Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 37973
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι και ο καταλληλότερος κριτής να κρίνω μια μαύρη κοπέλα μια και δεν ήμουν λάτρης των μαύρων διαμαντιών και γενικά τις αποφεύγω.
Στην Abby όμως μου έκαναν πολύ εντύπωση τα εξαιρετικά Review που είχε στην σελίδα μας και με ώθησε να παραβώ τα γούστα μου και να την δοκιμάσω.
Τελικά δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα.
Η Abby είναι μια κοπέλα με πολύ όμορφο σώμα ακριβώς όπως οι φωτώ της … μακράν έχει τις καλύτερες χειλαρες που έχω ποτέ μου φιλήσει και την μακράν ποιο μεγάλη ρόγα που είναι σαν πρόκα !!!
Πράγματι η ρόγα της ήταν το κάτι άλλο.. όταν την έγλυφα και την ρουφούσα γινόταν σαν μικρό δάκτυλο.
Στο σέρβις ήταν πολύ καλή, με βαθιά γλωσσοφιλα που τα έδινε απλόχερα, πολύ καλή πίπα το ίδιο βαθιά και αυτή που μου τον εξαφάνιζε στο στόμα της και αναρωτιόμουν που τον έβαλε τα αρχιδια μου τα έγλειψε πάνω από 10 λεπτά !!
Γλείψιμο γενικά παντού με πολύ σάλιο και γενικά ήταν πολύ ευδιάθετη με μοναδικό σκοπό να σε ευχαριστήσει.
Πράγματι θέλω να επιμείνω εδώ μια και η κοπέλα που θέλει να σε ευχαριστήσει φαίνεται και από την προσπάθεια, και από το ύφος της, την στάση της και εκεί πηρέ τα εύσημα μου.
Στα αρνητικά, το δέρμα της δεν είχε ( λογικό για μια Αφρικανή) καθόλου απαλό δέρμα, λίγες ραγάδες στον κατά τα άλλα τούρλα κολαρακο της και ότι στο τελείωμα ο μαλακας έβγαλα το σκουφί και πήγα να τελειώσω τα χειλάκια της και μου αρνήθηκε λέγοντας μου ότι δεν τα παίρνει στο στόμα και έμεινα να την παίζω μόνος μουΝαι! χύνοντας πάνω στα βυζια της.

Η αλήθειας είναι ότι παρόλο ότι έμεινα ευχαριστημένος από την πολύ καλή προσπάθεια της και την ευσυνειδησία της για το επάγγελμα της μάλλον δεν θα την ξαναπάρω …γιατι απλά, προτιμώ την ασπρίλα της μαμάς Ρωσίας από τις κορασίδες τις γιαγιάς Αφρικής!!

Γαματε γιατί χανόμαστε!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, gauguin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού