Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα. Η επίσκεψη έγινε πριν από περίπου ένα μήνα στην 2η απογευματινή βάρδια.
Έπειτα απο λίγο ψάξιμο στο site αποφάσισα να επιλέξω και εγώ την Νάντια. Πήρα τηλεφωνάκι για ραντεβού σε χοτέλ, όμως για καλή μου τύχη βρισκοταν στο στούντιο.
Πήρα το αυτοκίνητο μου προς Κωνσταντινουπόλεως 132. Πάρκινγκ σχετικά εύκολα. Ανέβηκα τα σκαλιά και μου άνοιξε την πόρτα η τσατσά. Σε βάρδια ήταν μόνο η Νάντια
η οποία μου έιχε πει περίπου τι ώρα να πάω για να μην περιμένω (λόγω συχνών ραντεβού) και έτσι δεν περίμενα.
Πλήρωσα το αντίτιμο των 50 και εισήλθα στο δωμάτιο. Ο χώρος αρκετά καθαρός μπορώ να πω με κρεβάτι στην πένα, πολυθρόνα , καλόγερο , ντούζ και τηλεόραση με τσόντες.
Ήρθε η Νάντια αφού είχα κανει το ντουζάκι μου και χαλάρωνα στο κρεβάτι. Μιλάμε για μια γυναίκα Μιλφάρα που παρέχει υπηρεσίες χωρίς βιασύνη χωρίς να βαριέται και χωρίς να σου κάνει τη ζωή δύσκολη. Ξεκίνησε με προκαταρκτικά, χαδάκια , γλωσσόφιλα και ξεσκούφωτη πίπα-τίμια μπορώ να πω.
Στην συνέχεια είχαμε σεξ σε διάφορες στάσεις χωρίς να κλέβει κάπου. Στα 4 μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα και κατέθεσα.
Η Νάντια είναι μια γυνάικα 40+ με σφιχτό σώμα, μεγάλα βυζιά, χαμογελαστή που θα σε κάνει να περάσεις όμορφα την ώρα σου μαζί της. Απο θέμα εμφάνισης σε κάποιους μπορεί να περάσει και απαρατήρητη.
Το θέμα ειναι να επιλέγουμε γυναίκες σε σχέση απόδοσης τιμής- υπηρεσίας και όχι ομορφιάς.
Ευχαριστώ Νάντια. Κάποια στιγμή μπορεί να τα ξαναπούμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2018
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
107
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αρχηγος, greekarmy, Bonecrusher και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2018
Ναντια λεω και κλαιω.
28 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τιμια επιλογη συναγωνιστή για συγκεκριμένα γούστα !!!! Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2