Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι Παρασκευής, με 3 ώρες ύπνο μόνο, περιφέρομαι στο κέντρο της Αθήνας και δέχομαι κλήση από το κάτω κεφάλι ότι θέλει να μπει κάπου και κατά προτίμηση σε κώλο!!!!Ματάκι
Ψωνίζω και κάτι σε ένα πολυκατάστημα τίγκα στις μουνίτσες.... ε! δε χρειάστηκε και πολύ!Έρωτας
Στέλνω μήνυμα σε 2 ανεξάρτητες, τίποτα!!!!Χμμμ;
Στέλνω σε άλλο γραφείο και στέλνω και στο gde!
Δε θυμάμαι ποιά ζήτησα αλλά για την ώρα που βόλευε μπορούσαν 3-4 που είπε το γραφείο ότι έχουν καλά σχόλια!!!! Ανάμεσα τους και το original παλτό του Καζακστάν απο τα ZaraΚεφάλι σε τοίχο!!!!! Την οποία την εχω ήδη θάψει σε προηγούμενη κριτική μου!!!Θυμός
Παίρνω σχεδόν ταυτόχρονα απάντηση από τη μία ανεξάρτητη (incall σε Χοτέλι στο Φάληρο, φαντάζομαι τελειωμένο και το απορρίπτωΜαλακία), από το άλλο γραφείο για γκομενάκι που ήδη είχε 2-3 άριστες κριτικές και από το GDE για τη Lana.Χμμμ;
Αφουγκράζομαι το ένστικτο παρά τη φασαρία του πεζόδρομου της ΕρμούΓλώσσα και επιλέγω το Ρίσκο της Lana.Κουλ
Λέω Ρίσκο γιατί πρώτον ήταν κασκαντεριλίκι αφού δεν υπήρχε ούτε φωνήεν για παρτυ της και δεύτερον η τηλεφωνήτρια μου είπε ότι εχει καλά σχόλια και η Zara!!! Αλλά, βουρ στο ψητό, με μικρό καλάθι!!!Ντροπή
Χοτέλι, δωμάτιο... μήνυμα και αναμονή!!!
Αρκετή καθυστέρηση και παπαριες από το γραφείο ότι είναι κλειστό το κέντρο και δυσκολεύεται να φτάσει!!!Μαλακία
Την ανταλλαγή μηνυμάτων με το GDE διέκοψε ο χτύπος της πόρτας!!!! Καυλιάρικος!!!!Έρωτας
Πως μπορεί να είναι καυλιάρικος ο χτύπος μιας πόρτας? Έλα που μπορεί!!!!
Ανοίγω και.... (η συνάντηση προηγήθηκε εκείνης με τις αδερφές του Ρωσικού δημοσίου) μένω λίγο μαλακαςΕμμμμ!!!! Ένα κοντοπουτανάκι με γυαλιά οράσεως, ελαστικό πλεκτό φόρεμα λίγο κάτω από το γόνατο, κοντό δερμάτινο ανοιχτόχρωμο μπουφάν, λίγο χύμα μαλλί κααααιιιιιι.... αρβυλάκια!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Εάν έβγαζε από την τσάντα κουπόνια για την ενίσχυση του Κομμουνιστικού Κόμματος δε θα μου κανε καμμία εντύπωση!!!!Γλώσσα
Ούτε εάν είχε βαρέσει κανένα tattoo με τον Λένιν θα με ξάφνιαζε!!!! Αθάνατη ΚΝΕ!!!!
Βραχνή καυλιάρικη φωνή και εξαιρετική προφορά της Αγγλικής!!!!Έρωτας
Μου συστήνεται και σκέφτομαι τι να κάνω....
Την κοιτάζω λίγο καλύτερα και νομίζω οτι κρύβει ένα κορμί κόλαση... με τραβάει και μου δίνει ένα βαθύ γλωσσοφιλο!!!Ντροπή
Την κοιτάζω από κοντά και μοιάζει αρκετά με τις φωτογραφίες!!! Σκέφτομαι να το πάω χαλαρά, να τη ρωτήσω εάν θέλει κατι να πιεί.... και από ένστικτο την τραβάω πάνω μου και αρχίζω να τη φιλάω σαν τη γκόμενά μου που ειχα να τη δω ένα μήνα!!!
Χουφτωματα, τριψίματα, φιλιά.... Ούτε την τσάντα της δεν πρόλαβε να αφήσει... την κράταγε στο χέρι!!! Ανταπόκριση 120%!!!!Ναι!
Βγάζω έξω τις βυζάρες της και αρχίζω να γλύφω τις ρογες της!!! 3αρια+ φυσικά με υπέροχη αίσθηση, μοσχομυριστά και με τραγανές ρόγες!!!
Αρχίζει να αναστενάζει!!! Της σηκώνω το φόρεμα, ενα δάχτυλο ανοίγει τον κώλο της και ένα άλλο χάνεται στο μουνί της που ήδη στάζει...Έρωτας
Βρίσκομαι πισω της γονατιστός να γλύφω τον κώλο της και να της τον ανοίγω... διάπλατα!!!!
Έχει τρελαθεί, κι έχω τρελαθεί κι εγώ!!! Σπρώχνει την τρύπα της πάνω στη γλώσσα μου και φωνάζει!!!!
Γαμάω τον κωλο της με τη γλώσσα.....
Τον βγάζω και της τον δινω στο στόμα!!! Λαρύγγι κι ακόμα παρακατω!!! Πνιξίματα, δάκρυα, γλωσσοφιλα, λαγνες ματιές σα να μου λέει "γάμα με"!!!!
Στολή και με τη μία βαθιά στον κώλο της!!! Εκείνη όρθια σκύβοντας λίγο μπροστά, με τα χέρια της στον στύλο που είχε μέσα το δωμάτιο και εγώ πίσω της να σκάβω με δύναμη τον πάτο της για ώρα!!!!Κατσικογάμης
Την πετάω στο κρεβάτι ανάσκελα, της σηκώνω τα πόδια και τον ξανακαρφωνω στην κολαρα της!!!
Κωλος πέτρα, κάτι ανάμεσα σε Λατίνα και Νεγρα!!!
Πόδια γυμνασμένα με λεία επιδερμίδα, μέση δαχτυλίδι και ευλυγισία που τσακίζει κόκαλα!!!!
Το δωμάτιο έχει καθρέφτη στο ταβάνι και απολαμβάνουμε και οι 2 το θέαμα!!!
Βλέπω τον πούτσο μου να χάνεται ολόκληρος στον κωλο της και φτιάχνομαι ακόμα πιο πολύ!!!
Εκείνη πάντα κολλημένη πάνω μου. Με τα χέρια της στο σώμα μου, να με κοιτάει να με φιλάει και να βογγαει από καυλα!!!! Κι αυτό μέχρι το τέλος!!!
Αληθινά μοναδική αίσθηση επαφής!!!Έρωτας
Δε μπορώ να σταματήσω να της γαμάω τον κώλο!!! Πολύ δυνατά, πολύ βαθιά.... Σε κάθε στάση που μπορούσα να φανταστώ!!! Το ξεσκισα δεν αρκεί για να το περιγράψει!
Ξαπλώνω και τη βαζω να με καβαλήσει reverse!!!!
Μοναδική θέα να κάθεται πάνω μου και να τον βαζει όλο βαθιά στον κώλο της!!!! Και ξαφνικά κάνει τόξο προς τα πίσω, σπάει τη μέση της και με φιλάει βαθιά με γλώσσα ενώ εξακολουθεί να καρφώνεται με δύναμη στο καβλι μου!!! Όλα τα λεφτά!Ναι!
Βλέπω στο ταβάνι τη μεση της μια σταλιά, τα πλευρά της να διαγράφονται σα γλυπτό και τις βυζάρες της να πάλλονται ηδονικά!!!Ναι!
