Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 197 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 436723
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στο μαγαζι αποκλειστικα για την ελενα μετα απο τις καλες κριτικες που ειχε. Δινω τα χρηματα, μπαινω στο δωματιο και μετα απο 10 λεπτα και μολις εχω βγει απο το μπανιο ερχεται η ελενα φορωντας ενα κοκκινο μισανοιχτο μπουρνουζι μονο. Με ρωταει τι προγραμμα θελω και της λεω να αποφασισει αυτη αφου δεν ξερω απο μασαζ. Ερχεται μετα απο λιγο με ενα μπωλ λιωμενη σοκολατα.Ξαπλωνω στο κρεβατι και για τα επομενα 30-40 λεπτα με ειχε γεμισει σε ολο το κορμι σοκολατα. Δεν εχω ιδεα απο μασαζ παντως ενιωθα αλλος ανθρωπος. Στη συνεχεια γυρναω και αρχιζει ενα απαλο μασαζ στον πουτσο και αμεσως τον παιρνει στο στομα με μπολικο σαλιο. Γλειφωντας με παντου ανεβηκε μεχρι το στομα. Εκει τα ειδα ολα. Για 2-3 λεπτα μου ειχε δωσει την γλωσσα της στο στομα μου. Μου περναει προφυλακτικο και την βαζω να καθισει πανω μου με προσωπο σε μενα. Ολη την ωρα μου ψιθυριζε στο αυτι γεματη καυλα.
Σε γενικες γραμμες η ελενα δεν ειναι εντυπωσιακη σαν παρουσια αλλα ΤΙΜΑΕΙ και ΑΞΙΖΕΙ τα λεφτα της με το παραπανω και στο μασαζ και στο υπολοιπο κομματι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, nec, muffer35 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού