Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την Οριάνα έχω συνευρεθεί αρκετές φορές κυρίως λόγω της μεγάλης κωλάρας της και του εξωτισμού που βγάζουν τα χαρακτηριστικά της, ωστόσο στις τελευταίες συνευρέσεις μας (αν όχι όλες πλην των πρώτων) η όρεξη της ήταν αυτή που περιέγραψαν οι προλαλήσαντες και ίσως το μόνο που έσωζε την κατάσταση ήταν το γεγονός ότι μιλώ Ισπανικά και μπορούσαμε να έχουμε ένα στοιχειώδες σόσιαλ. Κατεβαίνοντας λοιπόν το μεσημεράκι προς Φυλής και πηγαίνοντας προς το γνωστό τσαρδί πολυτελείας δεν περίμενα κάτι περισσότερο από ένα ακόμα σερβίρισμα ζεστής φόλας αλλά η σκέψη να την σπρώχνω στα τέσσερα με θέα αυτήν την κολάρα υπερίσχυσε. Με το που μπήκε ωστόσο στο δωμάτιο οι χαμηλές προσδοκίες μου διαψεύστηκαν άρδην, φαινόταν σαν να την είχαν απαγάγει εξωγηίνοι ή να τις είχαν βάλει χέρι οι νταβάδες για τις οικτρές κριτικές και επειδή δεν είμαι λάτρης του μεταφυσικού εικάζω το δεύτερο.Ξάπλωσε ευδιάθετη, ενδιαφέρθηκε να μάθω που είχα χαθεί, ξεκίνησε με φιλάκια σε όλο το στέρνο μου, με ρώτησε αν ήθελα χωρίς!(πράγμα που αρνήθηκα) και δέχτηκε μέχρι και 69 (που στις τελευταίες συναντήσεις αρνιόταν επιδεικτικά), χωρίς κλέψιμο με την γλώσσα μου να σπατουλάρει την κλειτορίδα της για κάνα πεντάλεπτο. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό και συνεχίσαμε σε doggy οπού μόνο εκεί μου ζήτησε κάποια στιγμή να χαμηλώσω στροφές γεγονός που ουδόλως με χάλασε αφού ήθελα να παρατείνω τη διείσδυση ζουπώντας τη θεάρεστη κωλάρα της. Προφανώς ούτε διάθεση να κάνω τον προμότορα έχω ούτε να στείλω άλλους για να πάει άκλαυτο το εικοσάρι τους καθώς δεν είμαι καθόλου και γω σίγουρος που ακριβώς οφειλόταν αυτή η μεταμόρφωση (όπως λέει και ο τίτλος). Οι κριτικές μου γράφονται για να κατατοπίζουν το κοινό και αυτό νομίζω μπορεί να επιβεβαιωθεί ενώ προσωπικά μέχρι την επόμενη μας συνεύρεση επιφυλάσσομαι. Μέχρι τότε, καλές γιορτές να χουμε Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Οριάνα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Tsarkalakos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
Πολύ φοβαμαι οτι επεσες σε εξαιρεση. Θα τη δομκιασω σε μεαρ πυο εχει βαρδια η Κλεοπάτρα ωστε αν μου ελθει σαν παγοκολωνα να την ξαποστειλω και να παρω τη Κλεο
04 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλή τακτικήΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2