Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δανάη λοιπόν... Μετά από 2 κλεισμένα ραντεβού μαζί της όπου δεν έγιναν λόγο δικόν μου προσωπικών προβλημάτων τελευταίας στιγμής (όπου ζητάω συγγνώμη και από εδώ για το μπέρδεμα που θα έκανα στο πρόγραμμα της κοπέλας, και ένα ευχαριστώ για την κατανόηση στο γραφείο) κατάφερα να βρεθώ μαζί της χτες. Περίμενα την κοπέλα σπίτι μου χαλαρώνοντας με μουσική και χαζεύοντας το ενυδρείο μιας και όταν είναι να δω κοπέλα που δεν ξέρω, είμαι αγχωμένος. Χτυπάει το κουδούνι, ανοίγω, και βλέπω ένα πολύ όμορφο πλάσμα... πολύ πιο όμορφη από ότι περίμενα. Λίγο κουβέντα και με την αύρα που έχει το άγχος εφυγε, το περισσότερο. Αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα, έχει πολύ όμορφα χείλια που δεν θες να σταματήσεις να φιλάς ,και ξέρει να φιλάει. Βγάζει τα ρούχα της και αρχίζω να γλύφω το πεντακάθαρο γατάκι της, ήταν το πρώτο ραντεβού της ημέρας και ήταν μπανιαρισμενη,μοσχοβολουσε. Μετά με αρχίζει με ένα στοματικό όπου, ούτε αυτό το περίμενα ότι θα ήταν τόσο καλό λόγο ηλικίας αλλά ευτυχώς έπεσα έξω, αρκετό deepthroat και λίγο gagging. Βάζω προφυλακτικό και αρχίζουμε στον καναπέ με την Δανάη από επάνω, πολύ ωραία αίσθηση να είσαι μέσα της και τα χέρια σου γεμάτα από την φοβερή πίσω κίνηση της. Σε λιγάκι την σηκώνω και την πάω κρεβατοκάμαρα όπου συνεχίσαμε με εμένα από πάνω και την Δανάη μετά από λίγο να δείχνει ότι... περνάει καλά και αυτή, με μικρούς σπασμούς, άρχισε να κουνάει την λεκάνη της με ένα τρόπο ενώ ήμουν από πάνω της, όπου με πηδάνε αυτή με το μούνι της . Αυτό μόνο με την Λίλα το είχα ξανανιώσει τόσο όμορφα ( μετά από 18-20 ραντεβού μαζί της , δεν τα παραλεω, μάλλον ήρθε η ώρα να ξαναγράψω μια μεγάλη κριτική για αυτό το υπέροχο κορίτσι). Το κάναμε στο πλάι, στα 4, ξανά αυτή από πάνω, εγώ πάλι.. Μετά πίπα και μετά από 40-45 λεπτά τελείωσα με handjod και γλωσσοφιλα. Όταν είδε την ποσότητα που άδειασαν επάνω μου γελούσε, "Ωωωω , μέχρι επάνω έφτασαν χαχαχα " με εκανε να χύσω πααααρα πολύ. Μπάνιο μετά, έκανε τσιγάρο και όταν ήρθε η ώρα ντύθηκε σιγά σιγά και έφυγε. Πέρασα μια πολύ ωραία ώρα μαζί της. Θα το κυνηγήσω να την δω μαζί με το στάνταρ κορίτσι για εμένα την Λίλα έτσι ώστε να με πεθάνουν μιας και η Λίλα ξέρει τι μου αρέσει. Και αν πάνε όλα καλά, που θα πανε, να της ξαναδώ και της 2 παρέα με μια πρώην μου όπου τώρα τελευταία δεν είναι καθόλου αρνητική στην ιδέα να βρεθούμε με 2 κοπέλες που θα ξέρω εγώ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.794
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, Perier45, greta15 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού