζουν στα πόδια χωρίς να της απαντήσουνε. Η εμφάνιση δε περιγράφεται…

Μη μπορώντας να βρω τη σωστή δικαιολογία λόγω φουλ αμηχανίας και με το φόβο ότι μπορει να αντιδράσει με βρισιές φωνές μέσα στο ξενοδοχείο και να μη ξέρω τι να κάνω μπαίνουμε στο δωμάτιο και βάζω το ξυπνητήρι να χτυπήσει σε 3 λεπτά (και καλά πως έχω ένα επείγον μήνυμα). Αυτή γδύνεται για μπάνιο. Τι σώμα είναι αυτό ;;;; Καμιά σχέση με φωτό! Πατσοκοίλη που κρέμεται, ραγάδες, κρεμασμένο στήθος, σιχάθηκα. Δε το ξανακοίταξα.

Μπήκε στο μπάνιο και όταν βγήκε της λέω πως προέκυψε κάτι και πρέπει να φύγω. Πάρε και τα λεφτά της λέω. Ήθελα να είμαι σωστός. Αυτή τη δουλειά της πήγε να κάνει ας πρόσεχα. Δε τα πήρα στο κρανίο όμως που της έδωσα τα λεφτά χωρίς σεξ! Μου την έδωσε που μου απαντάει ‘στεναχωριέμαι που παίρνω τα λεφτά χωρίς να κάνουμε κάτι’. Εκεί τα πήρα και αποφάσισα να γράψω κριτική! ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΡΕ ΜΠΑΖΟ ΤΟΤΕ! ΠΟΥ Σ ΕΠΙΑΣΕ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ! ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ; ΠΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ 20 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ! Σύναγωνιστές δε παίζει να είμαι ο μόνος! Μιλήστε!

Αυτές οι 100+ κριτικές κάτι δε μου κάνουν κλικ! Αμφιβάλλω πως υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που αντί να δώσουν 100 ευρώ να πάνε30 λεπτά σ ένα στούντιο με μια μουναρα δίνουν 80 + 22 = 102 (με το ξενοδοχείο) για να πηδήξουν αυτό το πράμα! Και που σαι Άννα; Αν βλέπεις τη κριτική, μη στεναχωριέσαι για τα 80 ευρώ που άρπαξες σε 10 λεπτά! Κ εγώ στεναχωριέμαι πολύ που λέω την αλήθεια και να θυμάσαι: Η απληστία σε συνδυασμό με το θράσος είναι κακός συνδυασμός ώστε να δημοσιευτεί αυτή η κριτική…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hana3671, TurboLover, george36n και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2018
Φίλε με το συμπάθιο, δεν την έχω πάρει και ούτε μου είναι τίποτα, αλλά κακώς κλαίγεσαι που η κοπέλα πήρε 80 ευρώ για να κάνει ένα μπάνιο επειδή δεν γούσταρες. Στην τελική θα μπορούσε κι αυτή στο ραντεβού να είχε κανονίσει άλλη δουλειά. Οι τελευταίες κριτικές που βλέπω πάντως λένε για ένα 'όμορφο' κορίτσι - το οποίο ο καθένας προφανώς ερμηνεύει όπως θέλει - αλλά αν περίμενες καμιά μοντέλα μάλλον δεν είδες καλά την φωτογραφία εδώ πάνω.
04 Δεκεμβρίου, 2018
Μας έσωσες από δωρεά 80 €
Να σαι καλά φιλαράκι
04 Δεκεμβρίου, 2018
Οσο αναφορά τη γνώμη σου για την εμφάνιση της δεν μπορώ να πω κάτι, γνώμες είναι αυτές.. Αλλά ρε φίλε 40+ η Αννα..? Οσο για το θέμα των χρημάτων ας τοποθετηθεί και η ίδια..
04 Δεκεμβρίου, 2018
Μπραβο ρε μαγκα επιτελους!Εζησα το ιδιο σκηνικο πριν κανα χρονο!Απορουσα με τις κριτικες που της κανουν και "θα της κανουν"στο μελλον
!
04 Δεκεμβρίου, 2018
Καλά ρε φίλε είναι δυνατόν εσκασες 100€!!! Έτσι απλά και έφυγες πωωωωω άθλιο σκηνικό κρίμα τεράστιο κρίμα σημερα δεν περισσεύουν σε κανέναν τόσα φράγκα φυσικά δεν μπορώ να ξέρω αν είσαι τόσο ευκατάστατος πλούσιος και είπες δεν πάει στο διάολο πάρτα και φύγε.
Εσύ ήσουν πολύ σωστός ενώ μπορούσες να της έδινες ένα τυπικό ποσό για το ταξί ενδεχομένως που πλήρωσε και ούτε καν να σκαλωσεις και να ανέβεις επάνω αλλά ποιος έχασε το φιλότιμο για να το βρει κάποιος στη δουλειά αυτή και να σου επιστρέψει τα φράγκα μου αρέσει που είχε το θράσος να σου απολογηθεί κιόλας ενώ τσεπωσε κανονικά τα φράγκα εντελώς απαράδεκτη συμπεριφορά αλλά τι ψάχνεις τώρα συνείδηση κολοκύθια καλό είναι να διαβάσουν πολλοί την κριτική αυτή και όχι μόνο να σταθούν στο σκηνικό με τα φράγκα αλλά και στην περιγραφή που δίνεις για την εμφάνιση της και έτσι να αξιοποιήσουν όπως γράφεις τα χρήματα τους σε πολύ καλύτερες ομορφότερες κοπέλες και ενώ υπήρχε περίπτωση το σκεφτόμουν να δοκίμαζα με την κοπέλα μετά από αυτή την κριτική τι αποκλείω οριστικά ξέχασε το όσο πιο γρήγορα μπορείς προχωρά παρακάτω κρίμα και πάλι κρίμα
04 Δεκεμβρίου, 2018
Είμαι σίγουρος πως με τέτοια σκατοψυχια που βγάζεις ούτε η Αννούλα ούτε καμμία Αννούλα θα ήθελε να τον δει και να ήταν αναγκασμένη να κάνει σεξ με ένα τέτοιο άτομο σαν τον εαυτό σου .
Οι κριτικές είναι υποτίθεται για να βοηθήσουν. Εσύ το μόνο που κάνεις είναι να προσβάλλεις την κοπέλα με τον χειρότερο τρόπο.
Θα μιλούσες έτσι στην αδερφή σου ; Στη μάνα σου; Στην κοπέλα σου;
είσαι τουλάχιστον θλιβερος να μιλάς έτσι σε μια κυρία που βγάζει το ψωμί της με αυτόν τον θλιβερό τρόπο και έχει μεγαλύτερη αξιοπρέπεια από εσένα.
Αν δεν σου άρεσε δικαίωμα σου, έπρεπε να της το πεις ευγενικά και να εφευγες.
Το να κάνεις ολόκληρο σενάριο, να ανέβεις στο δωμάτιο , να της δίνεις τα χρήματα και μετά να το μετανιώνεις και να την βρίζεις είναι συμπεριφορά πεντάχρονου και κακομαθημένου πεντάχρονου.
Το μόνο που με στεναχωρεί είναι γι αυτές τις κοπέλες ου είναι αναγκασμένες να βλέπουν άτομα σαν την θλιβερή σου υπαρξη. Ντροπή σου για τον τρόπο σου. Απλά
Και όπως βλέπεις δεν είπα καν πως είναι και τι είναι η Άννα. Γιατί δεν έχει σημασία. Ντροπή για τον τρόπο σου. Τίποτα αλλο.
04 Δεκεμβρίου, 2018
Αυτο που λες περι κριτικων ειναι παγια τακτικη πολλων καλοθελητων να θολωνουν τα νερα για να απολαμβανουν καποιες υπηρεσιες δωρεαν
Υπαρχει χαρακτηριστικο παραδειγμα καποιας αλβανιδας milf με μεγαλο κωλο και χωρις βυζι με μετριες υπηρεσιες που την εχουν θεοποιησει κυριολεκτικα...
C
Cinteros
04 Δεκεμβρίου, 2018
Φίλε μου διάβασα την κριτική σου....την Άννα την έχω γνωρίσει και ξέρεις τι συμπέρασμα βγάζω????
Είσαι 'ένας'άδειος τύπος με πολλά πολλά προβλήματα.... και ξεσπάς στο κορίτσι...τι να πω..ελπίζω να το ξεπεράσεις...και να μην ξανά ξεσπάσεις σε άλλο εργαζόμενο κορίτσι...
Η κακία σου βγάζει μάτι στο ότι κατηγορείς το κορίτσι που πήρε τα χρήματα....και όχι τον εαυτό σου που την είδες στην ρεσεψιόν δεν σου άρεσε και πήγες μαζί της στο δωμάτιο...ενώ μπορούσες να της πεις το ίδιο πράγμα που της είπες στο δωμάτιο ότι κάτι προέκυψε και πρέπει να φύγεις....όχι περίμενες να δεις αν θα πάρει τα λεφτά για να βρεις ευκαιρία να την κακολογήσεις....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
κρίμα...
04 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρα τα ειπε ο συναγωνιστης...η δικη σου κριτικη ειναι κακη και ΠΟΝΗΡΗ
04 Δεκεμβρίου, 2018
καλησπερα σας δεν μπορω να μην απαντησω στην κακοπροαιρετη κριτικη που μου γινετε απο τον εν λογω κυριο.αν αναφεροντανε στις υπηρεσιες μου δεν φυσικα δεν θα ελεγα τιποτα αντιθετως θα του ελεγα σας ευχαριστω που με τιμησατε.αλλα απ ευθειας επιθεση προς το προσωπο μου να μου γραφετε οτι μοιαζω σαρανταρα οτι εχω πεσμενο στηθος οτι εχω πατσοκοιλια δεν θα το ανεχτω προσπαθεις να με συκοφαντησεις με γελοιες δικαιολογιες .με ξερουνε παρα πολλοι και ξερουνε αν ταιριαζει η περιγραφη που κανεις.επιεικως εισαι απαραδεκτος και ψευτης και εσκεμενα γραφεις τετοια κριτικη.ξερουνε ολοι πως συμπεριφερομε και αν εχω τροπους και πως συμπεριφερομε στον καθε ενα που με προτιμα.ουτε φωνες ουτε παραμυθια του στυλ θα φωναζα αν δε ηθελες ευγενικα θα μου το ελεγες και θα εφευγα.αντιθετως εσυ με αφησες εκανα μπανιο ξεκινησαμε και ξαφνικα μου λες επαθε κατι η γιαγια μου και πρεπει να φυγω σου λεω ενταξει δεν πειραζει φυγω και μου δινεις τα χρηματα σου τα επιστρεφω και μου λες δεν φευγεις αν δεν τα παρεις.αυτη ειναι ολη η αληθεια και με ξερουνε πολυ καλα ακομη και στο ξενοδοχειο τι ατομο ειμαι και πως φερομε σε ολους.την προσωπικοτητα μου κανεις ψευτης δεν θα μου την τσαλακωσει οτι παιχνιδι και αν παιζει.οι φωτο οχι μονο αληθινες ειναι αλλα και τελειως ερασιτεχνικες για αυτο και πολλοι φωτογραφοι θελουνε να με βγαλουνε επαγγελματικες αλλα εγω δεν θελω......θελω να δειχνω αυτο που ειμαι.λυπαμε για τα ψεματα που εγραψες μονο σωστο χαρακτηρα δεν δειχνουνε οσον αφορα τον δικο μου πολλοι μπορουνε να επιβεβαιωσουνε τι ανθρωπος ειμαι και τι σιλουετα εχω δεν ειμαι μοντελα αλλα ουτε μια στο εκατομμυριο μπαζο οπως λες ΨΕΥΤΡΑΚΟ........
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3