Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και μετα απο τοσο καιρο αναμονης εφτασε η μερα να απολαυσω το δωρο μου και τι πιο σιγουρο απο το να επιλεξω την Ωραιοτατη,Ομορφη,Γλυκια,Σεξυ Ελενα.Το ραντεβου κανονιστηκε ευκολα με το γραφειο το οποιο ηταν αριστο στην επικοινωνια μας.Συναντηση στο ξενοδοχειο Μαρκος,αφου παρελαβα το κλειδι απο την ρεσεψιον ανεβαινοντας με το ασανσερ φτανω στον οροφο και μολις ανοιγω την πορτα αντικρυζω τηνΕλενα η οποια περιμενε για να κατεβει,εγω την γνωριζα απο τις φωτο αυτη ομως θα με εβλεπε πρωτη φορα οποτε δεν με αναγνωρισε ουτε της ειπα εγω κατι.Πηγα στο δωματιο και μετα απο καμποσα λεπτα χτυπησε η πορτα,ανοιξα και αντικρυσα απεναντι μου την Ελενα.Λιγα λογια για την ενδυματικη εμφανιση,Φορουσε μαυρο παλτο,ενα σεξυ πρασινο φορεμα,μαυρες καλτσες,μαυρη γοβα και εννοειται μαυρο στρινγκΈρωταςΈρωτας.Τωρα στα του αγωνα ειχαμε 2 γεματους γυρους ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης απο μερους μου και εναν αποκλειστικα δικο της που την περιποιηθηκα κατι που της το ειχα υποσχεθει αλλωστε.Παντως η πιπα της ειναι μακραν η καλυτερη,ειδικα το βλεμμα της οταν τον καταπινει ολα τα λεφτα.Συνοψιζοντας την συναντηση εχουμε και λεμε:
Θετικα>>Ομορφη,Επικοινωνιακη,Απλη,Δυναμιτης ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης,Ευχαριστος Ανθρωπος αυτα ειναι τα πιο σημαντικα για εμενα
Αρνητικα>Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Δεν βρισκω κατι ισως το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι ΜΠΑΟΚ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.
Αυτη ειναι η αποψη μου για την Κυρια Ελενα ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας....
Υ.Γ>>Τελειο το στηθος σου ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα ομορφη....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, dimitristz92, prontifix και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού