Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή επίσκεψη στο εν λόγω ελαιοτριβείο μετά από μια κουραστική ημέρα στη δουλειά!Παρκάρισμα ευκολο σχεδόν από κάτω και φύγαμε για τον 3ο!Παρέλασαν συνολικά 7 κοπέλες.Καμία μουνάρα για τα δικά μου στανταρ αλλά 2-3 αρκετά καλές.Ανάμεσά τους και η ειρήνη.Κορασίδα 25 Μαϊων κατά τη δήλωσή της και αρκετά παιχνιδιάρα!Δεν είναι από τις κοπέλες που παθαίνεις μουνόπλακα όταν τις βλέπεις αλλά είναι αρκετά θηλυκή και καβλιάρα.Μαλλί μαύρο μπουκλωτό και σωματάκι αξιόλογο.Οπότε λύγισα και πέρασα στα ενδότεραΝαι!
Αφού απόλαυσα το ζεστό μπανάκι μου,να σου σκάει και το μωρό και ξαπλώνω για το μασαζάκι που τόσο είχα ανάγκη!Γλώσσα Της ζήτησα να μου κάνει δυνατό και η κοπέλα ανταποκρίθηκε και με το παραπάνω μπορώ να πω.Με έλιωσε!Μελανό σημείο το νυχάκι που καμιά φορά γραντζουνάει..Στο 2ο γύρο η κοπέλα μετά την έγερση που επετέυχθη μετά από πεολειχία και καραμέλωμα @@ τα πήγε πολύ καλά μπορώ να πώ,καθώς άντεξε αρκετά δυνατό σφυροκόπημα διαρκείας από την πλευρά μου.ΚατσικογάμηςΛόγω της κούρασης δε μπόρεσα να χύσω εύκολα και την είχα στα 4 κανα 15λεπτο..Στο τέλος μου είπε ότι καιρό είχε να φάει τέτοιο γαμησι και ένα δάκρυ ικανοποίησης κύλισεΝαι!
Συμπερασματικά, ένα αρκετά χαριτωμένο κορίτσι που τιμά τα λεφτά του,χαιρεται το γαμήσι και δεν κρατάει χρονόμετρο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.256
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, filiposs, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού