Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι κάνεις αν κάποιο πονηρό ανθυπομέτριας εμφανίσεως θήλυ προσπαθήσει να εκμεταλλευθεί την αγαμία σου προκειμένου να σε παρασύρει να κορέσεις την δική της λαγνεία και να πιάσει πόρτα για τον χειμώνα; Μα φυσικά ως αξιοπρεπής χύστης δεν καταδέχεσαι να λερώσεις την ψωλή σου, ειδικά αν σε έχει απορρίψει στο παρελθόν. Θυμός Έτσι λοιπόν, κατηφορίζεις ως άλλος υπερήφανος μπουρδελιάρης την οδό Μαγνησίας και έπειτα στρίβεις στην μπουρδελομάνα οδό Φυλής, και φέρνεις αμέσως μια γύρα όλα τα ευαγή ιδρύματα στα πέριξ (Φυλής, Φωκαίας, Διδύμου), ώστε να δεις αν παίζει κανένα καλό τεμάχιο για να φύγουν τα φλόκια…

Στον οίκο που βρίσκεται στο αριστερό άκρο του μπουρδελοσυγκροτήματος της οδού Φωκαίας 9, εργαζόταν η Μαρία εξ Αλβανίας, μια μετρίου αναστήματος, νεαρή κοπέλα, με σκουρόχρωμα μάτια και ίσια μαλλιά που φτάνουν και καλύπτουν ελαφρά τους ώμους. Έχει μέτριο προς άσχημο πρόσωπο λόγω γαμψής μύτης και μιας μικρής ασυμμετρίας στο πηγούνι, πλην όμως προσηνές βλέμμα. Είναι λεπτόκορμη, με μικρό στητό στήθος με ωραίες θηλές που αφήνει να τις γλύψεις. Το δέρμα της είναι απαλό αλλά σφριγηλό, και το μέτριο προς καλό κωλαράκι της δεν έχει κυτταρίτιδα και θωπεύεται ιδιαιτέρως ευχάριστα. Έρωτας

Στα του αγώνα, δεν έχει και πολλά να επιδείξει… Εμμμμ Άλλωστε, η κοπέλα φαίνεται πως στερείται εμπειριών, όπως προδίδει τόσο το νεαρό της ηλικίας της, όσο και το σχετικά προς τον μέσο όρο της οδού Φυλής σφικτό αιδοίο της. Ματάκι Δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες, αλλά αν την καθοδηγήσεις, εκτελεί αποτελεσματικά: Την έβαλα και μου τον έπιασε και άρχισε μόνη της να τον παίζει αρκετά καλά. Ντροπή Έλαβαν χώρα δύο στάσεις όλες κι όλες, ιεραποστολικό και Κατσικογάμης , όπου ήλθε και το τέλος. Γερο-μύστης Περίμενε υπομονετικά μέχρι να στραγγίξω, και προτού τραβηχτεί με ρώτησε αν ήμουν ΟΚ. Της επιβεβαίωσα ότι ήμουν ευχαριστημένος, την ευχαρίστησα κι εγώ με την σειρά μου, και την αποχαιρέτισα με δυο φιλιά στα μάγουλα, που είναι και τα μόνα που δέχθηκε, και αυτά μόνο κατόπιν της ολοκλήρωσης της συνεύρεσης. Α, επίσης δεν μιλάει Ελληνικά, οπότε η συνεννόηση έγινε με νοήματα… Money Mouth

Για όσους θέλουν ένα τρυφερό πιπίνι για να αδειάσουν τα φλόκια τους, προτείνεται. Για όσους θέλουν κάτι παραπάνω, π.χ. ελεύθερο στοματικό, κώλο κλπ, κοιτάξτε αλλού.

Η τσατσά δεν μας ενόχλησε, αλλά όσο περίμενα στο σαλόνι πήγε δύο φορές και μίλησε στην κοπέλα την ώρα που ήταν με άλλον χύστη μέσα στο δωμάτιο, εξ ου και η χαμηλή βαθμολογία. Γαμήσου

Ο χώρος ήταν υπομέτριας καθαριότητας και το στρώμα παλιό και βουλιαγμένο: ένα από τα ελατήριά του μου τρύπησε το γόνατο καθώς ξάπλωσα. Money Mouth

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγιαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mounakias*, Andrew256 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
Να συμπληρώσω ότι το ανθυπομέτριας εμφανίσεως θήλυ ήτανε κάποτε πουλί, και το αγαπούσανε ( Κατσικογάμης ) πολλοί... [ https://www.youtube.com/watch?v=OCgbRPs12Z4 ] Γλώσσα

Τώρα όμως πέρασε τα 35 (δηλαδή σίτεψε), οπότε πλέον (δυστυχώς για εκείνη) κατατάσσεται στις ανθυπομέτριες. Μπορεί ως γυναίκα να μου φέρθηκε σκληρά πριν 10 χρόνια με την άγρια χυλόπιτα που μου έριξε, όμως ο χρόνος (βλ. Θεός "Κρόνος" Γερο-μύστης ) ήταν, είναι, και θα είναι πιο σκληρός και αμείληκτος μαζί της, όπως είναι και με κάθε άλλη γυναίκα που η εξωτερική της ομορφιά υπερτερεί της ομορφιάς της ψυχής και του μυαλού της. Κουλ

Περαστικά της λοιπόν, και να μην στεναχωριέστε χύστες για καμία κάργια που σας έριξε χυλόπιτα, η ζωή είναι μπροστά, και τα καλύτερα έρχονται σε αυτούς που περιμένουν και έχουν πραγματικά υπομονή και αρετή. Κάτι καλό θα φέρει για όλους μας το Πνεύμα των Χριστουγέννων... ή αλλιώς: Θα γυρίσει ο τροχός... Καπέλο
05 Δεκεμβρίου, 2018
Μιλας σοφα....γεροντα!! Οι σκεψεις σου ταυτιζονται απολυτα με τις (επισης σοφες) δικες μου.. Κ τουλαχιστον εχω την υπερηφανια-καλως η κακως-να λεω οτι δε εχω τρεξει απο πισω απο καμια σκατοκαριολα, ικανοποιωντας την αλαζονικη ψευδαισθηση της... οτι προκειται για μια κ μοναδικη,με το ΑΚΡΙΒΟΘΩΡΗΤΟ ΜΟΥΝΙΙΙΙΙΙ!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2