Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652624
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη πριν περίπου 10 μέρες στον 3ο όροφο. Πολλά κορίτσια διαθέσιμα αλλά εγώ επέλεξα την Μαίρη για 1 ώρα. Η Μαίρη είναι μιλφ και η συνεννόηση μαζί της δύσκολη γιατί δεν γνωρίζει πολλά Ελληνικά.
Μπήκε στο δωμάτιο ενώ εγώ έκανα ακόμη το ντουζάκι μου. Μόλις τελείωσα με πλησίασε με την πετσέτα να με σκουπίσει και άρχισε μια όμορφη πίπα με περιποίηση στην υπόλοιπη περιοχή. Το τέλος του πρώτου γύρου ήρθε έτσι σχετικά γρήγορα μιας και ήμουν αρκετά φορτωμένος. Ακολούθησε μασαζάκι διάρκειας 20-25 λεπτών που θα το χαρακτήριζα απολαυστικό και ήταν ότι ακριβώς χρειαζόμουν.
Ακολούθησε νέα πίπα και μετά αποφάσισα να της περιποιηθώ το μουνάκι της. Ανταποκρίθηκε έντονα με τα υγρά της να γεμίζουν την περιοχή. Νομίζω το χάρηκε αρκετά.. Την έστησα στα τέσσερα όπου τη σφυροκόπησα στο μουνί ενώ προετοίμαζα τη πίσω σούφρα της. Δεν κρατήθηκα και της τον έχωσα στον κώλο, ο οποίος είναι αρκετά δουλεμένος αλλά έχει καλή αίσθηση. Όταν ένιωσα ότι έρχεται η ώρα της τον έδωσα στο στόμα όπου και κατέθεσα. Μπορώ να πώ ότι ήταν μια καλή συνάντηση, χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο.
Η κυρία είναι πεπειραμένη και αυτό φαίνεται τόσο στο sex όσο και στο μασάζ.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
paulinio117
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
123
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, flynow, HONDACRV

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού