Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327031
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν, πρώτα τα περί βαθμολογίας

Η κοπέλα όμορφη, όχι στα γούστα μου και πιο μεγάλη σε ηλικία από αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες. Ευτυχώς ήταν από την αρχή ως το τέλος με το χαμόγελο στα χείλη και έβγαζε κάτι πολύ θετικό/ευχάριστο.
Ο χώρος δεν ήταν καθαρός (για στούντιο). Είχα υποψίες από άλλη φορά αλλά επειδή μπήκα σε δωμάτιο που μόλις κάποιος είχε τελειώσει, όταν η τσα2 ανέβηκε για να "καθαρίσει" την ακολούθησα για να δω "έκπληκτος" ότι το μόνο που έκανε ήταν να μαζέψει τα προφυλακτικά και τα χαρτιά. Δεν άλλαξε ούτε την πετσέτα, ούτε τα σεντόνια. Όταν της το είπα μου απάντησε πως τα καθαρά σεντόνια είναι 5 ευρώ επιπλέον και την πετσέτα μπορώ να την γυρίσω από την ανάποδη. Η αλήθεια είναι ότι νευρίασα λίγο εκείνη την ώρα.
Πρόσβαση εύκολη καθώς πήγα με τα πόδια.

Στα της κοπέλας: Ζεστή, φιλούσε στο στόμα χωρίς γλώσσα και η συμμετοχή της ήταν καλή. Κραυγούλες μέχρι εκεί που πρέπει χωρίς υπερβολές και ακραίους θεατρινισμούς. Αρχίσαμε με φίλια πρώτα στο στόμα και μετά στο σώμα και στη συνέχεια κατέβηκε προς τα κάτω για πεοθηλασμο. Κατέβαλε φιλότιμες προσπάθειες και για deepthroat αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα. Έπειτα την γύρισα στα 4 και και τελείωσα αρκετά γρήγορα για τα δικά μου δεδομένα. Συνήθως δε μπορώ να τελειώσω πάνω στη πράξη αλλά αυτή τη φορά μου ήταν τόσο εύκολο. Ίσως επειδή είχε στηθεί σωστά ώστε και να έχω θέα την κωλάρα της και να γίνεται ορθή διείσδυση. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τη ξανασυναντήσω αφενός γιατί είναι πολύ γλυκιά και την συμπάθησα και αφετέρου επειδή θέλω να ικανοποιήσω το "εγώ" και να την γαμήσω καλά.



Υ.γ Η λέξη ώριμο που έβαλα στον τίτλο δε σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι είναι πολύ μεγάλη για τη δουλειά. Είναι μια 35αρα η οποία και από τους υπολοίπους που είδα εκεί έχει κοινό κυρίως μεγαλύτερες ηλικίες (50+).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Μάρτα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
434
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Studio Αριστοτέλους 6, dinos34 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2018
Η Μάρτα είναι μια πολλή όμορφη και ευγενική γυναίκα, με super sexy φυσικό σώμα, καταπληκτικό χαμόγελο, πεντακάθαρη και πολύ έμπειρη ώστε δεν χρειάζεται να καταβάλει μεγάλη προσπάθεια για να κερδίσει τον πελάτη. Ένα κόσμημα που αναβαθμίζει ποιοτικά το μαγαζί που εργάζεται.
28 Νοεμβρίου, 2018
Υστερα απο αυτη τη συμπεφριφορα, 10 στην τσατσα;
04 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο αλλά το έβαλα από την άποψη ότι και η τσα2 εργαζόμενη είναι. Όπως το βλέπω εγώ είναι foul του μαγαζιού και όχι του υπαλλήλου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3