Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο τη δουλειά κατέληξα στο εν λόγω ίδρυμα που τα απογεύματα εργάζεται η Αλεξάνδρα μπαίνοντας στο σαλόνι βγηκε το κορίτσι χαμογελαστή να εχεις ξανάρθει με ρωτάει οχι μωρό μου της λεω εχω διάβασει για σένα στο ίντερνετ. ....γελασε
Πίσω της εμφανιστηκε και η υπηρεσία έδωσα το παράβολο και περασα στο δωματιο
Η Αλεξάνδρα ειναι ενα κορίτσι μέτρια σε ύψος σφιχτο σώμα και βίζακι καλο κωλαρακι
δεν εχει αναλογίες μοντέλου πρόσωπο γλυκό χωρις κάτι το ιδιαίτερο
Ξεκίνησε με φιλια και χαδακια που εξελιχτηκαν σε βαθιά με γλώσσα
μου είπε οτι εχει γευση καφέ το στομα της γιατι επινε καφέ
της λεω και τσιγαρου να εχει δεν με πειράζει αντίθετα μαρεσει
δεν καπνίζει ομως το κορίτσι
Γλύψιμο και φιλια σε ολο το σωμα αφου φτάνοντας χαμηλα με ρώτησε αν θέλω να συνεχιση και στα πόδια
της επιασα το κεφαλι και το οδηγησα στα αρχιδια αφου καθάρισε αρχιδια και πουτσα με το μωρομαντιλο αρχισε να γλύφει ρωτοντας αν μου αρέσει
η πιπα της βαθεια με εναλλαγές και με αρκετη διάρκεια προσπαθεί εμφανως να ικανοποιήσει τον πελάτη
Κατα τη διάρκεια της πιπας σε προσπάθεια να βάλω χερι στο μουνακι της δεν αφηνε ουτε εξωτερικά μου εξηγησε οτι δεν θέλει να τριβουν τα χέρια το μουνακι και το προσωπο της γιατί εχουν πολλα μικροβια και βγάζει σπυράκια ακομη και με τα δικα της χερια το παθαίνει
Μετα απ αυτο το διάλειμμα συνεχισε τη πιπα με αρκετο ζηλο γιατί ειχα χαλαρώσει
Μου τον επεξε λιγο με τα βιζακια της και περασε προφυλακτικό
Της ειπα να ανεβη πανω μια και μετα τη δουλειά δεν ειχα ορεξη για πολλά
Μπηκε σιγα σιγά, το μουνακι της σφιχτο ειχε ωραια αίσθηση στηρίχτηκε στα ποδια και ανεβοκατεβαινε με γρήγορο ρυθμό μετα εγειρε μπροστά τη τράβηξα πανω μου και πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα χαιδευα τα μπουτια της που δεν ηταν φρεσκοξυρισμενα και ένοιωθα τις τριχουλες της πραγμα που με έφτιαχνε γιατι μου ξύπνησε αναμνήσεις ,εκεί ηρθε και το τέλος με το μωρό να περιμένει υπομονετικά να στραγγιξω πριν βγω
Συμπέρασμά η Αλεξάνδρα ειναι μια φιλότιμη κοπέλα που προσπαθεί να ευχαριστήσει το πελάτη ευχαριστη καθαρή σου βγάζει μια θετική αυρα που αντισταθμιζει τα αρνητικά και αυτα είναι η αρνηση της να εκθέσει το μουνακι της στα χερια του πελάτη εστω και εξωτερικά προφανώς θα εχει τους λογους της σεβαστοι, και η αδιάφορη εμφάνιση με την έννοια ότι δεν θα σου τράβαγε το βλέμμα στο δρόμο
Καλη αίσθηση καλα στησηματα δεχτικη στα γλωσσοφιλα
και το κυριότερο..... δεν βιάζεται...αφου καπια στιγμή μου την είπε γιατι βιάζομαι εγω
Απο Γλύψιμο 69 δεν δοκιμασα και δεν ξερω δεν ειχα πολυ ορεξη αραξα ανασκελα στο κρεβάτι και τα εκανε όλα το μωρό Γερο-μύστης
Καλα να περνάμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, mela33, georgesv και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού