Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ενώ όλο λέω πως θα το ψιλοαφήσω το άθλημα όλο και μπαίνω στον πειρασμό να τον καρφώνω από εδώ κι από εκεί. Ματάκι
Βλέποντας λοιπόν τις αδερφές δεν άργησα να στείλω μνμ και να κλείσω ραντεβού για αργά το βράδυ.Μεγάλο χαμόγελο
Για άλλη μια φορά το γραφείο άψογο. Προσκύνημα
Πιασάρικο το ψευδοεπώνυμο καθώς και το βιδεάκι....
Η μαλακια μου ήταν πως είχα ένα σερί από τρελή δουλειά για μερικές μέρες με ελάχιστο ύπνο και πολλή κούραση. Επίσης είχα κανα 2 μέρες να ξεφορτωσω τις σπερματοθήκες!!!! Παρόλα ταύτα όμως το έκλεισα χωρίς 2η σκέψη. Κεφάλι σε τοίχο!
Το ραντεβού μεταφέρθηκε από μέρους μου 1 ώρα νωρίτερα τελικα χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα, που σημαίνει ότι εκείνη τη μέρα (Ίσως να ήταν και η πρώτη τους εδώ) δεν γαμιωταν και στη δουλειά τα κορίτσια. Γλώσσα
Σχεδόν πτώμα φτάνω στο παραλιακό ξενοδοχείο του έρωτα, πάω δωμάτιο και περιμένω.
Σε 5 λεπτά χτυπάει πόρτα και αντικρίζω ένα μελαχρινό θεόμουνο (Diana)και μια ξανθιά πιο έμπειρη με λιγότερο όμορφο πρόσωπο αλλά πιο ζεστή και καυλιαρα (Alina).....Έρωτας
Η Diana υπερβολικά εντυπωσιασμένη με τον εαυτό της. Μπορεί κανείς βλέποντας και τις φωτογραφίες να διαπιστώσει ότι ζορίζεται και να χαμογελάσει και παρόλο που είναι μουναρα είναι λιγο ή αρκετά ντεγκαβλε...Μαλακία
Ντύσιμο και οι 2 εξαιρετικό. Με ίσιο παπούτσι, παντελόνι και μοσχομυριστές!!!!
Μπορείς να πας οπουδήποτε και κανένας δε θα ψιλιαστεί στο ελάχιστο ότι μπορεί να είναι ζιτεςβι.
Κάθονται στις 2 πολυθρόνες του δωματίου και η μικρή (Diana) ζητάει κατευθείαν τα λεφτά. Χμμμ;
Τα βγάζω και τα αφήνω στο τραπεζάκι ανάμεσα τους!!!
Τα μετράει και λίγο απογοητευμένη μου λέει "you don't want lesbian show ? It is extra"
Ωχ!!!!! Περίμενα να μου βγάλει πλαστικοποιημένο τιμοκατάλογο αλλά τελικά δεν!!!!
Αφού ρώτησα τι έξτρα κάνουν και πόσο κάνει μου είπαν απλά "all, but not ass"....
Ποτέ δεν έμαθα τι κοστίζει τι και στο σαιτ τότε τουλάχιστον δεν υπήρχαν πληροφορίες για τα εξτρα.
Τις ξαναρωτησα αλλά παρόλο που μιλάνε κάποια Αγγλικά άκρη δεν έβγαλα για τις χρεώσεις!!!!
Λέω "δε γαμιέται, παίζουμε μπάλα και βλέπουμε".
Ανοίγω μια σαμπάνια, ξεκινάμε να πίνουμε και κάθονται και οι 2 σα να κάνουν δουλειά γραφείου στο Δημόσιο μάλιστα .... Έτοιμες ήταν να βγάλουν κινητό και να παίξουν παιχνίδια!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Με ζώνουν τα φίδια γιατί καταλαβαίνω ότι εαν τις αφήσω μπορεί να βγάλουν τη 1 ώρα στις πολυθρόνες!!!
Αρχίζω παιχνίδι με την Alina η οποία φαίνεται οτι ειναι πιο καβλιάρα και αρχίζει να ανταποκρίνεται κάπως. Η Diana έχει πιάσει στο μεταξύ δουλειά με το κινητό της!!!!Μαλακία
Κι εκεί σκάει η ερώτηση εάν μπορούν να καπνίσουν.... Τους λέω ότι δεν καπνίζω και δε μου αρέσει αλλά παρόλα αυτά ανάβουν και οι 2 αυτή τη μαλακία το iqos ή πως σκατα το λένε.....Θυμός
Εχει περάσει σχεδόν 20λεπτο με 2 "πουτάνες" στο δωμάτιο και είμαστε ακόμα ολοι με τα ρούχα!!! Τι σκατα?????
Καθιστες οι τύπισσες και το μόνο που δε με ρώτησαν ήταν εαν θα τους κολλήσω ένσημα στο ΙΚΑ.
Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι πρώτη δουλειά με το που πάτησαν πόδι Ελλάδα πήγαν να βγάλουν ΑΜΚΑ.Γλώσσα
Η κούραση μου βαράει κόκκινα και η καυλα το ίδιο.
Αφού τελείωσαν με το κάπνισμα αρχίζουν να ξεντυνονται....
Η μικρή με θηλυκότητα να τείνει στο μηδέν και η ξανθιά όλο ναζι και καυτά βλέμματα. Έρωτας
Η Diana μοντελε αδύνατο σώμα με εκπληκτικό 2αρι βυζί και πανέμορφο πρόσωπο με μερικές ελιτσες. Λεπτά μακριά πόδια με όμορφα δάχτυλα! Η Alina λίγο πιο αφράτη και χαλαρή με πιο μεγάλο στήθος και λιγη κυτταρίτιδα. Πιο γυναίκα όμως σε συμπεριφορά! Ισως επειδή είναι πιο μεγάλη.
Έχουν όπως μου είπαν την ίδια μητέρα και διαφορετικούς πατεράδες!!!
Η μελαχρινή πήρε φουλ ομορφιά και η ξανθιά φουλ θηλυκότητα και καυλα.
Ξεκινάω φιλιά εναλλάξ και δαχτυλιασμα...
Αρχίζουν να μουσκευουν....
Η Diana πιο επιφανειακά φιλιά η Alina όλο κάβλα και αρχίζει να φτιάχνεται πολύ.
Γλύφω ρόγες, πόδια, μουνιά, κωλοτρυπίδες.... και έχω κατακαβλωσει αλλά τα κορίτσια από πρωτοβουλίες ΜΗΔΕΝ....
Η μικρή και πονηρή προσπαθεί συνέχεια να μου παίζει την ψωλη με το χέρι για ευνόητους λόγους.
Με το ζόρι τις φέρνω να τον πάρουν στο στόμα....
Η Diana ρηχή και με το χέρι κολλημένο στην πουτσα.... Τι κι αν της το απομάκρυνα.... εκεί λες και φοβόταν μην της φύγει....
Η Alina γαμάτη, υγρή πίπα χωρίς χέρι και δεχόταν το βαθύ mouthfuck...
Σκεφτόμουν οτι η ξανθιά κατάλευκη Alina ήταν μεσα στην καβλα και το μελανουρι με την προσωπαρα και την κορμάρα διεκπεραιωτική!!!!
Όταν τις άφηνα ξάπλωναν απλά στο κρεβάτι και η δε ξανθιά έπαιζε με την κλειτορίδα της ή δε μελαχρινή μάλλον σκεφτόταν τι θα φορέσει αύριο....Γαμήσου
Σε κάποια στιγμή ανοίγω τα πόδια της Diana και τη γλύφω βασανιστικά αργά.... Έπεσα από τα σύννεφα όταν κατάλαβα ότι καβλωσε και άρχισε να μου χαϊδεύει τα μαλλιά και πέρασε τα δάχτυλα της ανάμεσα στα δικά μου και μου έσφιγγε το χέρι....Έρωτας
Άρχισε να αναστενάζει βαριά αλλά δε νομίζω να με έχυσε. Εαν και με αυτήν ποτε δε ξέρεις.
Το εντυπωσιακό ομως ήταν οτι την ώρα που αναστέναζε η Diana, η Alina γαμαγε το μουνάκι της μονη της με τα δάχτυλα της και έχυσε φωνάζοντας!!!! Wow!!!!Προσκύνημα
Σηκώνομαι και τις τραβάω να τον πάρουν στο στόμα εναλλάξ!!! Έχω φτάσει στο όριο!!!! Μαλακία που δεν τον ειχα παίξει πιο πριν!!!!! Χαχαχαχα
Τους λεω ότι θα χύσω και ενώ η Alina με κοιτάει στα μάτια σα να λεει "καψε με, με τα χυσια σου" η Diana τον βγάζει απο το στόμα και μου λέει "this is extra"!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Τελικά τους τα έριξα στα βυζια... και η μικρή έδειξε δυσαρέσκεια που δεν θα έπαιρνε το έξτρα....
Εξαφανίστηκαν για αρκετή ωρα στο μπάνιο!!!!
Επιστρέφουν και όπως σε ολη τη διάρκεια της συνάντησης μεχρι εκείνη τη στιγμή μιλάνε σχεδόν ασταμάτητα στα Ρωσσικά!!!Θυμός
Κάτι όπως όταν πας σε Δημόσια Υπηρεσία και ενω περιμένεις να κάνεις τη δουλειά σου δύο υπάλληλοι μιλάνε μεταξύ Τους για το τι θα μαγειρέψουν το μεσημέρι και που πήγαν το Σάββατο το βράδυ.
Εχει ήδη περάσει πάνω από μισάωρο και είμαι έτοιμος για να τις γαμησω.
Η Diana με κοιτάει με στυλ "πλάκα μας κάνεις; αλήθεια θες και να γαμησεις τώρα?" Και η Alina με κοιτάει σα να λέει "τι θα γίνει τώρα? Εγώ θέλω πουτσα!!!"....
Πάλι με δικιά μου προσπάθεια τις φέρνω κοντά για πίπα. Η Alina το τιμάει η δε Diana προσπαθεί να λουφαρει όσο μπορεί.
Ξεκινάω με τη μικρή. Όσο ανεβάζω ρυθμό φτιάχνεται..... Είναι οπως είπα αρκετά ντεγκαββλε αλλά όταν δεν σκέφτεται πόσο εντυπωσιασμένη είναι απο την ομορφιά της μπορεί και να αφεθεί να γαμηθεί και το απολαύσει αλλά όχι για πολλη ώρα.
Αλλαγή και βαθιά στο μουνί της Alina η οποία χτυπιέται, φωνάζει και με φιλάει βαθιά με γλώσσα....
Η Diana θεωρεί σωστό να μου πει ότι "we have 10 minutes"
Ξενερα ρε πουστη!!!! Απαντάω "we have 20" και συνεχίζω να γαμάω της αδερφή της η οποία έχει παραδοθεί και στάζει.....
"No... less than 10 , we also have to take shower and get ready ". Μεγάλη σπασαρχιδω!!!! ΚΝΕ Οδηγητής!!!!
Ρε γαμώ την γκαντεμιά μου. Το θεόμουνο έχει βγάλει τιμοκατάλογο, χρονόμετρο και είναι έτοιμη να πάρει την επιθεώρηση Εργασίας και το ΙΚΑ τηλέφωνο και η αδερφή της που είναι λιγότερο όμορφη σκουζει και γαμιέται σα να μην υπάρχει αύριο....
Τα παίρνω στο κρανίο και τον βγάζω από την ξανθιά....
Τραβάω κοντά το μικρο πουτανακι και οπως είναι ανάσκελα της ανοίγω τα πόδια. Με κοιτάει με ύφος "τι λεει η συλλογική σύμβαση γι αυτό? Αλήθεια έχεις το δικαίωμα να με ξαναγαμησεις ή πρέπει να πληρώσεις υπερωρίες?..... Τι θα φάω αύριο το πρωί? Δεν πιστεύω να μου χει φύγει το μακιγιάζ.... Τι ώρα είναι τώρα στη Μόσχα?"
Παρόλο που προς στιγμήν ξεκάβλωσα είπα οτι όσο προλαβαίνω θα πάρω το αίμα μου πίσω.
Αρχίζω να την καρφώνω βαθιά.... κι εκείνη ψάχνει το ταβάνι... Ίσως για ατέλειες στο βάψιμο, τι άλλο?
Συνεχίζω να τη γαμάω ανελέητα κι εκεί ξυπνάει και αρχίζει να αναστενάζει, με κοιτάει στα μάτια μου σφίγγει τον ώμο, ανοίγει τα πόδια, με τυλίγει και με τραβάει μεσα της!!!! Και μετά ξαναξυπναει μεσα της το Σοβιετικό δημόσιο!!!!
Με το που κόβω ταχύτητα μου πετάει "one minute"....
Την σπρώχνω στην άκρη, στήνω το ξανθό στα 4 και το γαμάω δυνατά!!!! Φωνάζει, με κοιτάει από τον καθρέφτη, τραβάει τα σεντόνια και μετά από σφυροκόπημα τραβιέμαι και λέω "come both closer... I'm ready to finish"....
H Αlina είναι έτοιμη να υπακούσει αλλά η γραμματέας του εργατικού συνδικάτου του Σοβιέτ την τραβάει στο μπάνιο και λέει "no time. Finished"...ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!
Με αφήνουν με την τσαπου στο χέρι, πανε μπάνιο ετοιμάζονται και φεύγουν. Κεφάλι σε τοίχο!
Η Diana με μια ψυχρή καληνύχτα και το Alinaki με χαμόγελο κι ένα καυτό φιλί.
Συμπεράσματα: ομορφιά και καυλα δυστυχώς σπάνια συμβαδίζει. Χμμμ;
Έπρεπε να πάω ξεκούραστος και να παίξω μπαλίτσα για ένα γύρο νον στοπ.
Εάν τις πάρετε μαζί μην τις αφήσετε καθόλου λασκα.... θα περάσει η ώρα για πλάκα!!!!
Μαζί δεν θα τις ξαναβλεπα....
Την Alina θα την ξαναβλεπα γιατί είναι αρκετά όμορφη γυναίκα και είναι θηλυκό που ξέρει να απολαμβάνει το σεξ.Έρωτας
Την Diana θα την ξαναβλεπα παρόλο που είναι ΝΤΕΓΚΑΒΛΕ χαρακτήρας, γιατί εμφανισιακά είναι θεόμουνο για τα γούστα μου και θα θελα να την ξεσκίσω ασταμάτητα.Κατσικογάμης Νομίζω οτι με την παρουσία της αδερφής της μπορεί και λουφαρει.
Μονη της όχι οτι θα στάζει απο την κάβλα αλλά σίγουρα θα θελα να την ξεπατωσω.
Καλές γιορτές και καλά γαμησια!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mikes4207, Stelios_el_Conquistador, Gsaver και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
Γι αυτό λεφτά πάντα στο τέλος. Τους δείχνεις ότι έχεις τα χρήματα αλλά δεν τους τα δίνεις μέχρι να τελειώσει η δουλειά ... μόνο που το διάβασα τσαντίστηκα με τις καριόλες.
25 Νοεμβρίου, 2018
ΚΝΕ ΟΔΗΓΗΤΗΣ χαχαχαχαχ ΕΚΛΑΨΑ ΤΥΠΕ Προσκύνημα
25 Νοεμβρίου, 2018
Τυπε αν ημουνα στη θεση σου τη μελαχρινη θεομουνο η οχι θα την ειχα στειλει στο διαολο και θα κρατουσα την ξανθια να γουσταρω λιγο
25 Νοεμβρίου, 2018
Τύπε,η περιγραφή μ έκανε να νιώθω ότι είμαι στο εν έτη 1988 ΙΚΑ, μπροστά στο γραφείο της περμαναντισας υπαλλήλου με την ελιά στο μάγουλο και το τσιγάρο ανά χείρας απ την μία και απ την άλλη έξω απ την πόρτα του δωματίου σας,γονατισμενος και κοιτώντας απ την κλειδαρότρυπα Ναι!
25 Νοεμβρίου, 2018
Μόνο για το γραφείο το σχόλιο...αφού έγινε θεσμός το +20,+20....τώρα και προκαταβολικά τα χρήματα....γεια σας!!!!
S
SANIM
26 Νοεμβρίου, 2018
Δηλαδη 280 ευρω την ωρα, για να σου πει μισο λεπτο πριν τελειωσεις η πουτανα "no time, finished".
Ρε παιδια δεν υπαρχουν αυτα. Το θεμα ειναι οτι θα το κανει και σε κανεναν παλαβο και θα την πλακωσει στις αναποδες.
26 Νοεμβρίου, 2018
Τα εξάρια και ο γαμάοουαλας
26 Νοεμβρίου, 2018
Μια απο τα ίδια. Κουτοπόνηρες Μογγόλες με γύφτικη συμπεριφορά θέλουν να κάνουν τα Δικά τους στην πλάτη του άμοιρου Έλληνα!
Τι σημαίνει τα πάντα, εκτός κώλου; Αυτόματα το 80% της ευχαρίστησης έξω. Κουλ
26 Νοεμβρίου, 2018
Ά ρέ φίλε τι έπαθες! Ώρες-ώρες γελούσα Μεγάλο χαμόγελο ΚΝΕ οδηγητής κλπ, και ώρες-ώρες έκλαιγα και οργιζόμουν Θυμός! Είχα αμφιβολίες: βλέποντάς τις στις φωτογραφίες φαίνονται λίγο ψωνισμένες. Τώρα δεν τις παίρνω με τίποτα... Γενικό σχόλιο για το πότε πρέπει να δίνει κάποιος τα λεφτά.... Εγώ τα δίνω πάντα στην αρχή για να ξεμπερδεύω ειδάλλως δεν χαλαρώνω εγώ... Πότε δεν είχα πρόβλημα γι'αυτόν τον λόγο: ή το έχει η γκόμενα ή δεν το έχει.... Εκτός κι' αν δεν υπάρχει χημεία: έχω μπει μέσα και πριν να δώσω τα λεφτά έχω νιώσει τη χημεία να στραβώνει με το καλημέρα....
26 Νοεμβρίου, 2018
Hertzikoves και τ'αρχίδια μας κουνιούνται....Ουστ παλιοφόλες...και η ξανθιά φόλα είναι, έπρεπε να κάτσει ένα λεπτάκι να σε τελειώσει. Στα διάλα μαλακισμένα.Γαμήσου
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2