Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας μύστες είπα να γράψω κριτική για την συγκεκριμένη κοπέλα γιατί δεν έχει γράψει άλλος.Μιλένα λοιπόν καινούρια στο μαγαζί Ρωσίδα πιτσιρίκα ξανθιά αδύνατη την είδα κάπως βαριεστημένη στο σαλονάρισμα αλλά είπα να την δοκιμάσω μήπως τα φαινόμενα απατούν και καθώς έχω πάρει τις υπόλοιπες που ήταν στην ίδια βάρδιαΧαμόγελοΈρχεται η κοπέλα αγγλικά 0Γλώσσα
Με το λιπαντικό και το μωρομάντηλο στα χέρια αρχίζει να με φιλά στο λαιμό και στο στήθος μετά καθώς μου τον έπαιζε μετά με ρωτά αν θέλω πίπα με η χωρίς καποτα της λέω ναι την βάζει και την σκουπίζει από πάνωΚεφάλι σε τοίχο!με το μωρομάντηλο πίπα μέτρια ανεβαίνει από πάνω το κορμάκι της είχε ωραία εφαρμογή της έγλυψα και λίγο της ρώγες ενώ εκείνη άρχιζε να σκούζει λες και την σφάζανε επάνω στην τσαπού μουΕμμμμ την γυρίζω στα 4 φουλ λιπαντικό και πάλι κραυγές έδωσα όσο μπορούσα και με βρήκε το τέλος εκεί.Σηκώθηκε ντύθηκε και ενώ της είπα σπασιμπα ντομπρενοτε ευχαριστώ καληνύχτα στα Ρωσικά πέταξε ένα ντομπρενοτε και έφυγε βολίδα.Εν κατακλείδι έφυγαν τα χοντρά όπως γράφω και στον τίτλο ίσως η κοπέλα ήταν κουρασμένη δεν γουστάρει αυτό που κάνει δεν της άρεσα δεν ξέρω κρίμα πάντως γιατί και Λιοσίων 73α και β έχω πάει άπειρες φορές και συνήθως περνάω καλά.
Μακριά λοιπόν απ'την συγκεκριμένη εκτός αν με σας έχει καλύτερη απόδοση.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιλένα
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2018
Την εχω δει κ γω κ δεν λεει κ πολλα..τωρα που ανεφερες ομως βογγητα θα τη δοκιμασω..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1