Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431881
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Χτες βράδυ Σάββατο 24/11 βόλτα μετά από καιρό από το μαγαζί. Απολογισμός : έφαγα 2 πολύ δυνατά καυλιά και έπαιξα με ένα ακόμα.

Ο πρώτος ένας πιτσιρίκος 25 χρονών, κοντούλης και πολύ γραμμωμένος. Από τα πιο μεγάλα καυλιά που έχω δει στη ζωή μου και έχω δει πολλά! Μάστορας από τους λίγους στο γαμήσι. Μου άνοιξε το κωλόμουνο για ώρα στις καμπίνες επάνω και πέταξε το πηχτό του σπέρμα στην πλάτη μου. Με κάθάρισε προσεκτικά και μιλήσαμε για αρκετό διάστημα.

Όταν αποχώρησε, μπήκα για δεύτερο γύρο. Τούμπανος 32 χρονών, κάργα γυμνασμένος με βερμούδα και αθλητικά μποτάκια. Του πήρα τσιμπουκι και μου έγλειψε την ανοιγμένη τρύπα. Έβαλε μέσα δάχτυλα και αφού του έγλειψα τις ιδρωμένες ποδάρες, έπαιξε την τρύπα μου με τα δάχτυλα των ποδιών του. Φύσαγε αέρα στην τρύπα μου και γούσταρε να του κλάνω τα παπάρια. Του καθάρισα τις μασχάλες και τα πρησμένα αρχίδια με την γλώσσα και μου χάρισε ένα ωραίο χύσιμο στα κοκκινισμένα από το ξύλο κωλομάγουλα. Θέλω να σε ξαναδώ μάγκα αρσενικέ Βάζελε!

4 η ώρα ανάβουν τα φώτα και με βρίσκουν με 3ο καυλί στο στόμα. Παντρεμένος ψηλός 40άρης, με φόρμα και ωραίο εργαλείο. Δεν πρόλαβε να με κεράσει το καυτό του υγρό. Next time Leo!

Απίθανη βραδιά, εξελίχθηκε έτσι από το πουθενά. Από τις 11 που πήγα καλό κόσμο είδα μετά τη 1. Καθαρός ο χώρος, πέτυχα και τον νεαρό της ρεσεψιόν να καθαρίζει κάποια στιγμή καμπίνες και τουαλέτες. Τα γνωστά παππούδια υπήρχαν, αλλά ήταν φρόνιμα. Ένας κύριος που μάλλον περίμενε καμιά γκόμενα να σκάσει κοιμήθηκε στον καναπέ της εισόδου Χαμόγελο

Εις το επανιδείν!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2018
Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
7
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 scork

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού