Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29421
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα. Ορμώμενος από τις πιπινοκαύλες μου για ακόμα μια φορά και μετά από μικρή πουτανοέρευνα στις ιστοσελίδες του αγαπημένου μας και αναντικατάστατου πλέον bou, αποφάσισα να συναντήσω το εν λόγω καυλάκι. Αγγλίδα στην ώρα άφιξής της και περιποιημένη όπως αρμόζει, φορώντας ένα κολλητό τζιν, ένα σέξι κόκκινο τοπάκι και μαύρα 8-10ποντα μποτάκια. Το μαλλάκι ίσιο, περιποιημένο κι αυτό.
Με χαρούμενη διάθεση και ναζάκι, πέρασε για μπανάκι και κατέφθασε τυλιγμένη με την πετσέτα της. Εγώ ήδη καυλωμένος και μόνο που σκεφτόμουν το υπέροχο ψηλό, θυληκό (όχι skinny) κορμί της, με το απαλό δερματάκι και τις ζουμερές, φυσικές γαλατιέρες της, αλλά και το γλυκό ναζιάρικο μουτράκι της να με σκανάρει. Άφησε πετσέτα και πλησίασε, αρχίζοντας ένα σετ προκαταρκτικών με απ' όλα, συμπεριλαμβανομένων βαθιών φιλιών και ακόμα πιο βαθειάς(100% βάθος) πίπας, διανθισμένης με σέξι φτυσιματάκια και αδιάκοπη οπτική επαφή. Θερμή και καυλιάρα στο σεξ, ακολούθησε ενεργά τις πρωτοβουλίες μου και τις εμπλούτισε με δικές της πινελιές στα στησίματα. Η θέα του κορμιού της, με τις φυσικές βυζάρες (δε μπορώ το κακό πλαστικό) αλλά και της χαριτωμένης φατσούλας της να παίρνει λάγνες πόζες, έδινε ώθηση στη λίμπιντό μου. Η ολοκλήρωση ήρθε με ένα ερεθιστικότατο ισπανικό χορό. Στα επικοινωνιακά ζητήματα βρήκα τη Ναταλί πολύ ευδιάθετη, χαριτωμένη και προσηνή, γλυκιά και ναζιάρα.
Ορεξάτη για ξεκίνημα δεύτερου γύρου, έκανε το καυλί αντικείμενο λατρείας, επιδιδόμενη σε βαθύ λαριγγυσμό. Η πορεία εξελίχθηκε εξίσου καλά και στην επανάληψη, με μόνο μελανό σημείο την αποτυχία ολοκλήρωσης λόγω κούρασης δικής μου και με κανένα τρόπο με υπαιτιότητα της καυλιάρας Ναταλί. Αφού έκανε το τρίτο μπανάκι της (στα οποία δε σου τρώει χρόνο) και χωρίς να μου έχει κάνει νύξη ποτέ η ίδια, πήρε το δωράκι της και την υπόσχεση να ξαναβρεθούμε, τουλάχιστον μέχρι τις 20 Δεκέμβρη που θα παραμένει εδώ όπως είπε.
Συμπερασματικά η Ναταλί αποτελεί για μένα ένα πολύ όμορφο πιπινοκαυλάκι που δεν του λείπει τίποτα από εμφάνιση και λειτουργεί με δοτικότητα, πάθος αλλά και τεχνική, δεδομένου και του αρκετά νεαρού της ηλικίας, το οποίο όμως δίνει πόντους τσαχπινογαργαλιάς που εγώ τουλάχιστον γουστάρω τέρμα. Συνιστά κατά τη γνώμη μου καλή πρόταση με πολύ μικρή πιθανότητα ρίσκου, ειδικά για αυτούς που αρέσκονται να παίζουν σ' αυτή την κατηγορία. Προσωπικά πέρασα όμορφα και θα το επιδίωκα με ευχαρίστηση να την ξανασυναντούσα. Όσον αφορά το γραφείο, με το οποίο δεν είχα προηγούμενη επαφή, μέτριο διότι η τηλεφωνήτρια βαριόταν που ζούσε, αλλά πολύ καλό όσον αφορά την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών. Ματάκι Αυτά τα ολίγα από εμένα και μύστες, συνεχίστε την καλή δουλειά. Οι κριτικές σας είναι αυτές που με οδήγησαν να περάσω μια όμορφη ώρα και δεν είναι η πρώτη φορά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
372
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, THV, chris1955 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού