Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651656
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή επίσκεψη στον 3ο. Φουλ τα δωμάτια. Κοπέλες αρκετές. Δεν τα θυμάμαι καλά εγώ τα ονόματα αλλά μαζί με την Κορίνα ήταν ελεύθερη και η Λέιλα (η βασική προτίμησή μου λόγω εγγυημένης επιτυχίας), και η Νίκη (επίσης αναμφίβολα αξιογάμητη). 4-5 ελεύθερες είχε σίγουρα και όλα πλην ενός τα δωμάτια ήταν φουλ! Για να πω την αλήθεια η Κορίνα δεν μου έκανε τσακ με την πρώτη γιατί είναι συνεσταλμένη και χαμηλοβλεπούσα στο σαλόνι. Θες το ότι είναι η πιο νέα εκεί μέσα (και σε ηλικία και σε προϋπηρεσία), θες την διαφήμιση από την ευγενική τσατσά "Φρέσκια Ρωσίδα, 22 χρονών, εγγύηση, πάρτην" δεν δυσκολεύτηκα να την επιλέξω στο ωριαίο άνετο πρόγραμμα.

Λοιπόν, η Κορίνα είναι μια νεαρή πολύ λεπτή κοπέλα από την Ρωσία, στα όρια του skinny. Μαλλί ανοικτό καστανό, πρόσωπο γλυκό-συμπαθητικό αν και όχι κάτι το ξεχωριστό, ύψος 165 με 170, δηλαδή άνω του μέσου όρου. Επιδερμίδα ολόλευκη. Έχει ένα μικρό τατού στον καρπό της, μάλλον και κάτι στον αστράγαλο. Στήθος μικρό (νούμερο 1) μάλλον flat/χαλαρό, επίσης με ανάστροφες θηλές, εδώ έχουμε μείον. Έχει ωραία κοιλίτσα, όχι όμως εντελώς flat όπως θα άρμοζε σε μια true Skinny. Υπέροχο νινάκι με μικρά ροδαλά χειλάκια, πεντακάθαρα. Μικρό πεταχτό κολαράκι, μου θύμισε το TOP για τα γούστα μου κολαράκι της Κωνσταντίνας από Λιοσίων 73Β, της Κορίνας είναι σαφώς μια κατηγορία κάτω αλλά δεν παύει να είναι προκλητικό, ειδικά για πορνόνεους (-γέρους ήθελα να πω) σαν τα μούτρα μου.

Η Κορίνα είναι σαφώς χαμηλών τόνων, χαμογελάει συνεσταλμένα, δεν ομιλεί πολύ (ελάχιστα ελληνικά, μηδέν αγγλικά) και γενικά είναι για καθοδήγηση. Η υπηρεσίες της όμως είναι πολύ καλές. Φιλιά κάργα, χαρμουρέματα φούλ, πίπα αρκετά καλή και χωρίς χέρια, αν και μάλλον πνίγεται λίγο στα βαθειά άρα θέλει ένα ρέγουλο. Κάτω γλύφει την παρέα όσο κάνεις κέφι. Στον αγώνα όλα καλά. Αντέχει όλες τις στάσεις, άλλωστε έχει ιδανικές αναλογίες για καλό κρεβάτι. Είναι επίσης αρκετά συμμετοχική, απόλυτα φυσική χωρίς τζελ και άλλες βλακείες, και αγκομαχάει ηδονικά. Το αθώο βλέμμα της και το διαρκές μειδίαμα προσωπικά με έφτιαχνε διαρκώς. Κάπου εκεί την αναγνώρισα για την πρώην θητεία της στην Φυλής 86 αριστερά πριν μισό χρόνο περίπου ως Τάνια. Δεν το ανέφερα, προφανώς για να μην χαλάσω την ωραία μας διάθεση. Μασάζ δεν δοκίμασα, όλος ο χρόνος ήταν καθαρά αγωνιστικός με μόνο ένα διάλειμα για αμοιβαίο ντους στο ημίχρονο. Σκορ 2-0 (μπορεί και 2-2), μέσα της το 1-0 και στην κοιλίτσα της το 2-0. Εκτιμώ πως άνετα τα παίρνει και στο στόμα, αλλά στο δεύτερο γύρο σε μια φάση με τρέλανε το τρίδυμο μεσούλα-κοιλίτσα-νινάκι και τα έριξα εκεί. Η πίσω τρυπούλα της μου φάνηκε δουλεμένη, δέχτηκε δαχτυλάκι αλλά δεν δοκίμασα κάτι περισσότερο για να πω πιο υπεύθυνα. Σε εμένα ένα λουλουδένιο υγρό-στενό νινάκι σαν της Κορίνας είναι πάντα καλύτερο και από την καλύτερη πίσω τρυπούλα.

Εντάξει, δεν είναι η top περίπτωση επειδή είναι κάπως άβουλη, αλλά συνολικά είναι μια αρκετά ικανοποιητική περίπτωση. Με μια φράση "Χόρτασα μια ώρα ευχάριστο και άνετο σεξ με ένα ωραίο πιπίνι" και αποχώρησα ικανοποιημένος!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.428
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, anoixtiri, casadi και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2018
Τυπε και εγω την ειχα παρει 2-3 φορές στη Φυλής και κάτι μου θύμιζε. Ρωτησα την τσατσα αν παλαιότερα δούλευε στην Φυλής και μου είπε όχι και θεωρησα οτι τα εχω μπερδέψει. Για Φυλής με 20 ευρώ ήταν πολύ καλή περίπτωση. Δεν ξέρω βέβαια αν με τα 60 θα προσφέρει κάτι παραπάνω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1