Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο μια περιηγηση στα περιξ της Φυλης και της Φωκαιας καταληξα στο 69Β δινοντας βαση σε κριτικες συναγωνιστων για τον κωλο της Τζουλια. Ενα ευχαριστω στους συναγωνιστες διοτι δεν πηγε χαμενο το 20αρικο.
Η Τζουλια ειναι μια κοπελα γεματουλα αλλα οχι χοντρουλα, Δεν εχει ομως τις αναλογιες μοντελου. Ειναι ομως η κοπελα που αν την δεις με κολλαν στο δρομο θα σου σηκωθει.
Βυζια 3αρια φυσικα και σφιχτα και καλοστεκουμενα. Προσωπο χαμογελαστο και συμπαθητικο. Δεν ειναι ασχημη, χωρις ομως να ειναι και η πρωτη καλλονη.
Κωλος τεραστιος, οτι πρεπει για ξεκολιασμα, οπερ και εγενετο.
Το σαλοναρισμα της ειναι ευχαριστο, βγαινει χαμογελαστη, σε προκαλει να περασεις μαζι της με μια λεπτη παιδικη φωνουλα που θυμιζει 12χρονο κοριτσακι και οχι ξεκολιαρα ιεροδουλη.
Κανει τα παντα αλλα δυστυχως απο φιλια γιοκ. Ουτε καν ακουμπιστα στα χειλη. Βεβαια τα δεχεται οπουδηποτε αλλου χωρις αντιρρησεις και μα και μου.
Το δωματιο καθαρο για τα μετρα της Φυλης αλλα χωρις την υποδομη του 81 (δεν εχει ντουζιερα). Η τσα2 ευγενικη και χωρις τουπε και δεν ενοχλησε κατα την διαρκεια της συνεδριας. Μου εφερε δε και νερο σε μπουκαλακι σφραγισμενο.
Περασα και επλυνα με ζεστο νερο το εργαλειο στο νιπτηρα.
Αραξα και περιμενα, το δωματιο δεν εχει τουβου.
Ηλθε γρηγορα και την υποδεχτηκα ορθιος οπου και αρχισε το μπαλαμουτι.
Της αρεσουν πολυ τα αισχρολογα. Αρχισε να μου λεει οτι θελει να γαμησω την μουναρα της και την κωλαρα της και αλλα διαφορα (ψωλαρα μου, τι γλυκο καυλι που εχεις κλπ).
Της λεω ας αρχισουμε με το γαμησι του στοματος σου.
Γονατιζει και αρχιζει να γλυφει τα @@. Ξαφνικα μου λεει "να πλυνουμε και αλλο τον πουτσο".
Οσο θελεις της λεω. Παμε στον νιπτηρα οπου μου εκανε ενα λιαν καυλωτικο πλυσιμο. Τουμπανο μου τον εκανε.
Οσο επλενε. ανταλλασαμε αισχρολογα και την χουφτωνα οπου εφταναν τα χερια μου και την φιλαγα στο λαιμο.
Οταν αποπλυνε, γονατισε μπροστα στον καθρεπτη και μου πηρε μια πολυ καλη πιπα. Της ειχα πιασει και τα χερια και την εσπρωχνα πανω μου. Ηταν 50-50 πιπα και mouth fucking, Το βαθυ λαρυγγι εναλλασονταν με πλαγιο κλαρινο.
Της το ειπα αλλωστε οτι ειναι απο τα καλυτερα κλαρινα που κυκλοφορουν.
Πηγαμε κρεββατι οπου συνεχισε την πιπα στη σταση 69. Οσο την εγλυφα εκανε υποκωφα μου-μου. Τι να πει παραπανω με το στομα γεματο.
Στη συνεχεια ανεβηκε σε reverse cow girl για να βλεπω την κωλαρα της οπως ειπε. Τωρα που δεν ειχε το στομα γεματο αρχισε τα αισχολογα του στυλ ξεσχισε μου την μουναρα κλπ. Δεν δεχεται παρολα αυτα κωλοσκαμπιλα.
Μετα πηγε να μου στηθει για κωλο αλλα της ειπα να γυρισει πανω μου αναποδα για να την γαμω φιλωντας τα βυζια της.
Εισαι η πουτανα σκλαβα μου της ειπα και πρεπει να με υπακουσης.
Με υπακουσε και πιστοναριστηκε ενω ρουφουσα τους βυζους της.
Πηγε παλι να στηθει για κωλο, αλλα την διεταξα να στηθει ιεραποστολικως.
Της πηγα πισω πισω τα ποδια και αρχισα να την σφυροκοπω.
Σχισε, γαμησε την μουναρα μου ελεγε και βογκουσε αλληθοφανως. Οταν ενοιωσα τα φλωκια να ανεβαινουν την εστησα στα 4 για ξεκολλιασμα.
Στηθηκε πολυ ωραια, τον πηρε ολον μεσα αδιαμαρτυρητα και αρχισε παλι τα σχετικα αισχρολογα. Ειναι πολυ καυλωτικο να ακους αισχρολογα απο μια παιδικη ψιλη φωνουλα.
Εχυσα μετα απο αρκετα σπρωξιματα. Οταν το ενοιωσε μου λεει μην τον βγαλεις ακομα. Εσπρωξα ακομα μεσα στην κωλαρα της ωσπου το εργαλειο μαραθηκε εντελως.
Εβγαλε την ποτα και την ελεγξε.
Την μπαλαμουτιασα ακομα λιγο και μετα εφυγε.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα σε οσους:
1. Δεν θελουν απαραιτητως αναλογιες μοντελου
2. Τους αρεσουν τα μεγαλα αλλα οχι χαλαρα βυζια με καυλερες ρωγες
3. Τους αρεσει η πισω πορτα.
Οσον με αφορα θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Thanasis33100, memmas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2018
Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα μπραβο
01 Δεκεμβρίου, 2018
Αν και για τα γούστα μου παραείναι χοντροκώλα, με βάση την κριτική σου, εκτιμώ ότι τελικά αξίζει μια δοκιμή, για το ξεκώλιασμα. Κουλ Ωστόσο, ειδικά για τον συγκεκριμένο κώλο, θεωρώ ότι τα κωλοσκάμπιλα είναι "must", οπότε το γεγονός ότι δεν αφήνει συγκαταλέγεται στα αρνητικά... Εμμμμ Σε κάθε περίπτωση: Άξιος! Ναι!
02 Δεκεμβρίου, 2018
Σιγουρο κωλαντερο το αλβανακι!!Αν εκανε και τελειωτικο θα μαζευε ολο το χαρτι της φυλης.
02 Δεκεμβρίου, 2018
Πατσαβούρα στην εμφάνιση και ξεπέτα.Νομίζω οτι κάθισε αρκετά στη φυλής και πρέπει να φύγει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4