Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καλησπερα μυστες. συναντηση με το κορασιο sto xdream hotel! ειμα μεγαλη περιεργεια τι θα συναντησω...παντως οχι αυτο το κοριτσι των φωτο..σε καμια περιπτωση κατι ασχημο ομωσ...απλα πολυ πιο μικροσκοπικο το σωμα και αλλιωτικο προσωπο! η κοπελα εμενα κατι μου φερνει απο καζακσταν μερια λιγο σχιστων ματιων, τεσπα δηλωνει Μοσχα τοπο καταγωγης. το βυζι ψευτικο καλη δουλεια αλλα τι να το κανω αμα δε σ αφηνει η αλλη να το ψηλαφησεις..το κακο της ομως ειναι στη πιπα..αμα την αφησεις μονη της απλα θα σου ψευτο γλειφει το κεφαλακι..θελει εσυ να κανεις οτι ειναι να κανεις..με το που το καταλαβα αρχισα να τη πνιγω οσο αντεχε..το γαμησι νταξ μετριο τιποτα το φοβερο, κωλος αδυνατος δεν ενδεικνεται για σφαλιαριδιαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!καταθεση στο στηθος, και μιλαμε για μεγαλη καταθεση γτ ειχα να το παιξω 2 μερες...

ΥΓ1 αυτο με τον αγοραιο ερωτα που παντα κλεινω outcall για μια ωρα (για να το ευχαριστηθω οσο πιο πολυ μπορω) και μου το που κανω τη πρωτη καταθεση δεν ειμαι ουτε να τη βλεπω ζωγραφιστη την αλλη δεν μπορω να το εξηγησωΜαλακίαΜαλακία

ΥΓ2 σορρυ που η κριτικη ειναι οπως να ναι αλλα βλεπω τοτεναμ αρσεναλ και δεν ειμαι συγκεντρωμενος

να γαματε καλα μαγκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 johnsompolos, kwstasxat, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
Την πήρα προ ολίγου σκέτο μέλιΈρωτας
03 Δεκεμβρίου, 2018
Σχιστά μάτια σαν αυτά που "βλέπουμε" στις ""φωτογραφίες"" του site , παίζουν και σε latvia μεριά . Αλλά τα τύπου καζακστάν που λες, δεν έχουν καμία σχέση με αυτά.
Οπότε χέστα κι άστα.
F
fylobios30
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2