Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173811
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ' αρχήν, στα του γραφείου.
1. Άριστη συνεννόηση με 3 μηνύματα whatsapp.
2. Τηλεφώνημα από το γραφείο 15 λεπτά πριν την καθορισμένη ώρα ότι η κοπέλα έχει φτάσει και αν μπορώ να την δεχθώ ή αν, για λόγους διακριτικότητας, προτιμώ να περιμένει. Ολόσωστη συμπεριφορά, μια και την δεχόμουν σπίτι μου και υπήρχε περίπτωση αυτό το τεταρτάκι να ήταν πολύ κρίσιμο.
3. Τηλεφώνημα από το γραφείο, μετά το πέρας της συνάντησης, για το αν έχω να διατυπώσω κάποιο παράπονο. Δεν είχα.
Αυτά με το γραφείο...
'Ένα τέταρτο πριν, λοιπόν, χτυπάει το κουδούνι και εμφανίζεται η Μυρτώ. Μέσα μου είχα μία ανησυχία για το ντύσιμό της και την εν γένει εμφάνισή της, μια και η γειτονιά μου έχει πιο πολλές κάμερες και από το μετρό του Λονδίνου. 'Ασκοπος φόβος. Η κοπέλα είναι ντυμένη σαν ασφαλίστρια, που πάει ραντεβού σε πελάτη ή σαν δικηγορίνα, σε πρωινό δικαστήριο. Σεμνά, αλλά sexy.
Καθίσαμε αρκετή ώρα και τα είπαμε. Η κοπέλα μπορεί να παρακολουθήσει μία συζήτηση και να συμμετέχει ενεργά με μεγάλη άνεση. 'Εμαθε πολλές λεπτομέρειες για μένα και ακόμη περισσότερες εγώ για εκείνη. Αλλά δεν σας τις λέω...
Στην εμφάνισή της τώρα. Για το σώμα της δεν έχω να γράψω κάτι. Τα έχουν πει άλλοι πριν από μένα και συμφωνώ απολύτως. Θα προσθέσω μόνο ότι, ενώ σε γενικές γραμμές είναι petit, έχεις την εντύπωση πως, αν σου τραβήξει σφαλιάρα, θα σε στείλει άναυλο.
Εκείνο στο οποίο θα κάνω κριτική, είναι το πρόσωπό της. Ενώ είναι πρόσωπο αποφασιστικό, γεμάτο γωνίες και δείχνει κοπέλα που θα ήθελες στην δουλειά σου, γιατί θα τα κατάφερνε σε όλα, έχει πάει κι έχει "φουσκώσει" τα χείλη της κι έχει γίνει σαν την αδελφή του Βερσάτσε. Γιατί, ρε κορίτσια, όλες αυτή την ανασφάλεια με τα χείλη σας? Αφήστε τα όπως σας τα έδωσε ο μπαμπάς και η μανούλα σας και θα σας αγαπάμε κι έτσι...
Στο sex, ό,τι χρειάστηκε, έγινε. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Αν ξεγελαστείς από την macho εμφάνισή της και νομίζεις ότι θ' αγγίξεις την επιδερμίδα του Παντελή του ψαρά, είσαι γελασμένος. Το δέρμα της είναι απαλό σαν μωρού και το σώμα της μαυρισμένο full body. Της αρέσει να ασχολείσαι με το στήθος της, για το οποίο, αντιλαμβάνομαι, ότι είναι πολύ περήφανη και δικαίως. Λόγω των μικρών, γενικά, διαστάσεών της είναι "μανιτζέβελη" και σε κάθε περίπτωση πρόθυμη. Παίρνει πρωτοβουλίες, χωρίς να γίνεται αυταρχική. Σου μένει η εντύπωση ότι είχες μια σπέσιαλ βραδιά με την γυναίκα σου, απ' τις βραδιές αυτές που σ' ένα γάμο θα συμβούν το πολύ δέκα φορές στα είκοσι χρόνια, αν καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.
Αυτά από μένα, άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη, που λέει κι ένα τύπος εδώ μέσα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
bull4cuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
547
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού