Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327256
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Ρομίνα με κέρδισε στο σαλονάρισμα και αποφάσισα να μπω στο δωμάτιο μαζί της, παρότι είχα πάει με στόχο να δω τη Νταιάνα. Η Ρομίνα είναι μια μελαχρινή Ρουμάνα γύρω στα 20, με αδύνατο μοντελέ σώμα όπως στις φωτογραφίες, το οποίο κοσμούν μπόλικα αλλά διακριτικά τατουάζ. Στο σωματότυπο θα έλεγα ότι είναι παρόμοια με την Katy, αλλά οι ομοιότητες σταματάνε εκεί, και θα εξηγήσω παρακάτω. Δίνω 70 για πρόγραμμα 69 και ανεβαίνω στο δωμάτιο. Εντός 5 λεπτών, ανοίγει η πόρτα. Ακολουθεί μια τυπική χειραψία και 3 κουβέντες που ανταλλάξαμε στα αγγλικά και η κοπέλα άρχισε να γδύνεται...

-Do you give kisses? Τη ρωτάω..
-Nooooooo...απαντάει με ένα βλέμμα απορίας

Την κατεβάζω για στοματικό..Κάνει κίνηση να περάσει προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο...
-No condom please, της λέω...
-It's extra...απαντάει...

Οκ λέω από μέσα μου, χαλάλι...Τη γυρνάω ώστε να βλέπω την κωλάρα της στον καθρέφτη καθώς με τσιμπουκώνει.
Αφού χόρτασα θέαμα την έστησα στα 4 για να μπω...πριν κάνω οτιδήποτε με σταματάει και βάζει αρκετή ποσότητα τζελ..
Εκεί ξενερώνω και αποφασίζω ότι είναι καλύτερο να τελειώσω στο στόμα της πάρα σε ένα πασαλειμμένο μουνί και το τέλος έρχεται στη στάση 69.


-Take this - there, μου δείχνει την καπότα και μετά τον κάδο.
-Dont worry, I know της απαντώ...
-Ok I have to go now...μου λέει. Social 0, απλά έφυγε.
-Bye της απαντάω, με ένα προσποιητό χαμόγελο στο πρόσωπο μου.

Δε γίνεται να ζητάς 70 για τέτοιου είδους υπηρεσίες, δεδομένου ότι έχω συναντήσει κοπέλες όπως η Katy που κάνουν ελεύθερο στοματικό και δε βάζουν ένα κιλό τζελ στα ίδια χρήματα (Φυλής με 20άρικο έχω περάσει πολύ καλύτερα). Εδώ να αναφέρω ότι πριν από μένα υπήρχε άλλος πελάτης στο δωμάτιο, και το δωμάτιο δεν καθαρίστηκε, υπήρχαν λεκέδες στο κρεβάτι. Αυτά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
312
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 solidmc, ramada, anestis_38 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2018
Αρχηγέ μου, αν φοβάσαι ένα λεκιασμένο σεντόνι περισσότερο από την ακάποτη πίπα μίας 'τανας, γύρισε πίσω στη Φυλής και το 20αρικο.
27 Δεκεμβρίου, 2018
Μα ένας από τους λόγους που πάμε studio και δίνουμε 50-70 ευρώ είναι ότι υπάρχει μια στοιχειώδη καθαριότητα. Αυτό θα κοιτάξω και όχι αν κολλήσω τίποτα από ακάποτη πίπα..Υποτίθεται πως οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί έχουν περάσει τις απαραίτητες εξετάσεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2