Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173424
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας γράψω και εγώ την εμπειρία μου με την εκφυλη κυρία Μυρτώ.

Μετά από χρόνια είπα να δοκιμάσω και εγώ μια την κατηγορία MILF και μετά από παρότρυνση και επιμονή φίλου, επέλεξα την Μυρτώ.
Τα λόγια του φίλου ήταν ξεκάθαρα,
"πάρτη ρε μαλακα και θα με θυμάσαι και στην άλλη σου ζωή, είναι κομμάτι που πρέπει να το ζήσεις αυτο"

Μετά λοιπόν από συνεννόηση με το γραφείο, άριστο σε όλα του, κλείνετε το ραντεβού σε ξενοδοχειο στη μεταμόρφωση.

Με ενημέρωσαν πως βρισκόταν ήδη μακριά και στην αρχή λέω ωωωχχχχ θα μας φάει το περίμενε.
Λοιπόν το καλό ξεκινάει με καλό. Την ώρα που κλείστηκε το ραντεβού, 2 λεπτά πριν βαράει η πόρτα... Μπράβο στο γραφείο για τον ακριβή υπολογισμό του χρόνου του ραντεβού και στο ότι δεν υπήρξε καθόλου καθυστέρηση, καθώς στο χώρο αυτό είναι μεγάλο μειονέκτημα για τον πελάτη, την έχω πατήσει άσχημα πολλές φορές στο παρελθόν με άλλα γραφεία.

Ανοίγω τη πόρτα και βλέπω ένα υπέροχο χαμόγελο... Ντύσιμο, αύρα, χαρακτηριστικά... Μένω άφωνος. Κοιτάω από πάνω μέχρι κάτω και δεν άντεξα, τη πήρα αγκαλιά... Σώμα.. Αχ αυτό το σώμα...

Αν θες σαν εμπειρία μια φορά στη ζωή σου να δοκιμάσεις να δεις πως είναι ένα αθλητικό σώμα πέρα από το ότι είναι Κυρια απτό ντύσιμο μέχρι όλα, πρέπει να την πάρεις οπωσδήποτε.

Στα του παιχνιδιού τώρα,
Φιλιά άψογη, προσχαρη και καυλιάρα οσο θες από μια τέτοια εκφυλη κυρία.
Περιποιητικη σε όλα της, από τα χάδια της, τα στησιματα της μέχρι τη πιπα της και το μασάζ της.
Βυζι και πλάτη, δε χρειάζεται περιγραφή, πρέπει να το ζήσεις.
Άκρα περιποιημένα πάνω κάτω.

Το μασάζ της άψογο καθώς απότι μου είπε δούλευε και αρκετά χρόνια σαν μασέρ. Μετά δε μπορούσα να σηκωθώ απτό κρεβάτι.

ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΗ και άκρως επαγγελματίας, με τις κρέμες της μαζί και πλήρη εξοπλισμό.

Σε γεννικες γραμμες το ραντεβού βγήκε άριστο και τα λεφτά της τα τίμησε με το παραπάνω, σε σημείο που άφησα και μπουρμπουαρ, ενώ δε το έχω κάνει ποτέ.

Έμεινα ευχαριστημένος απτήν αρχή μέχρι το τέλος, και σίγουρα άλλη μια κοντινή θα την τιμήσω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
2.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295, batsos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού