Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προχθεσινή επίσκεψη στον οίκο όπου παρέλασαν 4-5 κορασίδες, αλλά η Εμμανουέλα ήταν αυτή που μου τράβηξε το ενδιαφέρον με το "πολλά υποσχόμενο χαμόγελο της". Νεαρή, μετρίου ύψους, με ράστα μαλλιά και πολλά τατουάζ. Λίγο "ανοιχτή" από τη μέση και κάτω αλλά με ωραίο βυζί-τριάρι. Πλήρωσα για μία ώρα και περίμενα δωμάτιο στον δεύτερο όροφο. Όταν περίμενα για το δωμάτιο ήρθε η κοπέλα και άρχισε τα χαιδέματα και τα γλωσσόφιλα από τον καναπέ της αναμονής. Μιλάει πολύ καλά αγγλικά και είναι από Ουκρανία.

Μετά από ένα 15-λεπτο αναμονής κατεβήκαμε με την Εμμανουέλα στον 2ο όροφο, γρήγορο ντουζάκι και κατευθείαν στο "ψητό" με γλειψίματα εκ μέρους της σε όλο μου το σώμα. Άψογη και υγρή πίπα, γλωσσόφιλα και κατόπιν σε στάση 69 γλείψιμο εκ μέρους μου στο μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της. Δέχεται δαχτύλιασμα και στις δύο τρύπες τρύπες της και υγραίνεται αρκετά. Την έχυσα στο στόμα και έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος.
Το μασάζ δεν ήταν καλό αλλά με έναν τέτοιο μούναρο δεν το σκέφτηκα καθόλου και προχώρησα στο "κυρίως πιάτο" με σεξ σε ιεραποστολική, πισωκολλητή και πλάγια στάσεις, δυνατό πιπέτο εκ μέρους της και πριν το τέλος επαναληπτικό χύσιμο στο στοματάκι της. Ντουζάκι, φιλάκι από την Εμμανουέλα και αναχώρηση.

Συμπερασματικά θα έλεγα ότι η κοπέλα γαμιέται πολύ ωραία, είναι πολύ "καβλιάρα", γουστάρει το σεξ και δεν λέει μα και μου. Στο μασάζ θέλει αρκετή δουλειά ακόμη αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα. Συστήνεται ανεπιφύλακτα για τις σεξουαλικές της υπηρεσίες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού