Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα παιδιά.

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, θα ήθελα αρχικά να διευκρινίσω ότι το παρόν περιεχόμενο απευθύνεται αποκλειστικά σε όσους αρέσκονται στα milfs και εν συνεχεία να μου επιτρέψετε να προβώ στην περιγραφή μιας πολύ ευχάριστης και ηδονικής συνεύρεσης, πάντα στο πλαίσιο ότι μας αρέσουν οι μεγαλύτερες, και ειδικά όσες από αυτές ξέρουν να μας δίνουν κάθε φορά αυτό που ζητάμε.

Μεσάνυχτα Πέμπτης λοιπόν και αναμένω από στιγμή σε στιγμή να χτυπήσει η πόρτα του δωματίου για να γνωρίσω επιτέλους την πολυπόθυτη Αφροδίτη. Ύστερα από μια καλή συνεννόηση η ώρα φθάνει και αντικρίζω μπροστά μου μια πολύ προσεγμένη και φινετσάτη, πανέμορφη ξανθιά γυναικάρα, κοντά στο 1,70 ύψος με καλογυμνασμένο σώμα και πλούσιο στήθος, να μου χαμογελά με τα γαλαζοπράσινα μάτια της και να μου λέει «καλησπέρα...». Ο αισθησιασμός της ξεχείλισε τόσο πολύ που έκανε το καβλί μου πέτρα πριν καν περάσει από το κατώφλι της πόρτας.. Το πρώτο σοκ ήταν ήδη γεγονός και ούτε μπορούσα να φανταστώ τι με περίμενε στη συνέχεια...

Είχε ήδη παρατηρήσει το φούσκωμα στο boxer μου πριν μπει και φρόντισε να μη χάσει πολύ χρόνο με τις συστάσεις. Κάθισε σταυροπόδι στον καναπέ απέναντι από το κρεβάτι, τόνισε με τη στάση της τα καλλίγραμμα πόδια της και, χωρίς να μου πει τίποτα για λεφτά, μου ζήτησε να βγάλω το εσώρουχο μου για να καβλώσει και αυτή.. Το βλέμμα της ήταν τέτοιο ώστε να μην μου αφήσει περιθώριο ανυπακοής, και η επόμενη κίνηση που έκανε ήταν να ανοίξει τα πόδια της και να τραβήξει το φόρεμα της τόσο, ώστε να διακρίνω την γυμνή της μουνάρα και να με κάνει ακόμα πιο τούρμπο από ότι ήμουν... Τρελάθηκα!! Σαστισμένος όπως ήμουν ούτε που κατάλαβα πότε βρέθηκε γυμνή και κολλημένη πάνω μου, να μου δίνει γλωσσόφιλα και να τρίβει το μεστό και τρυφερό της μουνάκι με το σκληρό ραβδί μου στα όρθια, αφήνοντας μου το περιθώριο και την ελευθερία να περιποιούμαι τα πίσω της μάγουλα και να δαχτυλιάζω την καυτή πίσω της τρύπα, απολαμβάνοντας τα μελωδικά, βαθιά και αισθησιακά βογγητά της, με παράλληλα γλειψίματα στους λοβούς των αυτιών μου.. Σε ένα από αυτά μου είπε ότι χύνει και άρχισε να πλημμυρίζει το καυλί μου με ένα πρώιμο squirt, από την έντονη και βαθιά ανασκόπηση που δέχονταν από μένα οι τρύπες της.. Και ακόμα δεν είχαμε ξαπλώσει! Εκεί ήταν που δεν άντεξα άλλο και την γονάτισα για λίγο μπροστά μου να γευτεί τα υγρά της, πριν την ξαπλώσω στο κρεβάτι μετά από λίγο για να πάρω μια γεύση κι εγώ... Το βελούδινο δέρμα της ήταν πολύ δεκτικό και οι ρώγες επίσης, ενώ έμοιαζε να απολαμβάνει όλη την φροντίδα που της προσέφερα από την κορφή ως τα νύχια, χαρίζοντας απλόχερα τα ολόγευστα υγρά της στο διψασμένο μου στόμα, δροσίζοντας ανα τακτά διαστήματα και το σκληρό μου καβλί, το οποίο με δυσκολία κρατιόταν να μην τη χύσει ακόμα. Το τέλος του πρώτου γύρου ωστόσο δεν άργησε να επέλθει, καθώς για πρώτη φορά βρισκόμουν σε ένα παραλήρημα τέτοιας έκτασης και έκστασης, χύνοντας ανάμεσα στα μπούτια της όσο ήταν σκυμμένη μπροστά μου και με έρραινε το πολύτιμο ίαμα του μουνιού της...

Χαλάρωση με ένα τσιγάρο και κουβέντα πριν τον επόμενο γύρο και κατάλαβα ότι έχω να κάνω με μια κοινωνικά μορφωμένη και ιδιαίτερα δραστήρια γυναίκα, η οποία θα μπορούσε να καλύψει έναν άντρα από πολλές πλευρές πέραν του σεξουαλικού.. Κάτι που θυμίζει τις Εταίρες της αρχαιότητας, μια αίγλη από εκείνη την εποχή. Όσο και να προσπαθούσα πάντως να ηρεμήσω από την κάβλα και ηδονή που είχα μόλις βιώσει, ο πριαπισμός μου στη θέα του κορμιού της δεν άφηνε και πολλά περιθώρια στην ομολογουμένως ευχάριστη κουβέντα που είχαμε αναπτύξει.

Επομένως, ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με τα χάδια και τα φιλιά της στο σώμα μου απολαμβάνοντας την φροντίδα της παντού, αλλά κυρίως στο καβλί μου, η οποία σε κάποια φάση επικεντρώθηκε σε αυτό και μου χάρισε ένα από τα πιο απίθανα deepthroats που έχω νιώσει ως τώρα, κάνοντας φιλότιμες προσπάθειες να καταβροχθίσει το διόλου ευκαταφρόνητο σε μέγεθος μέλος μου, με τεράστια επιτυχία, οπού σε στάση 69 άρχισε να δουλεύει το συντριβάνι της και να ανταποκρίνεται με αλλεπάλληλα squirts.. Δεν το βίωνα αυτό, ήμουν ξανά στην ίδια εκστατική φάση, έτοιμος να πλημμυρίσω με χύσια το στόμα της, αλλά κρατήθηκα.. Την σήκωσα και την πήγα στο ντουζ, όπου άνοιξε τη βρύση της ακόμα καλύτερα και μου χάρισε απλόχερα αυτό που ζητούσα για μια ακόμα φορά, πλημμύρα υγρών δηλαδή από την καυτή της μουνάρα.. Μετά το πέρασμα του προφυλακτικού άρχισα να σφυροκοπάω αντικριστά αυτή τη μουνάρα με στόμφο, προκαλώντας πίδακες που πετούσαν το καυλί μου έξω από τη μουσκεμένη της τρύπα πολύ συχνά, θωπεύοντας και δαγκώνοντας κάθε προσβάσιμη καμπύλη στο σώμα της. Τότε ήταν που μου θύμισε ότι έχει και πρωκτικό το μενού...!!

Η αμέσως επόμενη κίνηση ήταν να την στήσω μπροστά μου στα όρθια και να χώσω το χοντρό μου καβλί στην κωλάρα της, σηκώνοντας τα πόδια της με τρόπο τέτοιο που να μου επιτρέπει να βλέπω τη μουνάρα της να πετάει υγρά, ασταμάτητα, ανάμεσα σε βαθιά και έντονα βογγητά κάβλας και ηδονής. Όλο αυτό διήρκεσε συνολικά περίπου μισή ώρα και στο τέλος την γονάτισα μπροστά μου για να πλημμυρίσω αυτή τη φορά εγώ το στόμα της με τα δικά μου υγρά... Και τα ρούφηξε όλα τόσο λαίμαργα...!

Δεν ξέρω τα γούστα του καθενός ούτε τις «ηλικιακές» προτιμήσεις που μπορεί να έχει κάποιος στην αναζήτηση call girl, νομίζω όμως ότι δεν χωράνε ταμπέλες στην αναζήτηση της κάβλας και της ηδονής. Αν όμως αυτό που ζητάτε είναι η φινέτσα, η ομορφιά, η εμπειρία και η απόλυτη ηδονή στην ερωτική συνεύρεση με γυναίκες σε αυτό το επάγγελμα, η Αφροδίτη δεν είναι ένα απλό value for money αλλά ΥΠΕΡΑΞΙΑ.

Σε ευχαριστώ για ένα υπέροχο βράδυ!!
Ανυπομονώ να σε δω ξανά!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, gomenakiasssexy27, mrtraffic και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2018
Τυπε η μπαζογαμιας είσαι,η γάμησές μετά από 10χρονη αποχή...
Το καλλιγραμμο σώμα που το είδες?
Το μιλφ που το είδες?
50+ είναι η μαντάμ και λείπουν και κάτι δόντια...Η βαλτος είσαι η η αγαμία σου σπάει ρεκόρ,την κάθε ξεγραμμενη γεροντοκόρη την παρουσιάζεται σαν την τοπ μουναρα της πόλης.Ελεος με τον κάθε παπαρα εδώ μέσα που δεν έχει εκτίμηση στον εαυτό του.
28 Νοεμβρίου, 2018
Συμφωνώ απόλυτα με τον άζα.Άλλο ένα αδιάφορο μιλφ(τείνει προς γκιλφ) που δε τη ξανα έπαιρνα ούτε να με πλήρωνε αυτή.
Αλλά βρίσκει και τα κάνει στη Θεσσαλονίκη που είναι σχετικά πεθαμένη.
Και τα 12 μηνύματα σου ύποπτα φαίνονται οπότε εύχομαι να μη είσαι βαλτός...
29 Νοεμβρίου, 2018
Εντάξει, κριτική που ξεκινά με "τα πολλά λόγια είναι φτώχεια" και μετά συνεχίζει για έξι μακροσκελείς παραγράφους, μόνο στο Μπου μπορεί να βρει κανείς...
29 Νοεμβρίου, 2018
Οσον αφορα το σερβις και συμμετοχή να συμφωνήσω ρε φιλε, θα έβαζα και εννιά, αλλά 8αρια στην εμφανιση; Πλακα μας κάνεις;
01 Δεκεμβρίου, 2018
Καιρο ειχα να διαβασω κριτικη με τετοια περιγραφη που ενιωσα εγω σαν τον πρωταγωνιστη. Ευγε στην περιγραφη και ας διαφωνω για εμφανιση και καποια αλλα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5