Το ευτύχημα ήταν ότι τον είχα παίξει καμμία ώρα πριν το ραντεβού γιατί αλλιώς δε θα άντεχα να κρατηθώ!!!Προσκύνημα
Όλη η ώρα συνεχίστηκε στον ίδιο τρελό ρυθμό!!! Φουλ ξεκόλιασμα με ακραίες εντάσεις κάνα δεκάλεπτο στο καυτό μουνάκι της και ενδιάμεσα να γαμάω βαθιά το στόμα της και τις βυζάρες Της!!! Στην Ισπανική τρελάθηκε από την κάβλα!!!!
Νομίζω ότι ίσως και να το παράκανα, καθώς ενώ της γαμαγα τον κώλο της έβαζα ταυτόχρονα και δάχτυλο στην ίδια τρύπα κι εκείνη φώναζε με άναρθρες κραυγές αλλά το απολάμβανε !!! Επίσης ενώ την είχα ανάσκελα και της ξεσκιζα τον πάτο της έβαζα 2 δάχτυλα από μπροστά!!!! Χάθηκε η μπάλα λέμε! Όνειρο ζω!
Η θέα του κορμιού της που ήταν λάστιχο ήταν όλα τα λεφτά!!! Σπαγκατο, γέφυρες.... τα πάντα!!!Καπέλο
Πρόσωπο σχεδόν όπως στις φωτογραφίες, χωρίς το glam. Νομίζω δεν είχε ιδιαίτερο μακιγιάζ!!!+
Με λίγο σουλούπωμα θα ήταν τούμπανο!!!!
Είχε όμως κάτι απίστευτα καβλωτικο!
Βέβαια αυτό που κατάλαβα από την όλη φάση είναι ότι εάν την καβλωσεις μπορεί να φρικάρει και να κάνει τα πάντα!!!! Εάν για κάποιο λόγο δε φτιαχτεί την έκατσες τη βάρκα!!!!!
Προς το πολυ τέλος του ανελέητου ξεπατώματος κι αφού ενδιάμεσα είχε πάει μπάνιο για λίγο είχαμε και λίγη μερέντα!!!! Το μοναδικό αρνητικό!!!!
Στο τέλος της ώρας τη σήκωσα και την έφερα μπροστά στον καθρέφτη του τοίχου, γονάτισε σαν καλό κορίτσι, με κοίταζε στα μάτια, της γαμησα τα βυζια... το στόμα, εγλυψε αρχιδια και μετά από ένα δυνατό dt της τα έδωσα όλα χωρίς μεσάζοντες κατευθείαν βαθιά στο λαρύγγι!!!!
Πλήρης κατάποση, γυαλισμα μέχρι ρανιδος....και χαμόγελο!!! Το ιδανικό τέλος!Έρωτας
Μιλήσαμε για λίγα λεπτά, ετοιμάστηκε και έφυγε!!!
Συμπέρασμα: εγώ πέρασα ονειρεμένα, ο φίλος που την πήρε μετά από μένα χάλια.... οι υπόλοιποι δεν μπηκαν καν στον κόπο να γράψουν!
Της Lana εάν της το βγάλετε θα περάσετε ζάχαρη. Εάν δεν είστε σίγουροι τότε μάλλον μακριά!!!!
Είναι ζαριά! Απλά εμένα μου βγήκε μάλλον γιατί μπήκα δυνατά στο ματς με το καλησπέρα!!!!
Το γαμημένο το ένστικτο καλό είναι να το ακούμε!
Ειδικά εάν μας έχει δείξει ότι κερδίζει!!!
Όσο για το Ίσως στον εαν θα την ξαναβλέπα... τι άλλο να πάρω?
Καλές γιορτές και καλά σκισίματα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.363
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mallias20, Ramstein και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2018
Ο γαμαωουάλας ξαναχτυπα με μουσια
29 Νοεμβρίου, 2018
εντάξει φιλε Lover...ακόμα γελάω με την περιγραφή σου !!! τρομερή και μπραβα για το χάρισμα σου να γράφεις…Προσκύνημα
είμαι ο Βασίλης..φαν του αθλήματος αν θέλεις στειλε μου ένα μαιλ να συνομιλούμε!!

mabenstar1@yahoo.gr

θα χαρω να εχω νεα σου!!Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2